Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie i szykuję się do wyjazdu do Poznania, a tu ktoś dzwoni do drzwi. Listonosz mówi, że przyniósł paczkę, ale ma w samochodzie i mam poczekać. Po chwili wrócił z wielgachnym kartonem i mówi do mnie: USUŃ KONTO


Przyjrzałam się lepiej i okazało się, że paczka znajduje się w kartonie po cejlońskiej herbacie #wykopteaclub

Ale to było tylko dla zmyły. Otworzyłam karton, który był bardzo solidnie zabezpieczony taśmą i oczom moim ukazał się stos folii bąbelkowej, którą chyba każdy lubi się bawić. Takie dobre zabezpieczenie przesyłki się ceni! Zaraz po otwarciu paczki poczułam znany i uwielbiany przez wszystkich tutaj aromat cebuli! :D

Pod folią natomiast była zawartość właściwa paczki:

-wypiek w kształcie kogutka z regionalnej puławskiej piekarni

-pocztówki (moja pasja to #filokartystyka) z: Puław (miasta rodzinnego mirka), Nałęczowa i Kazimierza Dolnego

-dwa informatory o Kazimierzu Dolnym i okolicach

-list (niestety drukowany, ale wybaczam!)

-dwa "cebularze" (tak się to nazywa?), tj. okrągłe wypieki z makiem i cebulą. Listonosz przyszedł o dobrej porze bo akurat byłam głodna :D Smakuje dosyć oryginalnie, trudno to do czegoś porównać :D

DZIĘKUJĘ @Niemiec15 ! Długo czekałam na paczkę, ale było warto :)



#wykopoczta #cebula #cebulandia #cebularz #unboxing #pulawy #kazimierzdolny #regionalne #chwalesie
HorribileDictu - Siedzę sobie i szykuję się do wyjazdu do Poznania, a tu ktoś dzwoni ...

źródło: comment_G7qPosiEltBZs1v32ffvHOrVA83Fq34Z.jpg

Pobierz
  • 5
-dwa "cebularze" (tak się to nazywa?), tj. okrągłe wypieki z makiem i cebulą. Listonosz przyszedł o dobrej porze bo akurat byłam głodna :D Smakuje dosyć oryginalnie, trudno to do czegoś porównać :D


@HorribileDictu: Nigdy wcześniej nie jadłaś cebularza? Do kupienia w każdym markecie.