Wpis z mikrobloga

Cykl przegląd coinów #2:

Co ma na celu? Wyłonienie kryptowalut które waszym zdaniem w najbliższym miesiącu/tygodniu dadzą najlepiej zarobić ze względu różnych przesłanek - innowacyjność, zwiększony wolumen to już do was należy uzasadnienie.

Mój typ na najbliższy miesiąc dalej podtrzymuje: #cloakcoin

W grze POSA która może odmienić anonimowość i Onemarket (na który czekam bardziej niż na POSA), do tego CIARA (na razie nie wiadomo co to) oraz zmniejszenie objętości blockchaina

WALUTA NR 1

Horyzont czasowy: 2 miesiące (sierpień-wrzesień 2014, a może nawet rok)

Waluta: #cloakcoin

Innowacje jakie posiada waluta: Cloaksend 1.0 ; w wallecie wbudowana giełda - zdecentralizowana

Powód przewidywanych wzrostów: W grze POSA która może odmienić anonimowość i Onemarket (na który czekam bardziej niż na POSA), do tego CIARA (na razie nie wiadomo co to) oraz zmniejszenie objętości blockchaina

#przegladcoinow #kryptowaluty
  • 20
@Prorok56:

Kto kogo tu prawokuje?


Coin sobie skacze bo ktoś akumuluje, a Ty nie wytrzymujesz nawet 3 dni żeby się nie #!$%@?ć. Nie ogarniam Cię chłopie, zatem rozdziewiczę czarną listę na miesiąc. Bez odbioru.
@SharpNieSharp: Na krypto straciłem jakieś grosze:) Fakt jest taki że już się w to nie bawię śmieszku:)

Ale mam niesamowitą bekę z tych januszowych proroków kryptowalutowych. Jeżeli nie umiesz odróżnić beki od bólu dupy to już twoja sprawa;)