Wpis z mikrobloga

będziesz w moim wieku, będziesz ludzi zatrudniać, dawac zlecenia i będą ci ściemniać, majaczyc, lgac i sypac takimi z dupy wymówkami to zrozumiesz


@programista15cm:
Tymczasem w pracy:
- Hindusi z pamięcią złotej rybki, którzy mówią po angielsku używając rytmu i głosek z języka hindi i za #!$%@? nikt ich nie potrafi zrozumieć
- Hindusi pracujący z Indii z ciągle włączonym mikrofonem - w tle ruch uliczny #!$%@?ący 24/7 i szczekające psy
  • Odpowiedz
tylko że za takie coś jest anulowana matura jakby to jakoś na nią wpływało,


@xiv7: przecież wpływa. Niektórzy podchodzą do sprawy poważnie, uczą się i próbują dać z siebie 100%. Niekoniecznie chcą być wtedy wybijani z rytmu przez wrzeszczące dzwonki ludzi o nieukształtowanym guście muzycznym. Czasem warto spojrzeć szerzej niż czubek własnego nosa.

można to porównać do tego że jak w pracy ci zadzwoni telefon to dostajesz dyscyplinarke


@xiv7: błąd.
  • Odpowiedz
@xiv7: no ale na maturę nie można wnosić telefonów więc jak ci coś zadzwoni to komisja ma raczej prawo zakładać ze nie masz w kieszeni nakręcanego budzika.
U nas było przygotowane miejsce na telefony przed salą i tyle.
  • Odpowiedz
@xiv7: u mnie na maturze prosili, żeby odłożyć telefony na ławkę z przodu. Jak komuś potem telefon zadzwonił w kieszeni to jego strata ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@xiv7: a mlody nie potrafi w tryb samolotowy, wyciszyć telefon lub po prostu go wyłączyć na #!$%@? 3 godziny? Ale tak tak wina systemu i zaborów i #!$%@? wie kogo tylko nie mongola co uważa że wszystkie rozumy zjadł a #!$%@? go system bo nie wyłączył telefonu
  • Odpowiedz
Tak wygląda dorosłe życie w IT.


@Flypho: tak samo wygląda przeciętna lekcja w szkole, dzwonią telefony, wszyscy przeszkadzają. Masz rację, ale

Różnica jest tylko taka, ze czasem masz "mature" np prezentacje końcowa nie do końca udanego (nie z twojej winy, ale jesteś frontmanem) projektu. Wiesz dla zarządu klienta, rady nadzorczej itp

Jak zrobisz z siebie debila gdy slucha 30-5000 osób Twoja kariera może jednak obrać inne tory, tak samo jak

i
  • Odpowiedz
@xiv7 Oczywiście, że idiotyczny przepis (mimo, że łatwo go przestrzegać), ale z wykopkami ciężko dyskutować, bo to ludzie, którzy w swoich opowieściach jeżdżą zawsze 49 km/h na ograniczeniu do 50 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Unieważniać powinni jak cię złapią na ściąganiu i tyle.
  • Odpowiedz
Unieważniać powinni jak cię złapią na ściąganiu i tyle.


@badziebadla: a ja uważam, że nie - to jest bardzo skuteczna metoda na odsiewanie idiotów, co nie rozumieją poleceń. Mimo, że moją maturę miałem naście lat temu, to jak dziś pamiętam moją wychowawczynię, która DRUKOWANYMI LITERAMI nam tłumaczyła ZOSTAWCIE TELEFON W DOMU, jak musicie go zabrać to go o 8:55 WYŁĄCZCIE. Serio, to nie jest trudne
  • Odpowiedz
@xiv7: są zawody, w których nie wypada, by dzwonił telefon. Wyobrażasz sobie sytuację, że jakiś prawnik na sali sądowej broni twojej sprawy i nagle dzwoni mu telefon w środku przesłuchania?

Albo ksiądz na kazaniu, w najważniejszej części, gdy mówi "bierzcie i jedzcie z tego wszyscy..." I nagle jeb, dzwoni mu telefon. "Sorry kurde budzika nie wyłączyłem".

No chyba nie bardzo...

Matura bywa też nazywana egzaminem dojrzałości, a dojrzałość polega na posiadaniu
  • Odpowiedz
@badziebadla: egzamin dojrzałości polega, uwaga uwaga - na sprawdzeniu stanu twojej wiedzy ORAZ dojrzałości. Czy zrozumiałeś wiedzę oraz zasady wpajane w szkole. Jak ktoś się nie potrafi zachować to oznacza że nie dorósł
  • Odpowiedz