Wpis z mikrobloga

#dziewczynka17 #bekazprzegrywow #bekazniebieskichpaskow

Ale mam z was bekę. Jakim trzeba być przegrywem, żeby się jarać jakimiś laskami, które pokazują cycki w necie. No po prostu żal mi was jak na to patrzę. Wy chyba naprawdę nie macie życia poza internetem, albo jest ono tak nudne i szare, że podnieca was byle gówno. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby się tak zachowywać, ale nic poza sieczką nie przychodzi mi do głowy. Poziom #!$%@? over 9000.
Pobierz d.....r - #dziewczynka17 #bekazprzegrywow #bekazniebieskichpaskow 



Ale mam z was b...
źródło: comment_O1xcaylQHfvdwvcJwne04W5S8uY9ZnIe.jpg
  • 42
@onajedna17: yyy nie.

Ale musisz miec nudne zycie skoro najpierw sie podawalas za jedna z nich a teraz ciagle sledzisz losy jakichs zalosnych szmat z kamerek xD wchodzisz na mirko i odkopujesz jakies stare wpisy i wolasz ludzi.
Ludzi wolam? Ehhh...niech bedzie ze wolam i ze ludzi...:) a zycie mam straszne, to prawda.stary pije, matka pije, sasiad pije, mieszkamy w kawalerce 24 metry na 12 pietrze bez windy.Prad na lewo od sasiada co tez pije i sie nie zorientowal a jeszcze mu licznika nie zdjeli.Masc na pryszcze zbyt droga wiec kombinuje z naparem z cebuli ale to nie pomaga , wlasciwie tylko pogorszylo sprawe. Roboty nie ma wcale w tym