Wpis z mikrobloga

#szczecin #komunikacjamiejska #rower #coolstory #gorzkiezale #buldupy

Wchodzę dzisiaj z rowerem do 107 (przegubowy). Stawiam rower tak żeby nikomu nie przeszkadzał i dało się przejść. Z tyłu (za przegubem) wsiada pół przedszkola. Autobus powoli robi się pełny, przed moim rowerem dwóch gości. Póki co wszystko spoko. Stoję na przeciwko drzwi i widzę, że podjeżdża babka na wózku (nazwijmy Ją Zosia). Zosia ewidentnie patrzy na kierowce i czeka aż opuści Jej trap żeby mogła wjechać. Widzę, że wózek Zosi i mój rower spokojnie się zmieszczą zmieszczą. Kierowca (janusz motzno) podchodzi do Zosi, patrzy na mnie i mówi:

- Weś pan ten rower!

- Ale gdzie mam go wziąć?

- No wyjdź pan z tym rowerem bo się wózek nie zmieści!

Pytam się Zosi: Zmieści się pani?

Zosia kiwa głową, że tak.

- Weś pan ten rower gdzieś!

- Ale gdzie?

- Mnie to nie interesuje gdzie. Do tylu pan idź!

- Gdzie? W przedszkolaki?

- A mnie to nie interesuje gdzie!

Wyprowadziłem rower z autobusu, Kierowca na to:

Kupiłeś pan rower to pedałuj teraz!

Już nawet nie chciało mi się tego komentować.

Pojawiła się jeszcze babka z wózkiem z dzieckiem i


Pic relejted.

Siedzące w autobusie Grażyny zaraz zobaczyły, że kręci się afera i słychać było w autobusie tekst: Rower ważniejszy niż wózek.

Na koniec janusz Kierowca

Pobierz mbielejewski - #szczecin #komunikacjamiejska #rower #coolstory #gorzkiezale #buldupy ...
źródło: comment_7ctKN3AJV3dbziK5te99CYWtFunRsLDG.jpg
  • 56
@Mave: Finalnie jechałem do Nowego Warpna i chciałem sobie skrócić drogę i ominąć te wszystkie górki po drodze do Polic.

@ptto: Czemu w sumie przykro? Ja na Niego naskoczyłem, czy On na mnie? Rower mi to, że chce na nim jechać jak wysiądę z autobusu, bo miejsce w którym wysiądę z autobusu nie jest moim miejscem docelowym.

@tentamten: Nawet numeru autobusu nie pamiętam ( ͡° ʖ̯ ͡
@mbielejewski: Dlatego przykro, że widać na zdjęciu, że wózek z dzieckiem ustawiony na styki z rowerem, nie wiem jak to wyglądało z daleka, ale wydaje mi się, że było przez to dość ciasno.
@wysuszony: Masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka? kobieta z dzieckiem w wózku miała by np. czekać na następny autobus, bo się nie zmieści z wózkiem, ponieważ jaśniepan z rowerem nie ma już siły i musi wrócić z rowerkiem do domu. Mierz siły na zamiary albo ustąp miejsca bardziej potrzebującym!
@wysuszony: Wózki i w ogóle niepełnosprawni mają pierwszeństwo.

@mbielejewski: Bycie leniem to nie niepełnosprawność. Zmieściliście się na styk jak żydzi w pociągu do obozu. Przez takich leni jak ty w końcu z powrotem zabronią przewozić rowery. A kierowca odpowiada za komfort i bezpieczeństwo i zawsze ma racje jak kapitan samolotu. (tylko zarabia 1500)