Wpis z mikrobloga

@Marian3: Nie musisz sie do tego przyznawac, serio. Gry sa tak tanie na PCty dzieki Steam ze pobieranie gier z zatoki swiadczy tylko o glupocie i typowym polaczkowatym podejsciu ... no bo przeciez kase moge przpier!#lic na alkohol/fajki ...
  • Odpowiedz
@Marian3: Przy chlebie stoi cena. W grze jest umowa którą akceptujesz, która jasno mówi że grę trzeba zakupić itd. W skrócie może złodziejem z definicji nie jesteś, ale pieprzonym oszustem już tak.
  • Odpowiedz
@loczyn: Czy to moja wina że ktoś kupił grę spiracił ją i wystawił za darmo? Nie. Więc w czym problem?

Jeżeli ktoś kupi wasz "chleb" zrobi tak że będzie mogło jeden chleb wziąć za darmo milion osób to nie widzę problemu głód w afryce rozwiązany.
  • Odpowiedz
@Veezen: Właściwie to w twoim komentarzu pokazuje się prawdziwa cebula. Zaoszczędzone pieniądze wydać na fajki i alkochol. lmao. Co za podludzie to spożywają? Po jaką cholerę truć własny organizm takim świństwem?
  • Odpowiedz
@Marian3: A przy klikaniu Akcept pod licencją nawet ci oko nie drgnie prawda? W tym momencie się przyznajesz, że jesteś złodziejem, a nie w momencie downloadu.
  • Odpowiedz
@Marian3: Jakkolwiek byś się nie tłumaczył, byłeś, jesteś i prawdopodobnie będziesz złodziejem.

Zamiast płacić za ciężką pracę innych ludzi to korzystasz z niej za darmo. EOT.
  • Odpowiedz
@Marian3: Zeby zrobic gre trzeba poswiecic kupe czasu. To nie jest proces krotki, projekty ciagna sie miesiacami, latami. Warto wiec docenic prace developerow a jesli gra jest dla nas za droga to poczekac z miesiac i wtedy kupic.
  • Odpowiedz
@loczyn: Złodziejem możesz sobie nazwać osobę która spiraciła grę nie mnie. Ja korzystam z dobrodziejstwa internetu i jeżeli coś jest w nim umieszczone za darmo to to pobieram. Proste. Pewnnie i tak żaden argument nie dotrze do twojego wypranego łba.
  • Odpowiedz
@Ortheon: Może, ale lubię jak troll nawet nie jest w stanie odpowiedzieć na to co napisałem, bo nie może nic wymyślić ciekawego, a wszystko co powie go ośmieszy i wykaże że jest jednak idiotą, a nie pseudotrollem (dużej różnicy nie ma mimo wszystko).
  • Odpowiedz
@Veezen: Rozbawiłeś mnie.

Nie stać? Wydałem blisko 2000 Euro na LoLa

W tej chwili wydałem jakieś 2500 PLN na csa go.

Gówno mnie obchodzi ile czasu ktoś poświęcił na dany projekt. Jeżeli jest on za darmo w necie to go pobieram. Proste.

Jeżeli macie płakać nad tym jakim to jestem złym człowiekiem to ścigajcie ludzi którzy tworzą pirackie kopie waszych ukochanych gier zamiast wyzywać od złodziei zwykłych użytkowników internetu którzy z
  • Odpowiedz
@Ortheon: Jest to temat kilkuset razy poruszany na wszelkich forach i nigdzie nie widzę jego rozwiązania. Mógę sypać argumentami w nieskończoność. Tak samo ci którzy za gry płacą.

@Pantokrator: Odpowiedziałem na twe pytanie. Czekam z niecieprliwością na twoją odpowiedź.
  • Odpowiedz
@Marian3: Łamiesz, odsyłam do kodeksu. Dodam też że nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania.

Tak szczerze - naprawdę chce Ci się robić za idiotę na mirko, żeby być pseudotrollem?
  • Odpowiedz