•  

  pokaż komentarz

  Ciekawe, czy pójdą z tym na policję :).

 •  

  pokaż komentarz

  Widzicie tępaki tu nie chodzi o to czy oni pójdą na policję czy nie bo zapewne pójdą i bardzo dobrze bo to był atak który pozbawił ich jakiś dochodów, wartości moralnych czy czegoś tam. A Jp na 100% to coś innego niż bezwiedne wyzywanie policji od k%$$ i ch$#ów, bo to chodzi ogólnie o system, policje o to że np. za palenie blanta pan policjant nam wyj%#ie ząbki za stawianie oporu a później sędzia skaże nas jak za ZBRODNIE tak zbrodnie jeżeli robiłes to z jakimś ziomkiem co nie skończył 18 latek. I wtedy masz prawo czuć się wk%$$iony i wyzywac gdyż zostałeś skrzywdzony przez system to ze palisz trawe nie robiąc nikomu krzywdy nie powinno dawać nikomu powodów do wp#!$!%$ania nam się w życie i niszczenia go. TO coś więcej niż j%#ac policje. Taka jest moja filozofia i tyle zróbcie z tym co chcecie.

  •  

   pokaż komentarz

   Polska język - trudna język.
   Tego się nawet czytać nie da, takie zdania się składało w przedszkolu.

  •  

   pokaż komentarz

   Podniecił się chłopak i tyle :)

  •  

   pokaż komentarz

   "(...) pan policjant nam wyj!!ie ząbki za stawianie oporu"

   Słusznie, powinien jeszcze ręce połamać i kolana przestrzelić, bo wy tylko opór potraficie stawiać i na "system" narzekać zamiast wziąć się za normalną, uczciwą pracę. Co wy niby chcecie zmienić wykrzykując te swoje śmieszne hasła - "JP na 100%" - chyba tylko inteligentnych ludzi do siebie zrazić i doprowadzić do zaostrzenia przepisów. Więksi, mniejsi, starsi, młodsi - to bez znaczenia, bo i tak wszyscy zachowujecie się jak banda dzieciaków.

  •  

   pokaż komentarz

   był Platon, Arystoteles, Nietzsche a teraz jest thegoodfather.
   Zadziwia mnie to, że skoro wiecie, że ziele jest nielegalne (ja jestem osobiście za legalizacją) a policja ma obowiązek zapobiegać łamaniu prawa to po jakiego ciula nie schowacie się z tym? Macie coś w tym jeszcze rozumie? Znam ja to takich którzy wrzeszczą, że policja pobiła i jacy to oni skrzywdzeni a pomijają fakt, że to oni sprowokowali całe zajście. Policjant też ludź

  •  

   pokaż komentarz

   d%#!!e, ale co ma do tego policja? W ogóle przyszło ci do głowy, że to nie policjant z drogówki decyduje jakie substancje są legalne? Powinniście j$$ać sejm, a nie władzę wykonawczą.

   To tak jakbyś pobił listonosza za to, że przynosi ci za duże rachunki.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja bym wolał, żebyście wprowadzili JM. Je...ć ministra, bo to ministrowie ustalają, czy zielsko jest nielegalne. Policja jest tylko władzą wykonawczą, ustawy o legalności/nielegalności ustanawia rząd.
   Więc na prawdę przestańcie wszystkich j%#ać, bo wędzidełko wam się naderwie, tylko "przeanalizujcie" kto w tym przypadku powinien być obrażany.

   Aj, kolega wyżej mnie wyprzedził. No trudno, piąteczka.

  •  

   pokaż komentarz

   Chodzi o to ze JP nie odnosi się tylko do policji bo policja to defekt systemu…
   Oni zrobią wszystko co im się będzie kazć ten wyżej…

   @ecrider
   więc mam rozumieć ze jeżeli ktoś nie może znaleźć pracy w tym kraju to już policja ma prawo mu łamać co zechce(kiedy ten nie stawia oporu)?
   Mam rozumieć ze w sytuacji kiedy twój bezrobotny znajomy siedzi na ławeczce pod blokiem lub boisku i policjant łamie mu co zechce nie ponosząc za to zadnych konsekwencji bo po prostu ma na to ochote to przecież znajomemu nikt nie uwierzy ze policjant go pobił bo to PRZECIEŻ NIEMOŻLIWE… był bys po stronie policjanta ?
   I nie mów mi ze takie rzeczy miejsca nie mają… bo niestety doświadczyłem tego na własnej skórze i nie wiem jak przez to mam teraz uwielbiać policje…

  •  

   pokaż komentarz

   "później sędzia skaże nas jak za ZBRODNIE tak zbrodnie jeżeli robiłes to z jakimś ziomkiem co nie skończył 18 latek"

   W ogóle nie powinieneś tego robić z ziomkiem. :P

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo - i co ci zrobili? siłę stosuje się w razie oporu, normalnie policja nawet boi się wyjść z auta,. nie wciskaj ludziom kitu. robisz bunt przeciw ludziom, którzy śmiom zwracać ci uwagę, że łamiesz prawo. twoim zdaniem, jak ma to wyglądać? totalna samowola i 0 kontroli? anarchia?

