Wpis z mikrobloga

Trochę się zagapiłem (dwunastki w pracy...) i muszę wrzucić na raz zakupy z wczoraj i z dzisiaj:

Zastępcze bagietki, bo niestety chleb spleśniał: £1,60.

Potem była wizyta w McDonaldzie o 1 w nocy, po posiadówce u znajomego. Powiększony zestaw Big Tasty with bacon £6,19 double cheeseburger £1,49 i sweet chili mayo chicken burger £1,09 (najdłuższa nazwa ze strefy niskich cen!). No co, głodny byłem.

Dzisiaj wybrałem się na porządne zakupy i kupiłem w polskim sklepie chleb £1,59, parówki £5,20 i szynkę £3,80.

Poza tym w drodze do Tesco wstąpiłem do KFC, gdzie zjadłem Big Daddy Meal za £5,99, a z samego Tesco w załączniku jest paragon na £22,18. Wielkim plusem tesco są produkty everyday value oraz kupony (zapłaciłem £11,50 mniej niż bez nich), ale minusem niestety mniejszy wybór i niestety większe ceny niż w Asdzie.

Dzisiaj i wczoraj: £49,13, całość: 380,99.

Poza tym co nieco z #mikoszkocja. W czwartek człowiek z mojej agencji (Polak) spytał, czy przyjdę do pracy też na piątek i sobotę. Powiedziałem, że OK. W piątek natomiast spytał, czy przyjdę do pracy jeszcze w niedzielę. Zawsze biorę jeden dzień weekendu wolny, więc nie zgodziłem się. "W takim razie w sobotę też nie pracujesz."

Powstał wielki bulwers, bo to pod szantaż podchodziło. Niestety cebulactwo mnie goni :-(

Idę odreagować do klubu rockowego i postaram się nie pić za dużo, żeby nie zapomnieć cen ;-)

#tygodnioweutrzymanie
Pobierz Pobe - Trochę się zagapiłem (dwunastki w pracy...) i muszę wrzucić na raz zakupy z wc...
źródło: comment_70egT6oTfMveHERUr8atjqlFw3W0hgFz.jpg