Wpis z mikrobloga

Cześć, na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z plusujących ten wpis.

Dziękuję za pomoc przy zbiórce na moją córkę Hanię i za wszystkie wpłaty 1,5% podatku. Zebrane do tej pory pieniądze przeznaczyliśmy głównie na zakup nowego pionizatora i turnus rehabilitacyjny.

LINK DO ZRZUTKI

Zwracamy się do Was z prośbą o drobne wpłaty, które przeznaczymy na zajęcia z lokomatem - Hania miała wypadek i złamała nogę. Po zdjęciu gipsu okazuje się, że nogi jej się wyrównały mięśniowo i jest szansa na utrwalenie jej prawidłowego wzorca chodu w czym lokomat może bardzo pomóc.

Godzina zajęć z lokomatem to 250 zł. Im więcej zbierzemy, tym więcej godzin uda się wykupić.

Prosimy o wykopanie znaleziska:
ZNALEZISKO

Dziękuję za wsparcie!

link do strony Hani w Fundacji

#pomagajzwykopem #zrzutka #wykopefekt #prosba #pomoc #pomocy
wołam plusujących ten wpis
franekbo - Cześć, na początek #rozdajo kuponu 50 zł na pyszne.pl - losowanie jutro z ...

źródło: lokomat

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • 11
@LukasUK: ostatnio udało nam się dostać do dobrego ośrodka rehabilitacji na NFZ, także z podatków też jest jakaś pomoc, ale to jest takie minimum, które raczej pomaga żeby jej stan się nie pogarszał. Jeśli chcemy poprawy to musimy jeździć na turnusy rehabilitacyjne, gdzie wykonywana jest tytaniczna praca i postępy są widoczne gołym okiem.
  • Odpowiedz
@maras_zaraz_go_udusisz: No wlasnie tutaj warto zbierac, to nie jest nierealny cel jak np. walka z super zlosliwym nowotworem za 1.5mln zlotych z szansa powodzenia 20%. Z porazeniem mozgowym naprawde mozna funkcjonowac i byc cennym czlonkiem spoleczenstwa.

Porazenie mozgowe mial np. syn glownego bohatera w Breaking Bad - calkiem dobrze to oddaje ze mimo pewnych trudnosci dalej byl w stanie uczyc sie itp.

Propsuje takie zrzutki, powodzenia @franekbo!
  • Odpowiedz
Porazenie mozgowe mial np. syn glownego bohatera w Breaking Bad - calkiem dobrze to oddaje ze mimo pewnych trudnosci dalej byl w stanie uczyc sie itp.


@pieczarrek: oby tak było bo mi się płakać chce jak widze zdjęcia tego dziecka ()
  • Odpowiedz
  • 0
@LukasUK jak jakiś polski związek niepełnosprawnych przyjedzie z walizką pieniędzy do ministra to też się pieniążki znajdą xd
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice dla mnie takie przypadki to są beznadziejne

co jak rodzice umra? nie chcę ładować wszystkich takich osób do jednego worka ale można żądać pytanie czy warto i czy to ma jakiś większy sens

masz swoje pieniądze to rób co uważasz ale takie granie na emocjach często nieuzasadnione żeby inni ludzie wypłacali i z mylna nadzieję. Wiec co mam ci odpowidziec jak piszesz czy proponuje uspic

i tak nie mam decyzyjnosci w
  • Odpowiedz
  • 12
@Harven: @pieczarrek: najważniejsze dla nas jest to, że porażenie mózgowe w ogóle nie dotknęło sfery intelektualnej Hani. Radzi sobie nawet ponadprzeciętnie jak na swój wiek. Dlatego tym bardziej robimy wszystko żeby jej pomóc od strony fizycznej, bo ma spore szanse na samodzielność.
  • Odpowiedz
@maras_zaraz_go_udusisz:

Zobacz jak swiat zmienił się przez ostatnie 20lat. Nie wiesz jak będzie wyglądał za drugie tyle, nie wiesz do jakich przełomów dojdzie w medycynie.

Ta dziewczynka nie wygląda na jakiegoś przegrywa, może robić mnóstwo rzeczy, studiować, pracować, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, podróżować, próbować nowych rzeczy, uczyć sie języków, zdobywać przyjaciół może nawet mieć męża. Na zabicie się zawsze będzie czas i nie ma co się spieszyć z taką decyzją.
  • Odpowiedz