  •  

   pokaż komentarz

   Twój kolega mógł nie siedzieć na tej ławce z piwem w ręce i kieszeniami wypchanymi nielegalnymi środkami odurzającymi(nawet nie próbuj mi wmówić że siedział sobie i słuchał jak szumią liście), mógł nie stawiać oporu podczas kontroli, mógł nie być agresywny(jak powiesz że grzecznie dał się przeszukać to się popluje ze śmiechu), a jakby nie pluł na chodnik i nie wyglądał jak przestępca(nie, w to że twój kumpel wygląda jak profesor albo biznesmen też nie uwierzę) patrol nawet by przy nim nie pierdnął!

  •  

   pokaż komentarz

   @Constantine
   Tutaj nie chodzi o stawianie oporu, bo ja doskonale sobie zdaje sprawe ze jeżeli ktoś stawia opór to policja tez ma prawo zareagować siłą… Mi chodzi o sytulacje całkowicie odwrotną.

   @abbs
   Trudno ci przeczytać tekst ze zrozumieniem ?
   Nie mówie tutaj o „moim kumplu” ale o sobie, widać ze prawdopodobnie nie wiesz co się dzieje w Polsce, jak zachowuje się policja i za wszelką cene próbujesz mi coś udowodnić tylko nie wiem co…
   Myślisz ze siedze i sobie zmyślam ?
   Nie słyszałeś nigdy o przestępstwie popełnionym przez policjanta?
   Myślisz ze to nierealne ?

  •  
   b....s

   +45

   pokaż komentarz

   To wstań z tej ławeczki i znajdź tę pracę, zasrańcu.
   A może wydaje ci się, że składanie bigmaków to nie praca dla ciebie? Może nie chce ci się dźwigać cegieł na budowie? Może uważasz za ujmę rozdawanie ulotek? Albo roznoszenie przesyłek? Bo takie prace są dostępne.
   Mam dla ciebie wiadomość -- żeby mieć w miarę prestiżową i dobrze płatną pracę trzeba coś sobą reprezentować. Trzeba coś umieć, trzeba coś wiedzieć, coś potrafić.
   Tacy jak ty, których umiejętności i wiedza ograniczają się do siedzenia na ławeczce, a praca nad sobą do wymyślania filozofii nt tego kto ich mocniej krzywdzi -- tacy są gównem tego świata. Są kurzem na butach ludzi, którzy ten świat budują. Nie zasługują na nic, nawet na te obiadki, które z litości podają im rodzice. Tacy jak ty to pasożyty, żywione na koszt wszystkich innych bez nadziei na jakikolwiek pożytek. Ciesz się, że takich bezproduktywnych trutni komukolwiek chce się tolerować, a ty jeszcze kmiocie o jakieś prawa pyszczysz.
   A w momencie kiedy takie prole łamią prawo -- i obojętnie, czy jest to nieszkodliwe palenie (a zastanowiłeś się komu zostawiasz niezarobione przez siebie pieniądze, palancie?), czy ultra-wkurzające darcie ryja pod blokiem, czy wandalizm i kradzieże -- w takim momencie łamanie wam rąk to za mało. Bo ciągle zostają wasze pyski, w które ktoś inny będzie musiał wkładać jedzenie.

  •  

   pokaż komentarz

   Wybacz, może to i ty dostałeś ten wp!!$$%$, niestety twoje wypowiedzi są tak chaotyczne, że ciężko coś z nich wyłowić.
   Wiem co się dzieje w Polsce, wiem że w policji zdarzają się przypadki przestępstw. Ale pewny jestem jednej rzeczy, której ty nie pojmujesz. Przestępstwo popełnione przez policjanta jest takim samym przestępstwem jak przestępstwo popełnione przez kibola. Policjant któremu udowodni się pobicie, wylatuje ze służby i idzie do pierdla jak każdy inny.
   Jedyna różnica to częstotliwość tego typu zachowań. W policji takie coś zdarza się sporadycznie, w JPna100% notorycznie.
   Przykłady z mojego otoczenia:
   -pod moim blokiem tydzień temu doszło do pobicia i zdewastowania samochodu, prawdopodobnie też do zastraszania
   -bojówki kiboli biegające po osiedlach, krzyczące nazwy różnych klubów piłkarskich, bijące wszystkich napotkanych na swej drodze(po każdym większym meczu)
   -pijackie burdy w klatkach schodowych - miesiąc temu sam dzwoniłem na straż miejską żeby rozgonili gówniarzerię która zorganizowała sobie imprezę w środku w nocy na mojej klatce schodowej, sikając na ściany i rzygając na schody.
   Przykłady z Polski: to- http://www.youtube.com/watch?v=TjI4WldMGEQ

   Powiedz mi teraz że wy jesteście ok a ktokolwiek inny jest be...
   Zwierzęta nie ludzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @big_os

   Jak na razie zajmuje się nauką lecz całe wakacje przepracowałem na budowie…
   I chętnie podjął bym się pracy lecz niestety nikt mnie nie zatrudni…

   Dlaczego przyjmujesz ze jestem jakimś wandalem ?;D
   Że „dre morde pod blokiem” ?;D

   @abbs

   Przestępstwo popełnione przez policjanta jest takim samym przestępstwem jak przestępstwo popełnione przez kibola. Policjant któremu udowodni się pobicie, wylatuje ze służby i idzie do pierdla jak każdy inny.

