Wpis z mikrobloga

Pomocy potrzebuje XD tak się wkręciłem w D3 (gramy z różową jakoś od miesiąca), że pora na sezon 4, ale nie wiem kim grać. Mam ADHD więc nie mogę grać klasą która grałem wcześniej bo potrzebuje ciągłych zmian ( ͡º ͜ʖ͡º) no i nie wiem jaka klasa.

Druid: grałem w poprzednim sezonie (najdłużej) postać spoko, ale trochę mnie zmęczył. Wkurzają mnie te biegające pety, brakło itemek by zrobić tornado woolfa build.

Necro: nim grałem najdłużej, spoko mi się grało, grałem blood surge. Myślałem by w tym sezonie zrobić necro, nawet zacząłem grać i np. zmienić builda i jak mi się podoba tak trochę mi się znudził XD

Rouge: gra nią różowa, nie chcemy mieć 2 tych samych klas

Sorc: różowa grała w poprzednim sezonie i nawet mi się spodobała ta klasa, mam mega ochotę na sorka, ale boje się, że zaraz mnie #!$%@? swoim ładowaniem mamy...

Barb: niby spoko, ale to knight xD grając w MMO/RPG zawsze brałem druida lub sorca, ew palka.

No i kogo wybrać? Na pewno zależy mi na dużej mobilności. Odpada buid z summonami bo AI summonow mnie #!$%@?, za dużo tego lata na ekranie. Raczej jestem selfmade, lubię się #!$%@? i zrobić rozwałke na ekranie. Druida miałem lekkiego tanka, necro to już typowy tank XD tylko spamowalem czarami, niczym się nie przejmowałem. No i postać musi być mobilna. Z racji ADHD XD nie mogę mieć postaci która się czlapie, czeka na cholera wie co, lubię wpaść, zrobić #!$%@?, lecieć dalej. Raczej gramy wspólnie, ale czasem też będę pewnie solo grał.

Zostać czy necro czy iść w stronę sorca? Light chain mi się podoba :D build robi kozacki #!$%@?, a jednocześnie teleport uzupełnia mobilność, ale wieczny mana waste i ta "kruchość" tej postaci.

Nie jestem jakimś top end graczem, ale nie ukrywam, że jak łapie ma coś zajawkę to cisnę aż mi się nie znudzi lub aż nie osiągnę pełnej satysfakcji więc na pewno będę mocno grindowal postać w tym sezonie. Muszę wybrać kogoś kto mi w pełni odpowiada bo inaczej zaraz zacznie się zmiana builda, postaci, #!$%@? muje jak to zwykle u mnie bywa XD

#diablo4
  • 6
  • Odpowiedz