Wpis z mikrobloga

#wroclaw #gorzkiezale #coolstory #wygryw #wygrywczyprzegryw

poprzedni wpis

Zakladam tag #zemstanekti

Przemyslalem sprawe i napisalem wlascicielce zeby oddawala moja kaucje bo bedzie przypal. Jak bedzie reakcja to zawolam tagiem.

wolam komentujacych:

@dlaczegoplaczesz: @bardzo_wredna_pani: @Tran_z_rekina: @smieszek321: @szasznik: @selamort: @venomik: @mitkyx: @Algorytmistrz: @kefo: @Hemus: @void1984: @RPG-7: @intruzzz: @relik39: @abcde: @Leniwiec1: @rathenfare @MrPr0h @pullsar @monocentropus @filoff @000loki @malynr1519 @Pankracy911 @elmyn @pokey @primononnucere @Colos @vandzik @narowerzesamochodem @PrawicowyBelkot @fejs @UltimateCraving @thekes @surykator
n.....i - #wroclaw #gorzkiezale #coolstory #wygryw #wygrywczyprzegryw



poprzedni wp...

źródło: comment_lZSeIKyJ6ztM6uq5Xq8UOPMANC8Sg0GU.jpg

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
@nekti: Nie napisałeś dlaczego ma zwrócić kaucję, dla osoby postronnej wygląda to jak szantaż, "oddaj pieniądze, bo doniosę". Proponuję załatwić sprawę osobiście i pominięciem tworzenia Reality Show. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@TheMan: ona wie dlaczego, przeciez nie bylo tak ze na oddaniu mieszkania wszystko super i nagle wyskakuje z dawaj kase. Jak narazie nie odpisala nic, pewnie konsultuje sie z mezem (ktory jest spoko tylko ona go terroryzuje xD)
  • Odpowiedz
@nekti: Ale ja, Pani z pięterka, prokuratora, sąd, pluton egzekucyjny nie wiedzą w jakim kontekście to piszesz. Jakby mi ktoś tak napisał to bym poszedł na policję, że ktoś mi grozi za jakąś wyimaginowaną kaucją, jakiś pieniacki lokator, niech go zamkną, jest niebezpieczny.
  • Odpowiedz
@nekti: Albo pani napisze "czynny żal" do US, zapłaci zaległy podatek i nic jej nie zrobią.

Kodeks karny skarbowy. Rozdział 2: Zaniechanie ukarania sprawcy, Art. 16.
  • Odpowiedz
@nekti: w Rzeszowie, jeśli można wiedzieć? Miałem taki przypał z jedną nowobogacką pseudoadwokatką. Pozwami mi groziła z prędkością Giertycha, chociaż nie mogła mi absolutnie nic zarzucić, a sama była na maxa nie fair. Przelotnie rzucone "pierwszy skarbowy" załatwiło sprawę w trzy dni.
  • Odpowiedz