Wpis z mikrobloga

#famemma Mam nadzieję, że Adrian pojawi się na tej śmiesznej gali i zrobicie wychodki f2f i dostarczycie kontentu równie "mocnego" co ten tag po propsowaniu szmatana w mediach xD
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@PRACOWNIK-BUDOWLANY-UK: Wystarczy jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja Ci powiem, że jak ktoś nie ma psychy do takich konfrontacji, a druga strona jest mocna psychicznie i się pewnie czuję to warunki fizyczne schodzą na dalszy plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XYZ91

warunki fizyczne schodzą na dalszy plan ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A potem się obudziłeś I okazało się, że jesteś w szpitalu bo jednak ten większy od ciebie typ cię zezłomowal xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@WhiskeyIHaze: Chłopie ty wgl pojęcia nie masz, obrażasz mnie pod moimi wpisami, a się wypowiadasz. Podejrzewam, że na Ciebie to by wystarczył krasnal Wardęga bo się rządzisz swoimi prawami, a skaczesz do mnie jakbym Ci ojca zezłomowal conajmniej xD
  • Odpowiedz
@XYZ91 nie pij wódy z rana. Alkohol jest straszna używka i jeśli masz z tym problem to lepiej skontaktuj się z jakąś poradnia a nie piszesz jakieś pijackie wywody.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@PZt37: Nad wykopkami przewagę psychologiczna ma na bank, bo w odróżnieniu do nich jednak coś tam trenuje
  • Odpowiedz
@BlOoW jak pisze z ludźmi, którzy są ograniczeni umysłowo to tak wychodzi. Ty zapewne też uczęszczasz do szkoły specjalnej więc też do najmądrzejszych się nie zaliczasz.
  • Odpowiedz