Wpis z mikrobloga

Mirasy pilnie potrzebuje pomocy. Do Soboty musze napisac prace przejsciowa do pracy inzynierskiej. Temat pracy to "Analiza porownawcza systemow alarmowych w pojazdach osobowych". Wszystko ladnie pieknie tylko nie potrafie znalesc dobrej bibliografi lub publikacji naukowych na ten temat. Moze ktos ze #studbaza #inzyniery #motoryzacja #sesja moglby mi podpowiedziec skad czerpac wiedze ?
  • 11
@NewGuy: no to skoro antykradzieżowe to bajka - robisz podział na mechaniczne i elektroniczne i jazda. Jakby naprawde brakowało materiału bierz informacje ze stron/datasheetów samych producentów - to będzie w 90% lanie wody i taka propaganda producencka, ale w sytuacji podbramkowej może uratować dupę. Oczywiście w bibliografii pisze się "materiały promocyjne i katalogi firmy XXX", a broń Boże nie link do strony internetowej...

Poszukaj forum o alarmach czy zabezpieczeniach samochodów diy,
Wlasnie o to chodzi ze nie mam ani jednej publikacji czy tez ksiazki na ten temat ktora mogl bym wpisac w bibliografie a nie wiem czy takie informacje ze stron itp przejda.

@Seraphiel:
@NewGuy: #!$%@?, normalnie żal dupę ściska jak masz być inżynierem a nie potrafisz poradzić sobie z prostym problemem.

Wejdź na wikipedię, wpisz wybrane hasło i skopiuj na pałę bibliografię. Treść z artykułu wklej do pracy bez podmiany. Jak się nie skapną to ok, a jak poznają się, to i tak #!$%@? byś do soboty oddał z takim podejściem jak masz teraz.