Wpis z mikrobloga

  • 1
Dlaczego polskie erpy to padaka? To jest kwestia wdrożenia i określenia wymagań, analizy rynku itp. Jeśli ktoś pcha się na siłę w Comarch, wiedząc, że ma u siebie zaawansowaną gospodarkę magazynową, gdzie każdy w temacie wie, że to nie jest mocna strona Comarcha, no to niech ma pretensje do siebie.

Ja tez jestem sysops/devops/ewangelista, a wdrażam również i erpy. Trzeba mieć szerokie spektrum w IT. ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@patefoniq: Bo nie sa przystosowane do dzisiejszych czasów? Comarch czy inne ERP musisz instalowac na kazdym komputerze i na dobra sprawe to musisz robic to z palca bo nawet nie masz MSI XD Do tego niby oferuja wszystko a w praktyce nawet wysylke kurierska musisz sobie dopisac,bo nie ma (ale to zalezy od ERP w sumie). Niektore ERP sie fajnie dopasowaly do obecnych czasow np. system ERP od BPSC jest w
  • Odpowiedz
  • 0
@korni007: Jadę teraz autem, nie odpiszę Ci obszernie. Comarch ma opcję PostgreSQL, streamsoft bazowo postgres, kupa erpów jest na mongo, firebirdzie, oraclu, sap to hana. Podchodzisz do tematu, jak typowy admin, czyli źle.
  • Odpowiedz
@patefoniq: Comarch z tego co słyszalem wycofal sie z PGsql ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja nie mowie ze wszyscy jada na MSSQL,ale bardziej Polska mysl techniczna,czyli gownoerpy moim zdaniem. Ale fakt patrze jak admin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz