Wpis z mikrobloga

Anegdotyczne doniesienia ze świata #nieruchomosci 3 flipy w okolicy, historia cen:
* 1 150 000 -> 1 050 000 -> 999 500 ogłoszenie nieaktywne, pewnie ktoś załadował po same bile tuż przed BK0% prawda? prawda?
* 1 xxx xxx -> 1 050 000 -> 999 000 niezły trick żeby oszukać indeksowanie zmian cen, biuro ma dwa ogłoszenia, jedno sprzedaje Katarzyna OFERTA PRYWATNA, drugie Bronisław BIURO NIERUCHOMOŚCI. Czy to w ogóle legalne? Przy zmianie ceny jedno ogłoszenie dezaktywują, drugie aktywują z nową ceną.
* 1 093 000 rodzynek, brak zmian cen bo to świeżutki flip który jeszcze się remontuje, mieszkanie 59m2, wielka płyta. Podobno chętni stoją w kolejce pod klatką od 5 nad ranem żeby obejrzeć. Jeszcze tylko kolejka do banku po BK0% i można kupować mieszkanie kur*a z lat 70 za milion j*banych złotych, MILION.

Ja tak patrząc na te oferty na prawdę nie wiem, ja nie wiem jak to się jeszcze trzyma wszystko. Zarobić milion jest tak samo trudno jak kiedyś. Ceny są oderwane od rzeczywistości, są prosto z kosmosu. Poważnie to jest jakaś symulacja albo spiseg światowy testujący ile ludzie wytrzymają, innego wytłumaczenia nie widzę.

#polska
  • Odpowiedz