Wpis z mikrobloga

Wyniosłem wczoraj 150 kg na płaskiej w wolnym ruchu, to jest dużo na dzisiejsze standardy czy nie? Czy teraz 200 wyciska tyle osób? Po jakimś filmiku z konkursu WK to straciłem wiarę, a sam w życiu więcej niż 180 kg nie próbowałem...

#mirkokoksy
  • 21
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: typie, ludzie przez całe swoje życie nawet nie dochodzą do mitycznej setki a ty się zastanawiasz czy 150 to dużo

#!$%@? cisną bekę z lasek szukających atencji a sami robią takie flexy atencujsze na tagu
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: to chyba punkt widzenia, bo z tych co znam i ćwiczą to prawie każdy 100 wywala, ale pewnie masz rację. Jakbym chciał flexu, to bym po prostu się pochwalił, to nic złego przecież, ale że w życiu więcej podnosiłem, to na chwalenie się przyjdzie pora jak przebije 160/180.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: czasem tak mi się wydawało, że jak dswignalem w życiu 180 go jakaś nieludzka liczba amatorsko, a potem widzę 18-22 latków robiących 200 i nie wiem o co chodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: https://youtu.be/0LiIxXgWYNg?si=OgmAlxjkxDi31s8z

To kiedyś oglądałem i tak o tym myślałem, no ale nie dla naturala to. Po prostu skupisko takich freakow w jednym można zobaczyć, pewnie w skali polski czy świata to jest ultra rzadkie

Ja to bym chciał 200 kiedyś w życiu, może na 30tke i raz to się wydaje niemożliwe, a potem widzę że jednak "amatorzy" to robią, tylko często mocno na sokowani. Ot takie przemyślenia i chwilą motywacji
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: w internecie wydaje się, że każdy jest silny, bo tylko tacy tam wstawiają filmiki. Ale rzeczywistość jest taka, że przez tyle lat na siłowniach, na których chodziłem to na palcach jednej ręki (no może obu) mogę policzyć osoby robiące +150 kg w wyciskaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit: no tak jest dokładnie, dlatego mówię, że perspektywa. Akurat wpadły mi takie filmiki i zacząłem o tym myśleć, bo ostatnio wziąłem 140 po dużej przewiej od wyciskania i kontuzji i nikogo to w sumie nie obchodzi, bo brałem w życiu większe ciężary to takie 140 się wydaje się jednocześnie dużo i mało. Jak mam oceniać na swoje wyniki i możliwości to mało i nie ma czym się chwalić, a kto
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: większość społeczeństwa ma problem zrobić 10 pompek, pewnie połowa ma problem z jedną xd 150 to zajebjsty wynik i chciałbym kiedyś tyle unieść
  • Odpowiedz
  • 1
@Massiv: no tak, ale jak już się odniesiemy do społeczeństwa które ćwiczy regularnie, to raczej nie ma osoby która tych pompek nie zrobi, znowu odniesienie.
Pewnie prosta zmiana chwytu i też podniesiesz :) ja bym chciał zrobić 180, a o 200 to wolę nie myśleć bo mi coś pęknie
  • Odpowiedz
@m0rdeczka Pytanie czy dużo jest bez sensu, dla mnie nie, dla Maćka347 może dużo. Jak byś podał chociaż dwie dane typu staż, waga/wzrost to można by się posilić na obiektywnie przybliżoną odpowiedź.
  • Odpowiedz