Wpis z mikrobloga

Ostatnio udało mi się zmatchowac z jakąś 5/10 i nawet odpisywała więc zaproponowałem spotkanie
Problem w tym,że na co dzień mieszkała 100km ode mnie (akurat była u koleżanki gdy mi się wyświetliła)
No ale stwierdziłem, że co mi tam - przejadę się, może będzie miło( ͡° ͜ʖ ͡°)
Był jakiś wypadek na drodze więc jeszcze musiałem stać w jebitnym korku ale udało mi się w końcu dojechać:)
No i co ? Liczylem ,ze mi cos pokaze w miescie ale jedynie poszliśmy na krótki spacer wokół osiedla na którym mieszka i miło było poznać:D
PS. Żeby nie było mam aktualne foty i widziała dosłownie moje zdjęcia z poprzedniego dnia więc nie, nie chodziło że w realu wyglądam inaczej niż na fotach

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 36
  • Odpowiedz
@Maxior99: i tak postępy robisz: kiedyś pisałeś że żadna nie odpisuje, potem że odpisują i ghostują, a teraz się już spotykasz. Aż strach co będzie dalej
  • Odpowiedz
  • 0
@meltdown: jedno wynika z drugiego - przez to,że nie odpisują albo szybko ghostuja to w końcu jak jakaś odpisuje tp jesteś gotowy jechać nawet ponad 100km byleby się spotkać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz