Wpis z mikrobloga

Nadrabiam zaległości w #seriale i po #bialylotos czacha dymi, ale to było zajebiste. Szkoda, że premiera 3 sezonu została przeniesiona na 2025 rok. Poszperałem troszkę i ma być więcej odcinków niż zazwyczaj, a fabuła jeszcze bardziej wielowątkowa. Jednym z nich będzie całe te gówno #mlm i ukazanie duchowych terapii w #tajlandia bo tam jest kręcony kolejny sezon.

W ogóle dla tych co oglądali pierwsze dwa sezony serialu, który zapoczątkował nowy gatunek - horror społeczny, mam taką zabawną historię, którą obejrzałem na YT, a pasuje do Białego Lotosu.

Kojarzycie Dawida Andresa? Znany z programu "Ciężarówką przez USA". Generalnie typ żyje w Ameryce i jeździ tam rozważać bułki, wędliny i muuu muuu. Spoko typek. Ostatnio był w Poznaniu przy okazji Motor Show i opowiedział pewną anegdote.

Jego syn zrobił prawko i chciał mu kupić w prezencie pierwszy samochód. Myślał, że syn wybierze coś na czasie, ale chciał jakiegoś starocia, klasykę. Znaleźli ogłoszenie, 16k dolarów gdzieś w #texas . Dawid pojechał z kumplem obejrzeć samochód. Wjeżdżają pod adres, a tam chata #!$%@? w kosmos, widać że się powodzi. Ale na posesji był jeszcze kamper w którym mieszkał ten co sprzedawał samochód. Wychodzi z kampera i mówi im, że on z ojcem ma słabe relacje, bogaty gnojek, nic nie warty i on mieszka sobie w kamperze bo z nim nie chce xd

No dobra, próbna przejeżdżka. Tam w USA ponoć jak coś się kupuje i kosztuje dajmy na to 1600 dolarów to nie mówisz tysiąc sześćset dolarów tylko szesnaście stów. Ale Dawid i jego kumpel są Polakami i czasami się zapominają więc podczas jazdy mówią, że sześć mogą dać, w sensie że 6 tysięcy dolarów. Normalnie powinni powiedzieć, że sześćdziesiąt stów chcą dać. Przypomnę, w ogłoszeniu było że 16 tysięcy dolarów. Ten młody z kampera mówi, że w sumie to może być te 600 dolarów bo tak zrozumiał. Mu to tam wisi, potrzebuje kasy i nie chce tego samochodu. Oni okej, to przyjadą jeszcze raz sfinalizować transakcje.

Tylko, że później mieli rozkminy, czy młody jest tak jebniety, czy samochód to złom. Postanowili zaryzykować. Dzwonią do niego, że biorą za te 600 dolarów, a on że okej, tylko to z tatą muszą bo to samochód na ojca. Przyjeżdżają po te auto, a stary do nich z ryjem, że chyba ich #!$%@?ło jak za 600 dolarów im to sprzeda. Ostatecznie stanęło bodajże na 12 tysięcy dolarów. No i taka to historia dzieciaków bogatych ludzi. Ponoć w Kalifornii w Venice Beach to tam pełno kamperów bogatych dzieciaków żyjących na pokaz jak menele w ramach buntu przeciwko złym rodzicom, krwiożerczym kapitalistom. Idziesz, myślisz sobie ale #!$%@?, a oni tam sobie ćpają, w kieszeni złota karta, Uber dowozi żarcie, na wakacje do Tajlandii lub na Bali.

Ostatnio też dziewczyna mi pokazała na insta, relacje jakieś laski co pojechała sobie na Bali i sobie tam randkowała, poznała typa co miał pełno kasy tzn starzy mieli i przyznał jej się, że siedzi na tym Bali już pół roku w formie terapii, cały czas biadolił jak stary i jego bogactwo zniszczyło mu życie i że on to się chyba #!$%@?. Odpuściła bo toksyk na maksa.

Nie mówię, że bogactwo to sukces i morda w kubeł, ale X D z takich debili, także scenariusz do trzeciego sezonu Białego Lotosu sam się pisze, tylko trzeba dobrze poskładać i już nie mogę się doczekać co dla nas przygotowali ()

#truestory #usa #bogactwo #kalifornia
reintrodukcja - Nadrabiam zaległości w #seriale i po #bialylotos czacha dymi, ale to ...

źródło: temp_file5740681144862674864

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@scriptkitty będzie na 100% Belinda (ta co miała otworzyć własne SPA) i ktoś wystalkował, że będzie Tanya - Matka Stfilera co twórcy chcą ukryć więc możliwe, że akcja będzie toczyć się przed wydarzeniami z pierwszego sezonu.
  • Odpowiedz