Wpis z mikrobloga

Byłem miły i uprzejmy, więc ochroniarz pozwolił mi zrobić zdjęcie klubowego "nie mieszanego" menu - w załączniku. Poza tym w nocy wypiłem:

podwójna* wódka z redbullem: £4

Jack Daniels z colą: £2,20

wódka z lemoniadą: £1,80

podwójna* wódka z colą: £3,60

Rzeczy za które nie płaciłem: wejście £6 (mam opaskę klubu i wszedłem przed 23) i szatnia £1,5 (akurat byłem w podkoszulku).

W klubie mniej więcej 5 #niebieskiepaski na 3 #rozowepaski, muzyka to Heavy Metal na jednym piętrze, inny metal bardziej nadający się do tańczenia na drugim piętrze. Najwięcej interakcji na balkonie/palarni. Przytuliłem 125 osób (mam koszulkę z napisem "Hug Me" z przodu i "Free Hugs" z tyłu), pobawiłem się, nic nie wyrwałem (choć trochę motorówek zrobiłem) i wyszedłem po zamknięciu klubu.

Następnie przeszedłem do McDonalda na 2 podwójne cheeseburgery: £2,98 i małą colę £0,89.

Potem już tylko autobus do domu: £2. Niestety na nocnych liniach nie obowiązują bilety miesięczne.

Więc podsumowując noc: £17,47. Całość: £398,46.

*Często biorę drinki podwójne, bo standardową dawką #alkohol.u w Szkockich drinkach jest 25ml. W Polsce jest to o ile dobrze pamiętam 40.

#tygodnioweutrzymanie #przytulanie #mikoszkocja
Pobierz Pobe - Byłem miły i uprzejmy, więc ochroniarz pozwolił mi zrobić zdjęcie klubowego "n...
źródło: comment_MC40U2IU1Y9zTSTi9z08NoFWbpujySby.jpg
  • 4