Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wyniki w zawodach trójboju siłowego Akademickich Mistrzostw Polski, to jest jakaś porażka, ja myślę że to polskie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która trenuje pod okiem trenerów którzy mają poniżej 1000 totala to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne żeby propagować West Side'a i dla was tylko tyle znaczyło to 100 tysięcy złotych jakie #!$%@?łem na domową siłownie, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Wk i podsztanga.pl. LOL XPC tak was tak nie wyruchała, jak wyrucha was AMP, #!$%@?. Aż wasz prostowniki #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że IntuderaXXL zbezczeszczono, że ten człowiek ma 400kg w block pullu, że te Darskedowe i Pomeatowe #!$%@?! powtarzam Darskedowe i Poematowe #!$%@?! tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzać do kanonu trójboju w Polsce. Będzie was Brzyt i Bdmq ruchał w dupę, będzie was Końdźwig #!$%@? dymał tak, jak was @Kasahara nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Kasahara i śmieć, zniszczy was. Brzyt, Poemat, Gierko, Kołodziejczak będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Trójbojowi, polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj tonę w totalu, już bilet kupiony na Clash of Titans i i będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? polskiej myśli szkoleniowej wybrali. Nie od Simmonsa, nie od Dave'a Tate'a, od jakichś #!$%@? Brzyty, i Końdźwigi w dupę #!$%@? #!$%@?, od Seba kotów #!$%@?ńców plany kupowali. To właśnie jest ta #!$%@? Polska. Przez taką #!$%@?ę Polskę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to?
#mikrokoksy #heheszki @IntruderXXL @DywanTv @rekrut03
stefan8800 - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to po...

źródło: intruder

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz