Wpis z mikrobloga

Jakim przegrywem trzeba być by w wieku 25 lat nie mieć dziewczyny ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To jest mega niesprawiedliwe, że wielu z #patologiazewsi potrafi sobie na lajcie znaleźć dziewczynę, a mirek 4/10 jedyne z czym się spotyka to odrzucenie.

Chodzę na sztuki walki, siłownię, nawet chodzę na głupi kurs tańca a mimo to bycie z dziewczyną jest dla mnie niespełnionym marzeniem. Skończyłem porządny kierunek na porządnej uczelni, jedna z najlepszych politechnik a mimo to jestem głupim #tfwnogf.

Nie wiem co mam robić mireczki? Jakieś głupio-śmieszne kursy PUA? psycholog?

Poddaję się bo wydaje mi się, że to niemożliwe by miał dziewczynę. Tyle robiłem przez tyle lat, a nic nie osiągnąłem. W najlepszym wypadku byłem we #friendzone.

Dziewczyny są tak do cholery skomplikowane, dbam o siebie (mimo, że nie jestem hot z natury, to to co da się ulepszyć staram się poprawić na max), mam pełno zainteresowań, mam fajną pracę po dobrych studiach, a mimo tego jestem sam.

#feels #truestory #przegryw
  • 83
@Atako: Rozmawiam, sporo dziewczyn jakieś 50% nieznajomych mnie po prostu zlewa/ignoruje. Z pozostałą połową daje się umówić na kawę ale się okazuje, że ma chłopaka, albo jak angażuję się w znajomość to jestem tylko poduszką emocjonalną.

@Geomemnon: Mam to, jedyne co nie mam to wyglądu 10/10 od natury. Workout na siłce przez 3 lata, muay thai 4 lata i kurs tańca 1 rok, a tu perspektyw brak. Zainteresowania mam typowo
@michalek21: @przegrywtfwnogf: pua czy kursy mozna pobawic sie jak ja to robilem dla wyrobienia pewnosci siebie i opinii ale jak tak przatrze to #!$%@? to warte bo co udawac bedziesz ? Albo sie sam zmienisz z siebie albo laska i tak sie pozna kim jestes. Zapamietaj wazne zebys nie wstydzil sie gadac i czul sie swobodnie nie trzeba byc jakims smieszkiem. Ja np w uj wydupilem lasek mialem laski na