Wpis z mikrobloga

#warszawa #rozowepaski

A #!$%@? WAM W DUPĘ Z TYM

MIESZKANIE DLA DZIEWCZYNY


#!$%@? NIE ZOSTAWIAM PO SOBIE WŁOSÓW W ZLEWIE, GOTUJĘ W #!$%@? DOBRZE, W KIBLU SIEDZĘ DZIENNIE 15 MINUT ŁĄCZNIE, ZMYWAM PO SOBIE NACZYNIA, DO TEGO JESTEM TOWARZYSKI, BEZKONFLIKTOWY I SPOKOJNY.... I CO #!$%@?? I NIE ZNAJDĘ POKOJU BO #!$%@? SZUKAJĄ KOBIET.

A #!$%@? z wami - przekonacie się, że byłbym lepszym lokatorem

#frustracja ##!$%@? #zlosc
  • 85
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: Akurat mi to na rękę, bo nie ja będe stał 3 dni w kolejce do wc i nie ja będe wyławiał włosy z umywalki. Ona o tym wie. Że kobity czasami są gorsze do mieszkania. Ale jak dla mnie to dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: oj tam. Ja mam mieszkanie z oferty, skierowanej dla "młodego małżeństwa". I choć była nas trója studentów płci męskiej, to mieszkanie wynajęliśmy. :)

Oglądaliśmy wtedy też kilka mieszkań "dla dziewczyn", a właściciele jakoś nie robili problemów. Pamiętaj tylko, żeby mówić, że jesteś "pracującym studentem" ;)
  • Odpowiedz
@LoginZajetyNiepoprawny: Stary o co Ci chodzi? Wolisz, żeby zaprosiły Cie na oglądnięcie mieszkania, a potem "zadzwonimy do Pana" ?? Laski może chcą się czuć swobodnie i sobie łazić w majtach, albo jakieś mają inne powody, że chcą sobie współlokatorkę wziąć a nie współlokatora, więc widzisz takie ogłoszenie to go omiń a nie leć się skarżyć na mirko ;-)
  • Odpowiedz