Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ciekawe czy do takich powiedzmy facetow 7-8/10 usmiechaja sie laski jak np wyjda nie wiem, do Lidla na zakupy czy do pubu. Od razu uprzedzam ze nie uwierze wykopkom ktorzy beda mi tu w watku trolowac ze do nich sie panny kleją co wyjscie bo wiadomo to wykop tu kazdy 40k programista ruchajacy co tydzien, ale wracajac do tematu, tak czystej ciekawosci sie zastanawiam czy to raczej ekstremalna rzadkosc, czy jednak jest jakas korelacja miedzy uroda/wzrostem a sygnalami zainteresowania a moze jednak kobiety sa totalnie niesmiale lub inaczej niz faceci, nie obczajaja kazda osobe ktora sie im podoba. Nawet myslalem zeby chodzic za jakims przystojnym typem w galerii i sledzic go niczym Rutkowski obczajajac zachowania kobiet no ale to juz byloby lekko #!$%@?. Niemniej fajnie byloby miec jakas duza baze takich relacji, wycisgnac jakas srednia i naukowe wnioski xD Kiedys mialem takiego kolege chada co z nim do baru na planszowki poszlismy i znikad nagle przyszly dwie laski i nas zaprosily do gry i kminie czy to normalne, czy to przez niego czy jakbym byl sam albo z brzydszym kolega to czy byloby tak samo. Wiadomo prawo blackpilla mowi tutaj swoje no ale az taka bylaby roznica? #seks #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jest stała inflacja atrakcyjności. Teraz jak jesteś 7-8/10 to rzadko się uśmiechają do ciebie tylko jakieś podstarzałe baby. Kilkanaście lat temu, jak byłeś 6/10 to uśmiechały się do ciebie podstarzałe baby, mało atrakcyjne młode kobiety i nimfomanki. Jak byłeś 7-8/10 to miałeś już dość częste pozytywne interakcje z kobietami. A jak sam przejawiałeś inicjatywę i nie byłeś nieśmiały to już zupełnie była bajka.

Kiedys mialem takiego kolege chada co z
  • Odpowiedz
Ciekawe czy do takich powiedzmy facetow 7-8/10 usmiechaja sie laski jak np wyjda nie wiem, do Lidla na zakupy czy do pubu.


@mirko_anonim: nie wiem "ile jestem na 10", lvl51 solo tata, 180+, poprawna sylwetka, abs, łysy z wyboru od kilku dekad, lekki zarost, raczej zadbany. Tak, laski, dziewczyny i kobiety (w różnym wieku) uśmiechają się czasem. Bardzo często w odpowiedzi na uśmiech w ich kierunku (psych. "lustro"). Tak, czasem wymieniamy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja się do nikogo nie uśmiecham, bo jestem zgorzkniała i gruba, a i tak do mnie ludzie zagadują o instagrama np, nie wiem czy to po to, żeby się ze mnie pośmiać czy naprawdę chcą być mili i się komuś spodobałam, ale zawsze wydaje mi się, że to żart i mówię, że nie mam nic i nie chce podawać, ale jednocześnie to miłe, że ktoś zagada, zawsze się podszkolę w smalltalku
  • Odpowiedz