Wpis z mikrobloga

KTO BYŁ DWA TYGODNIE TEMU NA ROZMOWIE O PRACĘ?


KTO CZEKAŁ NA TELEFON I JAK SIĘ DOCZEKAŁ TO USŁYSZAŁ ŻE NA TO STANOWISKO SIĘ NIE DOSTAŁ?


KTO USŁYSZAŁ POTEM ŻE BIURKO OBOK NA RÓWNOLEGŁYM STANOWISKU JEST MIEJSCE DLA MNIE?


DO KOGO ZADZWONIŁ INNY POTENCJALNY PRZEŁOŻONY I PO 10 MINUTACH ROZMOWY ZATRUDNIŁ MNIE PRZEZ TELEFON?


KTO ZA DWA TYGODNIE WYSIADA Z CIĘŻARÓWKI I WRACA DO PRACY W MEDIACH A CO ZA TYM IDZIE PRZEPROWADZA SIĘ DO WARSZAWY?


Siabadaba, motherfuckers! Się mi trafiło, jak ślepej kurze ziarno! Udało mi się wykorzystać szansę i tak oto w połowie sierpnia stawiam się w stolicy i zaczynam świetną robotę za całkiem dobrą ilość cebulionów!:)

Wołam @qubeq: @Arathron: @IgnacyJanPaderewski: @Zawsze_Pomagam: @angela09: @fiszu86 - dzięki za trzymanie kciuków ostatnio!:)

#tylewygrac #pracbaza #warszawa #zmianynalepsze
  • 14
@powazny: Narazie patrzę po firmach, do niektórych wysłałem maila+CV z zapytaniem o jakieś miejsce :p Ale jak dotąd cisza :p Dziś wysłałem jeden, ważny mail (termin do dzisiaj więc dobrze, że na to ogłoszenie trafiłem :d), mam nadzieję, że będą zainteresowani i poczekają za mną do następnego miesiąca :p
@stevemaster: Rotacja w branży jest bardzo mała. Poza tym w mojej okolicy nie było lepszych pracodawców. Zresztą wówczas potrzebowałem dużego zastrzyku gotówki. Teraz sytuacja wyszła na prostą, pojawiła się arcyciekawa propozycja, uznałem, że grzechem byłoby nie skorzystać no i jest jak jest :)