Wpis z mikrobloga

#przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska na swój sposóbm mianowicie piszę o Lunie co odpadła już z eurowizji. Mimo tego że jest femoidem naczytałem się masę negatywnych komentarzy na temat jej wygladu. Nawet w jej wypadku byciem różową nie chroni jej przed ostracyzmem społecznym, nie licząć spermiarzy co by roochali co kolwiek co ma otwór między nogami. Ciekawe co to by było gdyby była chuopem...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Runaway28 - #przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska...

źródło: Luna_PreparyES_01_(cropped)

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Floooki: ¯\(ツ)/¯
Komentowałem tylko na podstawie informacji że występowała i jak wygląda na zdjęciu.

Swoją drogą to ciekawe jak żona tego milionera czy tam kochanka wygląda, że udała im się niezbyt urodziwa córka.
  • Odpowiedz
@Runaway28: a mnie zastanawia, czy domniemany sprawca tego, że ona się tam w ogóle w tej Eurowizji znalazła, wcześniej pokonując jakoby np. Steczkowską, w ogóle sobie zdaje sprawę, jak wielką krzywdę jej zrobił. Przecież jeśli dziecko chciało jak połowa dziewczynek w pewnym wieku "zostać piosenkarkom", to sobie mogła tą piosenkarką być, w mainstreamie mogła sobie fałszować do woli, autotune nie takie rzeczy jest w stanie poprawić, a w zasadzie nawet nie
  • Odpowiedz
To pokazuje za kaddym razem ze Polska nie ma i nigdy nie miała przyjaciół w państwach ościennych i dalej

PiS tę niechęć jeszcze pogłębił.


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: nie, to pokazuje, że prawie za każdym razem na Eurowizje leci jakieś gówno, którego nawet u nas nie chcą słuchać, a co dopiero zagraniczniacy.
  • Odpowiedz
@Runaway28: Jakby była facetem i wyglądała jak koń to też by dostała za niewyjściowy ryj. W show-biznesie albo masz NIESAMOWITY talent, albo po prostu wygląd. Czasami ludzie mają trochę tego i trochę tego, wtedy jest im trochę łatwiej. Ona nie ma ani jednego, ani drugiego. W takim wypadku pomagają koneksje tatusia. Co nie znaczy, że ciężko nie pracuje, żeby coś jednak zrobić sama, ale realia są oczywiste.
  • Odpowiedz
@Runaway28: bo jej kreacja nie pomaga prezencji, wygląda jak dziwadło po prostu. Jak ma dzianego tatusia to mogłaby się spotkać z odpowiednimi doradcami, którzy by jej dobrali fryzurę, makijaż i ciuchy, że by wyglądała 7/10.
  • Odpowiedz