Wpis z mikrobloga

To, że ludzie chcą powrotu PiSu do władzy i to jeszcze po zaledwie niecałych 6 miesiąch rządów pokazuje, że zawiedliśmy jako społeczeństwo. Ludzie już zapomnieli jaką szczujnią była TVPiS, wielu aferach typu Pegasus, Willa Plus czy lewe wizy dla inżynierów z Azji, a przede wszystkim, bo o tym najwięcej krzyczą, o "inwestycjach" PiSu, gdzie jedyne, co im dobrze wyszło to praktycznie tylko Baltic Pipe. Ludzie nie pamiętają już o Ostrołęce, Izerze, czy Przekopie Mierzei Wiślanej, który co prawda powstał, ale płyną przez niego tylko żaglówki.

Zawiódł też rząd, który mógł więcej zrobić. W grudniu i styczniu włączyli szósty bieg i pokazali, że pomimo iż składają się z partii o wielu różnych poglądach i mają nieprzychylnego prezydenta to są w stanie sprawnie działać (uwalenie TVPiS, Kamiński i Wąsik w więzieniu, odpolityczniona prokuratura). Potem jednak coś się zacięło i zaczęły się pierwsze problemy, jak np. CPK, które będzie chyba największym problemem obecnego rządu. I myślę, że zapowiedzi, że to zbudują niewiele pomogą, jeśli nie będzie realnych działań.

Ja na razie czuję niedosyt, bo oczekiwałem, że koalicja nie zwolni tempa z pierwszych 2 miesiący rządów, ale niestety tak się stało. Ale spokojnie, jeszcze mnie na tyle nie #!$%@?ło, żeby przywracać PiS do władzy mając w pamięci, co za ich rządów się odwalało XD

#polityka #sejm #bekazpisu #przemyslenia
Koziom - To, że ludzie chcą powrotu PiSu do władzy i to jeszcze po zaledwie niecałych...

źródło: InCollage_20240509_112312416

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz