Wpis z mikrobloga

@onthemoon: Dużo, nawet nie liczyłem tylko przygotowałem sobie butelkę 2 litry, robiłem i kasowałem, z okna to lałem i ciężko było mi zsynchronizować lanie z naciśnięciem spustu :D ale stało na statywie więc łatwiej trochę :P
@parodiaczlowieka: własne:P nie lubię automatu wolę się sam pobawić, czasem ustawie tak, że ustawiam tylko czas naświetlania albo przesłonę. Sprostuje trochę bo zdjęcie było naświetlane 1/3200 nie dopatrzyłem :P
@kuba206: Pomysł świetny też robiłem podobne zdjęcia ale użyłem do tego strzykawki bo było łatwiej robić i zdjęcie i puszczać wodę....

Ale no właśnie, dlaczego to całe zdjęcie jest nie ostre? I jakieś takie zaszumione?

Przed puszczeniem wody trzeba było mniej więcej w tym miejscu złapać ostrość na palec czy cokolwiek innego ;) i potem burst mode :v

Spróbuj jeszcze raz ale tym razem złap ostrość i chyba wycinałeś fragment zdjęcia
źródło: comment_jJ0Z7RXwrwI4ZlJpvhKuvlZELQBBPsz9.jpg
@CODER_BEST: Ostrość miałem ustawioną na manual, nie auto tylko za blisko albo za daleko wysunąłem rękę z butelką:P i zdjęcie wykadrowałem sobie dlatego jakość trochę utracona.
@kuba206: Ogólnie bardziej polecał bym miskę szklaną żeby była przeźroczysta ja jak będę się zabierał za takie zdjęcia znowu to użyję właśnie przeźroczystej tylko wtedy musisz dać pod spód i na ścianę białą kartkę :) Czyli blok A2 lub A3 położyć i zagiąć go żeby robił i za ścianę i za podłoże ;)