Wpis z mikrobloga

to tak jakby zamknąć was w szafie po urodzeniu olać i niczego nie uczyć a potem kończycie 18 lat wypuszczają was i mówią no to weź się tam teraz ogarnij dorosły jesteś więc ogólnie to do pracy idź przede wszystkim i takie tam... a no tak sory że nie umiesz chodzić mówić czytać pisać nie znasz żadnych emocji żadnych przedmiotów nie wiesz co właśnie stoi obok ciebie i się rusza słyszysz jakieś irytujące dzwięki w uszach ale nigdy już nie ogarniesz takich abstrakcyjnych złożonych konceptów jak alfabet i rozróżnianie dzwięków symboli itp pewnie nie nauczysz się liczyć do dziesięciu bo twój mózg już jest rozwinięty i nie poaktywujesz se tych 80 miliardów neuronów średnio które masz i nie potworzysz se połączeń między nimi na co był czas w okresie dorastania i za co byliśmy w 100% odpowiedzialni ale no trudno słuchaj nie cofniesz czasu teraz jesteś dorosły musisz sam zdecydować co chcesz i jak bo nikt ci nie przyjdzie z zewnątrz pomóc to tak nie działa że ktoś za ciebie coś zrobi i ci pokaże palcem musisz sam chcieć się ogarnąć to nie nasza wina... skąd mieliśmy wiedzieć że cię czegoś nie nauczyliśmy.. daliśmy z siebie wszystko a ty co z siebie dałeś? od wczoraj raz czy dwa próbowałeś się nie zesrać pod siebie i już się poddajesz na starcie?! to ewidentnie twoja wina przecież każdy jest panem swojego losu... widocznie wygodniej ci się poddać ale w takim razie nie wiń za to nas.. najpierw spójrz na siebie a nie oczekujesz że ktoś ci da wszystko na tacy..
  • 12
  • Odpowiedz
@popiolka: nie polecam i nawet jak się przeczyta to nic nie zapamięta i wyparuje z głowy jak nawet dziady część III się czytało nie pamięta się nic albo równania maxwella się kiedyś znało a teraz się nie pamięta nawet co to całka to co dopiero taki wpis i po #!$%@? tracić czas i energię na czytanie
  • Odpowiedz
@Niedobry: właśnie dobrze miałem wszyscy sobie to pięknie i super w domu zracjonalizowali że byli opiekuńczy i dobrzy kochający jak u was w domach dziecko skarb i pępek świata a jak skrzywione to udawać że jest cukierkowo i nie zauważać problemu albo czekać aż samo przejdzie wkońcu się modli to bozi więc bozia wszystko ułoży.. ja nie mam prawa czegokolwiek wytknąć bo bym był niewdzięcznikiem że nie mam szacunku a oni
  • Odpowiedz