Wpis z mikrobloga

#warszawa #rozowepaski

A #!$%@? WAM W DUPĘ Z TYM

MIESZKANIE DLA DZIEWCZYNY


#!$%@? NIE ZOSTAWIAM PO SOBIE WŁOSÓW W ZLEWIE, GOTUJĘ W #!$%@? DOBRZE, W KIBLU SIEDZĘ DZIENNIE 15 MINUT ŁĄCZNIE, ZMYWAM PO SOBIE NACZYNIA, DO TEGO JESTEM TOWARZYSKI, BEZKONFLIKTOWY I SPOKOJNY.... I CO #!$%@?? I NIE ZNAJDĘ POKOJU BO #!$%@? SZUKAJĄ KOBIET.

A #!$%@? z wami - przekonacie się, że byłbym lepszym lokatorem

#frustracja ##!$%@? #zlosc
  • 85
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: Story z Olsztyna. Kumpel z ekipą szukali stancji, znaleźli całkiem spoko mieszkanie w rozsądnej cenie. Ustawili się z właścicielem na oglądanie. Typ opowiadał im o poprzednich lokatorach. Powiedział, że już nigdy nie wynamie dziewczynom. Dlaczego? Ostatnie lokatorki urządziły sobie w jego mieszkaniu burdel i to dosłownie xD Wiąże się z tym mocne #coolstory na oddzielny wpis
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: Tak sobie myślę że lepiej wynająć facetowi chyba. Facet będzie sprowadzał dziewczyny a dziewczyna będzie sprowadzać facetów. Chyba bezpieczniej jak się przewijają przez mieszkanie losowe pijane dziewczyny niż losowi pijani faceci.
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: mężczyźni częściej palą/chleją, są bardziej konfliktowi i agresywni (co z resztą udowadnia twój post), częściej zwlekają z zapłatą czynszu i częściej zmieniają mieszkania. True story.

P.S. Jak bym był wynajmującym to tez bym wolał oddać jakiejś dziewczynie, która być może zostawi włosy w zlewie ale przynajmniej mam gwarancje, że nie #!$%@? mi lokalu będąc #!$%@? ze znajomymi o 2 w nocy i #!$%@? nie płacąc czynszu. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz