Wpis z mikrobloga

Jakie spadki siły podczas redukcji można uznać za normatywne?
Mianowicie ćwicze łącznie już prawie dwa lata, jestem obecnie na drugiej redukcji.
Podczas pierwszej spadki siły były zerowe może nawet na plus plan taki sam jak zawsze, redukcja odbywała się od 121-93kg wagi ciała na przestrzeni 6m-c, wówczas max w wyciskaniu okolicach 125kg.
Obecną redukcje rozpocząłem na wadze 107kg i po 2m-c jestem na 96kg, ale spadki w wyciskaniu mam z 175 na 160-165kg.
Widziałem opinie że zwykle przy mądrej redukcji wyniki się utrzymuje. Powinienem na tym tempie jechać do 90kg(cel) i nie przejmować się tymi spadkami czy spowolnić redukcje oraz zmienić coś w planie treningowym?

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 17
  • Odpowiedz
@Katecheta23: U mnie ława zawsze leci w dół sporo przy redukcji, ale ja lubię szybką dietę i podnoszę śmiesznie ciężary w porównaniu do ciebie i po prostu machnę kilka razy 100kg.

Jak jesteś naturalem to wszystko w normie IMO.
  • Odpowiedz
  • 0
@In_thrust_we_trust: Rozśmieszyło mnie to bo przy 30 to bym musiał mieć obwód brzucha większy niż klaty, nawet kalkulator po obwodach pokazuje mi obecnie 20,4%. Ciekawi mnie ile byś np dał mi cm w bicku po tym zdjęciu bo mysle ze byś tez mocno przestrzelił :)
Tak dla przykładu to jest 23% mierzone za pomoca DXA(najdokładniejsza metoda), zdjęcie z neta, nie moje:
Katecheta23 - @Inthrustwe_trust: Rozśmieszyło mnie to bo przy 30 to bym musiał mieć o...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Katecheta23:

Ciekawi mnie ile byś np dał mi cm w bicku po tym zdjęciu bo mysle ze byś tez mocno przestrzelił


W sensie w tym wcześneijszym zdjęciu, a nje tym co teraz wrzuciłeś?
To nie strzelałbym w ogóle, bo stoisz przodem i nie da się oszacować łapy ;p stań bokiem na luzie to oszacuję ;)

Ten typ na drugiej focie ma na bank więcej niż 23. Spójrz jak się boki wylewają
  • Odpowiedz