Wpis z mikrobloga

W tamtym roku napisałem maila do dewelopera w ramach rekonesansu cenowego. Podesłał ofertę, nie odpowiedziałem na nią, cisza od wielu miesięcy. Dzisiaj znikąd dostaję maila (jak pewnie wszyscy w ich bazie adresowej, że umożliwia on klientom kupno kwadratu w programie "Mieszkanie na Start" xd Pan dobrodziej deweloper pozwala wam drodzy klienci na wzięcie kredytu z dopłatami ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Nie, wcale cały rynek nie wisi na widmie rządowych dopłat ...

Cenzuruję telefon i stronę www, co by nie triggerować ostatnio aktywnych stalkerów na tagu.

#nieruchomosci
Jankowalski715 - W tamtym roku napisałem maila do dewelopera w ramach rekonesansu cen...

źródło: mieszkanie na start w mailu

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • 14
@Jankowalski715: wygląda na to, że większość dewów już "sprzedaje" pod kredo 0%.

Będzie walka jak o crocsy w lidlu, jak we wrześniu/październiku 50k wniosków spłynie w 2 tygodnie do banków. xD

Ale...znając życie, pewnie wyskoczy jakiś pajac i powie, że "no, każdy musi dostać, ale od przyszłego roku to już będą prawdziwe limity".
  • Odpowiedz
Będzie walka jak o crocsy w lidlu, jak we wrześniu/październiku 50k wniosków spłynie w 2 tygodnie do banków. xD


@rzzz: w tym roku ma być limit 35k wniosków. Dopiero w przyszłym roku będzie 15k na 1q ale to też mogą zwiększyć jak BK2% mówiąc, że jest fajny popyt to podwyższymy limit.
  • Odpowiedz
@Jankowalski715: @rzzz @acpiorundc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że te kutafony przepchną ten program chociażby zdeptanym polakiem zwyczajnym, tak żeby już kolana nie brudzić. Jakie to jest #!$%@?*nstwo to się w pale nie mieści.
  • Odpowiedz