Wpis z mikrobloga

#dziewczynka17 #bekazprzegrywow #bekazniebieskichpaskow

Ale mam z was bekę. Jakim trzeba być przegrywem, żeby się jarać jakimiś laskami, które pokazują cycki w necie. No po prostu żal mi was jak na to patrzę. Wy chyba naprawdę nie macie życia poza internetem, albo jest ono tak nudne i szare, że podnieca was byle gówno. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się tak zachowywać, ale nic poza sieczką nie przychodzi mi do głowy. Poziom #!$%@? over 9000.
Pobierz d.....r - #dziewczynka17 #bekazprzegrywow #bekazniebieskichpaskow 



Ale mam z was b...
źródło: comment_O1xcaylQHfvdwvcJwne04W5S8uY9ZnIe.jpg
  • 42
@dreaper: wczoraj z ciekawości weszłam na tą dziewczynke17. No się szmaci dziewczyna, w sumie dziwne że jej się chce pokazywać tyłek na kamerce do której wszyscy mają dostęp za marne pieniądze (nawet gdyby były duże to też szmacenie, ale niektóre dziewczyny się prostytuują z biedy). Przecież na pewno jej znajomi i rodzina wiedzą co one robią a koledzy je oglądają. To naprawdę smutne że takie dziewczyny (wydają się normalne a nie
@unstyle: Też masz już tagi do czarnolisto jak się ten wpis nie podoba :P Chociaż brakuje tagu #buldupy faktycznie, jakiekolwiek by nie patrzeć to dla niektórych to jest po prostu ból dupy, zaś niektórzy po prostu nie ogarniają jak tylu ludzi może jarać jedna dziewczyna i to nawet nie przez te cycki, ale tylko dlatego, że pogadali w taki, a nie inny sposób z kobietą.

Mnie też dziwi, że tabun gości
@unstyle: No teraz coś napisałem, byłem z akcją na bieżąco, bo całą nockę wtedy zarwałem. Ale ogólnie to w sumie niewiele mnie obchodzi czy udaje świętego czy nie jeżeli najzwyczajniej w świecie ma racje. Jakby się #!$%@?ć do alkoholika, że jak może innych pouczać żeby nie pili, jak hipokryta sam leżał nawalony w rowie. Taka analogia rozumiesz.
@PSYCHEDELIC: i przez to sa samotne...zaden ich nie chce.Podobno chcialy sie z kims spotykac ale dupa z tego.Mysle ze dlatego na wypoku siedza bo moze jakas stuleja sie zlituje i je przygarnie...straszne musza miec zycie, samotne, biedne bez kasy , dlatego na su siedza.moim zdaniem tragedia