Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo MRiT zrobił 2 tygodniowe "konsultacje społeczne", z przyczajki, start dzień po wyborach.

Ludzie to wykopali i wysłali prawdopodobnie setki maili. Każdy powinien być zarejestrowany, przeczytany i dostać odpowiedź XD

NIECH KTOŚ zapyta MR ile zostało wysłanych opinii w ramach konsultacji. I gdzie są opublikowane z zamarkowanymi danymi plus odpowiedzi.

Bonusowo: Hetman żalił się w Radio Zet, że ludzie nie proponują zmian tylko wywalenia do kosza. Że to nie opinia no XD A moim zdaniem to też opinia. Więc pytanie bonusowe do MR: ile osób zaopiniowało w ten sposób, aby wycofać w ogóle ten projekt.

#nieruchomosci #mieszkanienastart #codzienneministerstworozwoju
  • 5
  • Odpowiedz
@mickpl: jak wchodziło "Pierwsze Mieszkanie" wysłałem zapytanie do MRiT o interpretację ustawy dotyczącą o wypłaty środków z #kontomieszkaniowe na budowę i WYKOŃCZENIE domu. Dostałem po miesiącu odpowiedź o bezpiecznym kredycie, a o kasie na #kontomieszkaniowe to Bank decyduje,więc tam się mam pytać i elo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji, powtórzyłem pytanie za kadencji Hetmana, dostałem o wiele bardziej merytoryczną odpowiedź
  • Odpowiedz