Wpis z mikrobloga

Przed nami #eslone z nowym systemem vetowania i mapami (jak macie pytania mogę odpowiedziec w komentarzach) na końcu #rozdajo #zadarmo albo raczej #zaplusy

Nie będę przedstawiał analizy dlaczego a jedynie na kogo i jak dużo - jeżeli macie pytania zapraszam do komentarzy ale nie chce wrzucać ściany tekstu na temat kilkunastu meczów.

NiP vs Wolf - lepiej odpuścić wygra raczej NiP ale nagroda mizerna więc należy się zastanowić czy się opłaca (mogą wam nie wypłacić nagrody)

HR vs Epsilon - stawiam low na Epsilon

loser Nip/Wolf vs loser HR/Epsilon - mid na HR/Epsilon ale jeżeli kurs będzie mizerny to mogę jeszcze zmienić decyzję czy mid beta stawiać.

Na'Vi vs CW - low na CW

LC vs LDLC - low na LC

loser LC/LDLC vs loser NaVi/CW - nie pokuszę się o analizę sam nie stawiam na razie nic.

dAT vs VP - low/mid na VP

IBP vs fnatic - mid na IBP - jeden z lepszych meczy do obstawienia

loser dAT/VP vs loser IBP/Fnatic - mid/low (zależnie od kursu) raczej IBP/fnatic

dignitas vs VOX - trzeba się zastanowić czy się opłaca dla mnie easy dignitas

C9 vs titan - mid na Titan

loser Dignitas/VOX vs loser Cloud9/Titan - C9/titan raczej bez problemu ale stawka w zależności od kursu

Coś może być zaskakujące to pytajcie śmiało, lubię dużo powiadomień na telefonie, a że jutro mam w miarę luźny dzień (i dzisiejsza noc) to będę mógł odpisywać :)

Czemu wszędzie stawiam low ewentualnie mid? Ponieważ to 1 dzień turnieju i nie znamy pełnego przygotowania drużyn do turnieju więc ciężko o dogłębne analizy tego co siedzi w myszkach graczy :D

A teraz czas na #rozdajo :)

Po pierwsze zachęcam do obserwowania #betujzlolem będą się tam pojawiać (w miarę często myślę) analizy kolejnych meczów na #esl1

Wśród osób plusujących ten wpis do jutra (14 sierpnia) do godziny 13:00 wylosuję 'zestaw początkującego na #csgolounge ' (screen przypięty do wpisu) myślę, że chociażby @iKrzysiek czy nawet ja możemy wam powiedzieć, że przy dużym szczęściu i dobrym obstawianiu można z niego zrobić kilkanaście Asiimovów w przeciągu ~2-3 tygodni tymbardziej mając przed sobą taki turniej :)

#csgo #csgolounge #csgobets
Pobierz lol2x - Przed nami #eslone z nowym systemem vetowania i mapami (jak macie pytania mog...
źródło: comment_WAxTlsgrLrv1nTi6CJ7cFIdFjpKq1zEE.jpg
  • 57
@h1jack3r: tak, ciężko to określić bo dla jednego low to skiny po ~10$ a dla drugiego takie za 1-2$, są też tacy którzy bet warty 0.1$ nazywają allinem :D chodzi bardziej o sam fakt jak bardzo duże "zaufanie" mam do tego typu
@Kozak_Lkr: 2 nowe mapy (właściwie jedna nowa a druga to "reaktywacja") deoverpass i decobblestone (czyli przeróbka de_cbble z cs'a 1.6 i ta mapa była grana na turniejach na pewno w latach 2005-2008 co do innego czasu pewności nie mam :D)

nowy system vetowania:

mamy 7 map

mamy drużynę A i drużynę B

Faza grupowa:

drużyna A odrzuca mapę, drużyna B odrzuca mapę, drużyna A odrzuca mapę, drużyna B odrzuca
HR vs Epsilon


@lol2x: pewnie mylę się jak zawsze ale z tego co mi wiadomo, HR trenowało non stop.

Ich zawodnicy w przeciągu 2 ostatnich tygodni dobili do czasu spędzonego w grze ponad 150h każdy z osobna. Większość zespołów ma tam chyba w okolicy 80h.

Kolejną rzeczą jest to, że HR jest już w Koloni od kilku dni co pozbawia ich zmęczenia i problemu ze strefą czasową.

Epsilon nie trenowali w
@Caishen: owszem HR vs Epsilon jest ryzykowne a pamiętaj, że epsilon zrobiło zimny prysznic grając z chorym shoxem (choroba skóry jeżeli dobrze pamiętam) który narzekał że ciągle musi się drapać i go to rozprasza :D tam stawiam najmniej :)

LC vs LDLC owszem na G3 wygrali WSZYSTKIE pojedynki na de_inferno, choć tacy słabi nie są - pokonali w meczu kwalifikacyjnym do eslone Na'Vi 2:1. Bardziej niż na skilla liczę na to,
@lol2x: jak lubisz mieć dużo pytań to odpowiedz mi czemu mi w csgo wywala co chwile błąd i albo w trakcie gry albo w trakcie ładowania mapy się on objawia i wywala mnie na pulpit wyłączając grę całkowicie. czytałem na goglach że to albo mało pamięci( z tym jest ok) albo jakieś ustawienia z SP3 co też zrobiłem i nadal to samo a nie tak dawno kupiłem sobie csgo bo była