Wpis z mikrobloga

Po raz pierwszy od naprawdę bardzo dawna kupowałem lek za prawdziwe pieniądze: spray do nosa za £6. Uczulenie atakuje, bo mało pada. Możliwe też, że na ścianach mojego mieszkania tworzy się coś, czego bym nie chciał, ale jeszcze nie znalazłem...

Musiałem też zapłacić za przejazd do pracy - £4 w dwie strony. Niestety nie mam auta (ani nawet prawka) i opieram się głównie na przejazdach komunikacją miejską (autobusy jeżdżą bardzo często). Jeżeli jednak agencja wyśle mnie do firmy gdzieś poza miastem muszą mnie dokooptować do kogoś z samochodem. I wtedy płacę :-(

Na koniec uzupełniłem pewne braki spożywcze w asdzie: winogrona, chipsy, papryka, rukiew wodna, jogurty pitne i-chyba-coś-jeszcze: £6,04.

Dzisiaj: £16,04. Całość: £414,50.

Z rzeczy śmiesznych: jakiś facet w autobusie wziął mnie dzisiaj za kobietę... Nigdy się już nie ogolę... Swoją drogą uświadamia to też jak brzydkie bywają Szkotki ;-)

Ktoś poza mną robi #tygodnioweutrzymanie, bądź #miesieczneutrzymanie? Może jeszcze ktoś z #emigracja w jakimś innym mieście bądź państwie też pokusi się na robienie takiego spisu?

#mikoszkocja
  • 5
  • Odpowiedz
Możliwe też, że na ścianach mojego mieszkania tworzy się coś, czego bym nie chciał, ale jeszcze nie znalazłem...


@Pobe: o stary, dzięki za pomysł, sam mam dziwny katar ostatnio, zaraz zaczynam z latarką szukać czegoś u siebie w mieszkaniu
  • Odpowiedz
@Pobe: ech Polaku młody nie boj się płacić zrzuc swoj cebulkowy kokon. W tych sklepach za funta czasem maja tanie lekarstwa. Lepiej zainwestuj w dobry odkurzacz z filtrem hepa niż w dragi - ja tak miałem - odkurzylem dobrym za 70 i mi przeszło.
  • Odpowiedz
@Pobe: jak widzę ile kupiłeś za 6 funtów, to aż tęsknię za uk :p Teraz mieszkam w Laponii i za równowartośc czyli jakieś 8 ojro, to mogę se kupić czipsy i piwo :/ Może w przyszłym miesiącu zrobię zestawienie wydatków, jak nie zapomnę :]
  • Odpowiedz
@Bohun_Zygmund: w sumie prawda. Mam taki najtańszy odkurzacz z argosa, a w połączeniu z alergią na kurz to chyba nie za dobrze - poszukam czegoś takiego, dzięki :-)
  • Odpowiedz
@Pobe: niezbyt - ja kiedyś miałem normalny a potem kupilem taki trochę budowlany bo spalilem ten pierwszy i niestety kupilem jeszcze jeden bo wyszło mi ze cos musi mnie alergizowac ale nie widzę tego i może po 2 tyg przeszło. W UK nie sprzataja mogą być kurze jeszcze po kimś poprzednim.

Szukaj czegoś z 6letnia gwarancja ja tak kupilem z amazona ten swój (nie chciało mi się tyle płacić ale wyszło
  • Odpowiedz