Wpis z mikrobloga

Chciałbym różowej streścić trochę aferę ale sam nie śledzę aż tak mocno - w dużym skrócie kto jest teraz "włodarzem", dlaczego właśnie on i dlaczego Kononowicz na tym cierpi?
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@choopin xD
Nie no, czasami mignie jej na tiktoku i się śmieje z jakiegoś brawo jareczku, to próbowałem wytłumaczyć, że źli ludzie przejęli piecze, prezydent siedzi obsrany w własnym gównie, zarabiają na nim kabzę i zakładają łańcuch na bramę
  • Odpowiedz
@BeDoEl: Jak sam dobrze nie śledzisz, to zamiast wciągać jeszcze różową w ten bajzel to sam całkowicie odpuść uniwersum. Złote czasy już się dawno skończyły.
  • Odpowiedz
@dyzmund: @BeDoEl No ja jestem zdania, że te filmy są słabe. jest tam duże pomieszanie wątków, wydarzeń i postaci. W skrócie to kiedyś ludzie dla beki nagrywali coś z kononem i majorem, dawali im kasę, jedzenie, jakieś inne fanty, czasem w postaci paczek. Aż pewnego razu napatoczył się Sławomir Nowak. Chłop sam jest obłąkany i aspołeczny. Sprywatyzował Szkolną poprzez kamery, podsłuchy, szantażował prawdopodobnie innych, którzy chcieli tam coś nagrywać. Jarek to
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: troche i racja.
Tylko zeby streścić ilość wątków, postaci i wydarzeń trzeba by było zrobic materiał mający tydzień długości...
Ja sam to oglądam z 8 lat. I nie wszystko wiem lub pamiętam.
No i komu by sie chciało grzebac w tym już #!$%@? od dawna uniwersum?
Materiał jest o tyle spoko, że kreśli główne wątki i postacie.
A no i nie jest w stylu wierno poddańczym co do byłych redaktorów.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: to chyba mylisz materiały. Jest i o czeczenie i o czerniawskim. I bombermanie. Więc całkiem nieźle pokazują początki. Jest mniej o 2 "fali" i tym jak po materiale niemca z obitym po jądrach (obu) wypok sie krzysiem zaczął interesowac na szeroką skalę.
  • Odpowiedz