Wpis z mikrobloga

#szczecin #komunikacjamiejska #rower #coolstory #gorzkiezale #buldupy

Wchodzę dzisiaj z rowerem do 107 (przegubowy). Stawiam rower tak żeby nikomu nie przeszkadzał i dało się przejść. Z tyłu (za przegubem) wsiada pół przedszkola. Autobus powoli robi się pełny, przed moim rowerem dwóch gości. Póki co wszystko spoko. Stoję na przeciwko drzwi i widzę, że podjeżdża babka na wózku (nazwijmy Ją Zosia). Zosia ewidentnie patrzy na kierowce i czeka aż opuści Jej trap żeby mogła wjechać. Widzę, że wózek Zosi i mój rower spokojnie się zmieszczą zmieszczą. Kierowca (janusz motzno) podchodzi do Zosi, patrzy na mnie i mówi:

- Weś pan ten rower!

- Ale gdzie mam go wziąć?

- No wyjdź pan z tym rowerem bo się wózek nie zmieści!

Pytam się Zosi: Zmieści się pani?

Zosia kiwa głową, że tak.

- Weś pan ten rower gdzieś!

- Ale gdzie?

- Mnie to nie interesuje gdzie. Do tylu pan idź!

- Gdzie? W przedszkolaki?

- A mnie to nie interesuje gdzie!

Wyprowadziłem rower z autobusu, Kierowca na to:

Kupiłeś pan rower to pedałuj teraz!

Już nawet nie chciało mi się tego komentować.

Pojawiła się jeszcze babka z wózkiem z dzieckiem i


Pic relejted.

Siedzące w autobusie Grażyny zaraz zobaczyły, że kręci się afera i słychać było w autobusie tekst: Rower ważniejszy niż wózek.

Na koniec janusz Kierowca

Pobierz mbielejewski - #szczecin #komunikacjamiejska #rower #coolstory #gorzkiezale #buldupy ...
źródło: comment_7ctKN3AJV3dbziK5te99CYWtFunRsLDG.jpg
  • 56
@botanicFTS: @mbielejewski: @Pommernstellung: @ptto: @platynek: @nietrzymryjskiowczarek: @wysuszony: @jbmnt: @Krupier

wait, to co, ja mam przewidywać kiedy ewentualnie autobus sie wypełni albo #!$%@?ć w momencie, gdy nagle na przystanku na którym nie mam totalnie orientacji w terenie nagle wsiądzie 5 grażyn z wózkami?

Ja tu widzę jedną rzecz - regulaminu, poza faktem że rowerzysta powinien wchodzić ostatni - to kolega się trzymał. Nie widzę nigdzie
@mbielejewski: no to w ogóle trafiłeś na rzadki okaz, źle przeczytałem, sorry xD

To tak czy tak kierowca #!$%@? nie zna regulaminu. Jakby zośka wparowała do pełnego ludzi autobusu to by ich wyrzucał? O_O
@mbielejewski: @Krupier: dla rozluźnienia atmosfery - raz mnie taki polski janusz zagadał, ze fajny rower, ale takie ramy (prasowane) to już 14 lat temu były, dopiero teraz u nas wprowadzajo, ale że amory fajne i pewnie nieźle w lesie sie jeździ :D