Wpis z mikrobloga

#innvwszkocji

Niestety wczoraj nie wyrobiłem się z wpisem.

@

Tydzień minął spokojnie; chociaż we wtorek było wesoło, bo "samasię" #!$%@?ła maszyna. Jako ciekawostka nic, nikt na mnie nie krzyczał - a awaria dosyć poważna faktem; że nie z mojej winy ale zawsze można było zrzucić winę na nowego. Po prostu stało się to się stało.

@

#praca w środę mam interview w nowej firmie - zobaczymy co i jak. Liczę, że się uda.

@

#narkotykizawszespoko

Cena za 2,8 grama #marihuana to około 20 - 25funtów - czyli 1/10 uncji.

1 gram #kokaina po 40 - 60funtów

Zasada co do zielska - wygląda tak; jeżeli policjant widzi; że palisz sobie jointa każe cie to wyrzucić i może ale nie musi spisać. Jeżeli nie masz w kieszeniach za dużo gotówki; podzielonych woreczków z zielskiem - jesteś wolny; jeżeli jest podejrzenie o dilerke robią Ci wjazd na chatę. Jeżeli policjant często widzi Ciebie jak palisz - może skierować Cie na leczenie. Za te wszystkie wybryki nie idziesz do więzienie po za dilerką.

@

#jedzenie

Zauważyłem; że po za takimi pierdołami jak w którą stronę odkręcać butelki i napisem "open by hand", to np. na piersiach (surowych) z kurczaka jest napisane ile czasu gotować/smażyć czy grillować. Oczywiście do tego napis; że spożywać nie na surowo. Dziękuje "Kapitanie Oczywisty". No i standardem jest ile można "maksymalnie" wypić piw.

@

Sami Szkoci nie należą do pracowitych; system pracy nie jest nastawiony na ciśnięcie pracownika - przynajmniej tu gdzie pracuje i tam gdzie słyszałem - wyjątkiem są prace za najniższą i kuchnia. Jeżeli przychodzi okres większych zamówień - menadżer daje nadgodziny a nie jak w Polsce po prostu kazał mi przyspieszyć z pracą. (To moje osobiste odczucie; każdy może mieć inny system pracy i inne warunki)

@

Nowy tag: #tygodnioweutrzymanie - od poniedziałku do niedzieli (15 czerwca) będę wrzucał swoje zakupy/bilety/koszty mieszkania tak dla porównania ile mnie kosztuje tutaj życie. Tag będzie aktualizowany codziennie. Może @bankierpl to podłapie :D i znowu mnie gdzieś zacytuje.

________________________________

A na koniec akcent muzyczny:

Lady Pank - Z dachu
innv - #innvwszkocji



Niestety wczoraj nie wyrobiłem się z wpisem.



@

Tydzień mi...
  • 3