Wpis z mikrobloga

  • 269
@dotankowany_noca: a mi szkoda Bobka, bo tam chyba coś naprawdę krzywego się #!$%@?. Anna odnalazła siebie w Hiszpanii i pewnie byłoby spoko dla Lewego gdyby to było dzierganie albo ważenie bezalkoholowego piwa z tofu, a nie coś takiego.
  • Odpowiedz
@Rajtar: Się zdziwicie po karierze L9. Się okaże że Robert seksualnie królikiem był, a żona tańcem jedynie odwzajemniała, więcej nie mogła powiedzieć. Na mojej wsi był rok temu, i co? Media nie odnotowały, tak miało być. Gdyby kogoś interesowało gdzie, to Cisowianka, przyjechał sprawdzać wina. On może dupczyć więcej niż Anka tańczyć, to ich sprawa, szanujmy go jako piłkarza! Dłuuugo takiego nie będzie, świętym Jezusem nie jest, moim zdaniem nie musi.
  • Odpowiedz
@Rajtar: A dlaczego zakładasz, że to Lewandowska pierwsza zaczęła? Moja znajoma osoba pracowała w agencji social mediowej Boberta i zachowanie Anki to po prostu odpowiedź na pewne ekscesy Robercika ;)
  • Odpowiedz
@Rajtar: Mi szkoda takich jak Ty! Być może Robert używa sobie ile może, żonka w odpowiedzi wstawia tańce. Wszystko wyjdzie jak już zakończy karierę, być może dopiero zacznie się, albo będą sobie żyć szczęśliwie. W rodzinie nie masz sensacji? Może brat siostrę posuwa, daj opis!
  • Odpowiedz
tam chyba coś naprawdę krzywego się #!$%@?


@Rajtar: niestety nie chyba, ale na pewno. Dla takich ludzi zrobienie sobie raz na jakiś czas rodzinnej albo malżeńskiej ładnej sesji zdjęciowej to przecież żaden problem, a to normalne w takim życiu jakaś agencja PRowa, która takie rzeczy załatwia i kreuje ich publiczny wizerunek. Jej się nawet nie chce stwarzać pozorów.
  • Odpowiedz
a mi szkoda Bobka, bo tam chyba coś naprawdę krzywego się #!$%@?. Anna odnalazła siebie w Hiszpanii i pewnie byłoby spoko dla Lewego gdyby to było dzierganie albo ważenie bezalkoholowego piwa z tofu, a nie coś takiego.


@Rajtar: sęk w tym, że gdyby nie Bobek to Anka mogłaby cp najwyżej odnaleźć paleciaka między półkami w biedronce w tej chwili na limance w Łodzi xD
  • Odpowiedz
@Canis_Majoris: A czemu mnie Tobie szkoda? Moja rodzina jest raczej z tych nudnych. W nawyku nie mam interesowania światem VIP-owskim, raczej po ludzku szkoda mi się go zrobiło. Jest bogaty, ale i bogatego może być szkoda. Tyle. Jasne, że to wszystko może być pod publikę. Ona tańczy a jest oki, a on może mieć coś za uszami.
  • Odpowiedz
@Canis_Majoris: Też tak myślałem. Jeszcze do niedawna śmiałem się z teorii wykopków. Ale kurde, tego jest za dużo. Oczywiście dopuszczam, że to jest przypadek, bo tak jak zwykle piszę o szonach na wykopie, tak znam dwie laski co mają chcicę jak szony, widać jak emanują energią keksualną, a potrafią powstrzymać nogi przez rozłożeniem. No ale w ciągu 2-3 lat będzie wszystko jasne.
  • Odpowiedz