Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki żarty się skończyły, dzwonił do Mnie rzecznik Wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ponoć, sam @lechwalesa z nim smsował i mówił, że zamknie mirko i będziemy wszyscy siedzieć na głównej jak Maciej i Michau nie naprawią czcionki. Słyszałem, że to wszystko przez to, że Ojciec Michaua to fanatyk MS WORD. Pół mieszkania zaj***ne kartkami z drukowanym tekstem. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi kartkę czy spinacz i trzeba wyciągać w szpitalu bo pocięte. W swoim 64 letnim życiu już z 10 razy Michau był na takim zabiegu. Tydzień temu poszedł na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak go tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu pocięte nogi.. Ale nie o to się rozchodzi, bo mój przyjaciel Bill Gates mówi, że 20 lat temu dziwny kuc z koszulką "tvn kłamie" dał mu 200 rogali i projekt czcionki dla jego programu, czcionka nosiła nazwę comic sans. Bill mi mówił, że zawsze miał problem z kobietami, że dzięki poradom na mirko, zdobył numer pewnej pięknej Pani z warzywniaka w którym kupuje masło dla kota. Ale co zrobisz, nic nie zrobisz takie życie Bożenko. Napisałbym to wszystko z mojego super telefonu z najnowszym adroidem snickers, ale kosmici porwali go, bo to ponoć super mega hightech.

#primaaprilis #konieczartow #prezydentmirko #krolmirko #lechwalesacontent #comicsans #maciejpsuje #pasta #heheszki #tylkomirko #ocb #thc #tagujtogowno
  • 2