Wpis z mikrobloga

Mirki może mi coś doradzicie, mój inteligenty sąsiad zamontował na swojej działeczce rekreacyjnej jakieś kamery, dodam tylko że żyjemy jak pies z kotem. Prawdopodobnie gdy go nie ma na swojej działeczce i śpi u siebie w domu i wstaje rano do pracy czyli około godziny 5:30 puszcza muzykę z tych kamer i wcale nie cicho, ale też nie mega głośno, ale wystarczy żeby obudzić mi syna. Potrafi też puszczać koło 22/23. Wiem że mogę to zgłosić na bagiety, ale nie wydaje mi się żeby coś z tym zrobili. Macie jakieś pomysły jak to załatwić albo się trochę zemścić. Rozmowa z nim nie wchodzi w grę.
#prawo #kamery #policja #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
@bejoo: Czyli przeszkadza ci, że ci budzi dziecko i zamiast starać się rozwiązać problem szukasz sposobu aby się zemścić, co wywoła jego reakcje, gdzie będzie ci budził dziecko bardziej?
Dobrze zrozumiałem?
Jeśli tak to jesteście siebie warci, kiedyś były lepsze czasy, poszlibyście na pojedynek i nastałby po tym pokój.

Zakłócanie ciszy nocnej to coś co się zgłasza, same zgłoszenia i interwencji policji mogą pomóc w ewentualnym procesie, jeśli to rzeczywiście nosi
  • Odpowiedz