Wpis z mikrobloga

@rekrutator:

Tak sie konczom zabawy marichuanen


Za wiki:

W roku 2011 ukazała się publikacja, w której omówiono obserwacje korzystnego wpływu palenia marihuany na przebieg choroby[64]. W roku 2013 przedstawiono wyniki małego, 8-tygodniowego badania klinicznego, w którym u 5 z 11 osób palących marihuanę (dziennie 2 papierosy zawierające 11,5 mg THC) nastąpiła całkowita remisja choroby, natomiast w 10-osobowej grupie placebo zanotowano 1 remisję. Ponadto w grupie leczonej marihuaną nastąpiło osłabienie objawów choroby
@amarantowy: gorączka i biegunki. Waga spada szybko i czujesz się cały czas zmęczony. Czasem też gorączka.

Teraz musiałem mieć operacje żeby móc kontynuować podawanie leku biologicznego na który w sumie dobrze reagowałem(brak objawów, normalne funkcjonowanie). Mieli mi wyciąć kawałek jelita i połączyć 2 końce. Jak to zrobili to po kilku dniach zaczałem się dusić i ogólnie przeciwbólowe nie pomagały więc wyszło na to, że spojenie puściło i zabrali mnie na drugą
@ETplayer: w 5 miesięcy genialny progres. Chodzi mi o okres od marca do sierpnia. Możesz coś więcej opowiedzieć jak tego dokonałeś? Trzymaj się cumplu.
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: niee, poprostu taka choroba. Są zaostrzenia i są i remisje. Ja od 2 lat byłem na specjalnym leczeniu biologicznym i 1,5roku była remisja, a ostatnie miesiące mimo podawania leku pojawiło się zaostrzenie. Wykryto zwężenie w jelitach które było trzeba usunąć żeby nadal mozna było podawać ten lek.
  • 0
@ETplayer: i dopiero po 5 miesiącach zaczołeś rosnąć? Ja dopiero półtora miesiąca na diecie. I niewiele zmiany. Waga słabo przybywa.

No i oczywiście najlepszego życzę!
@AlPacino: 2009r po wakacjach jakoś. 2 miesiące z biegunkami ;p

@brt: jak słabo rośnie to za mało kalori. Mi po 70kg jak znalazłem nową robote i nie chciało sie zawsze robić posiłków to tez słabo szła w góre.
@ETplayer: myślałem że to zdjęcie jakiegoś typa wrzucone w net i twoje feelsy od tak... a tu się okazuje że to prawdziwe feelsy. Szkoda. Mój dziadek ma to samo i wiem jakie to może być #!$%@? uczucie. Zdrowia