Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to, że przez to, że "kochająca" rodzina wyśmiewała każde moje hobby, zainteresowania, za cokolwiek się nie zabrałem. Doszło to do tego, że wstydziłem się uczyć nawet jak chciałem, czy jak siedziałem przy komputerze i jak chociażbym grał czy przeglądał wikipedie, a starzy przechodzili przy drzwiach to od razu minimalizowanie na pulpit i czekanie aż pójdę. Ciekawe ile razy myśleli jak już weszli, że oglądam jakieś chore niemieckie filmy z karłami, kiedy tak naprawdę, cierpiałem ich błędy wychowawcze xD. Teraz jako średnio dorosły chłop wole w miejscu publicznym gapić się po ścianach lub w podłogę, niż jak normalny człowiek wyjąć telefon. Nie mówiąc już o rozmawianiu o swoich zainteresowaniach, planach, pomysłach itd. bo się tego po prostu wstydzę.
#fobiaspoleczna ##!$%@?
KodakPlamisty - #!$%@? mnie to, że przez to, że "kochająca" rodzina wyśmiewała każde ...

źródło: 7b8

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@KodakPlamisty: Jak już wiesz, że tak masz, że Ci to przeszkadza i wiadomo też skąd się bierze, to kolejnym etapem jest ogarnięcie się. Tak, można się z tym uporać. Można też jęczeć. Wybór jest Twój.
  • Odpowiedz