Wpis z mikrobloga

Jak normictwo dba o swoje wlosy, ze ma takie ładne? Ja to wygladam zawsze jakby mnie piorun jebnal jak mam dluzsze, mimo ze myje codziennie prawie. Wygladam jak zjeb
#przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@lukiseven: stan moich wlosow (srednia dlugosc, grube i geste) poprawil sie odkad zaczalem uzywac szamponu z isana tego rozowego, odzywki i maski do wlosow z tej samej serii xD lacznie zestaw kosztowal z 25zl. Wczesniej uzywalem troche drozszych szamponow, ale bez efektu, sama odzywka i maska Ci sporo pomoze pozdro
  • Odpowiedz
@lukiseven: odżywka - 3/4 razy w tygoniu, maska raz/dwa maks w tygodniu, przy dluzszym prysznicu z goleniem itp, poniewaz najlepiej jakby ten produkt Ci polezal na lbie z 20/30min
  • Odpowiedz
to wedlug mnie powinienes jak narazie okreslic zrodlo dlaczego masz lupiez, spytaj sie fryzjera/barbera, powinien miec jakas wiedze na ten temat, najlepiej jakbys poszedl do dermatologa lub trychologa.
Też używałem szamponów za blisko 100zl, tez przeciwlupiezowy, Vichy Dercos bodajze, i okej lupiez znikal, ale gdy odstawisz ten szampon to wroci on ze zdwojona sila xD u mnie okazalo sie, ze skora glowy byla przesuszona wlasnie takimi przeciwlupiezowymi szamponami, przez co uzywam teraz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lukiseven: https://www.anwen.pl/2011/05/upiez.html
Nie ma lepszego źródła wiedzy o włosach niż ten blog. Na stan włosów ma wpływ i częstotliwość mycia, środki do mycia, technika mycia i suszenia, ale też i braki w żywieniu, choroby. Najpierw określ sobie typ włosów : np wysoko porowate wymagają innej pielęgnacji a potem z tą wiedzą wybieraj kosmetyki. Z anwen są bardzo dobre zresztą i je używam i są opisane rodzajem włosów. Na łupież najlepsze szampony
  • Odpowiedz