Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie suplementy polecacie wspierające mięśnie i stawy? Ortopeda mówi, że przeciążam się (dostaje Diclac i Ketospray by zlikwidować stany zapalne jak się pojawiają) ale regeneracja trwa bardzo długo, co sprawia że rzadziej chodzę na #silownia. Miałem teraz miesiąc przerwy :( Polecił mi bym brał jakieś suple wspierające mięśnie i stawy. Czego używacie?
#silownia #mikrokoksy #bieganie #rower #kolagen
  • 8
  • Odpowiedz
@LongWayHome:

Proszę nie chodzić przez miesiac na siłownię bo trzeba się zregenerować i niech Pan sobie weźmie jakieś suple. Jakie? A nie wiem, niech Pan na mirko zapyta.


Jesteś pewien, że to był ortopeda a nie jakiś menel z przystanku? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@kasiknocheinmal: Powiedziałem, że siłowo się udzielam na siłowni to rzucił "niech pan bierze jakieś suplementy na to skoro pan ćwiczy" i w sumie tyle. Zrobił USG, nie widział nawet stanu zapalnego, dał ketospray i siema. Dlatego pytam o polecenie.
  • Odpowiedz
@LongWayHome: jak już to nie kupuj żadnych mieszanek typu flex regen bo mają z reguły takie proporcje składników że jest wszystko i nic

jak już potrzebujesz coś kupować to kup se z jakiejś firmy typu ostrovit osobno kolagen, msm, glukozamine i chondroityne(w proszkach bo najtaniej), poczytaj w necie jakie są zalecane dawki, mieszaj wszystko razem i pij
  • Odpowiedz