   Zrozum ze udowodnienie tego jest praktycznie niemożliwe, bo nikt tego nie widział … Policja nie zostawia za sobą śladów…
   I w policji to nie dzieje się sporadycznie … to dzieje się naprawdę bardzo często…
   Oceniasz mnie na podstawie swojego otoczenia… eh… dlaczego? Czy ja jestem taki sam ?- NIE!
   Nie popieram kiboli bo dla mnie to zwykłe d#$##stwo… inaczej tego nie nazwe…
   Ludzie tam uczęszczający zazwyczaj mają jedno w głowie
   Ja jednak mam znacznie inny tok myślenia…
   Ja nie sikam na klatkach schodowych, nie robie bór, nie pije alkoholu… Ale tez miałem podobne sytuacje u siebie na klatce ale to gówniarze z podstawówki… musze przyznać ze zaskoczyło mnie jak człowiek o wzroście 1m1cm pali papierosa i wali w gas robiąc z blugów wiersze… ale to troche inna historia…

  •  
   K...............c

   +8

   pokaż komentarz

   @thegoodfather
   za palenie blanta pan policjant nam wyj%#ie ząbki za stawianie oporu a później sędzia skaże nas jak za ZBRODNIE
   Jak nie umiesz palić to nie pal. Biedactwo drogie, nie denerwuj się, że nie możesz zapalić z ziomkami na ławce.
   Wiele razy widziałem kozaków idących przez miasto i palących ziółko... Sami sobie w dupę kopiecie a potem wielki żal bo policjant za ucho wytargał... :)
   Zapal w domu to Ci policjant wp!#!##!u nie spuści... Albo wiesz co? Nie pal wcale.

  •  

   pokaż komentarz

   Zawsze w każdej instytucji są nadużycia, to całkiem normalne, że nie wszyscy to aniołki. W policji też tak będzie, przynajmniej dopóki pracują tam ludzie.

   Pewnie powiesz, że trzeba zlikwidować policję. Właśnie, że nie, ktoś musi pilnować porządku.

   Załóżmy, że twoja matka wraca wieczorem do domu, nagle ktoś ją napada, okrada i po szarpaninie dźga nożem tak, ze w stanie ciężkim leży ona w szpitalu.

   Co robisz? Dzwonisz do kumpla z klatki, który też jest JP? Nie wierzę, że jesteś takim frajerem, już widzę jak z kumplem robicie analizę DNA resztek naskórka przestępcy, który ofiara ma pod paznokciami, a potem szukacie we własnej kartotece. Albo jak przeglądacie nagrania kamer, robicie sami przesłuchania, a ludzie sami wam wszystko mówią. Potem jakimś cudem łapiecie kolesia, który wcale nie musi mieszkać 2 bloki dalej, a może to był pierwszy i ostatni raz, gdy pojawił się w promieniu 5 km od twojego domu następnie wymierzacie mu sami karę, będąc absolutnie pewnymi, że to ten.

   Może z drugiej strony. Nie ma policji, a ty idziesz sobie spokojnie ulicą, nagle napada cię paru karków biorą do piwnicy i zaczynają torturować, bo twierdzą, że to ty jesteś kolesiem, który napadł czyjąś matkę. Błagasz i przysięgasz, że to nie ty, ale oni mają twarde dowody w postaci zeznań Miecia spod 12, który akurat wtedy wracał z jakiegoś baru i chyba coś widział. Wykrwawiasz się na jakimś śmietniku, a o twojej śmierci pewnie nawet nie dowie się nikt z twojej rodziny i znajomych, a co dopiero nie masz najmniejszych szans, że twoich oprawców spotka jakakolwiek kara.

  •  

   pokaż komentarz

   bo wy nie rozumiecie tej filozofii i gadacie bez sęsu.

   z zycia wziente. siedzialem ostatnio w parku na laweczce, czytalem ksiarzke i podszedl do mnie pan policjant, kazal sie przedstawic bo wygladalem podejrzanie z ksiazka w renku. sprawdzil moje dane, po czym polozyl na chodnik i zaczal kopac, bo stawialem opur. mowilem mu, ze nic takiego nie bylo, wiec zaczal mi lamac rence, pytalem go dlaczego to robi i on powiedzial, ze bez powodu.
   muj sasiad chodzi w dresach, lamus taki, pracuje i wogule skarzy na straz miejska, wlasnie konczy drugi kierunek studiuw i nie rozumie tej filozofii, filozofii zycia!

   JPna100% zią

   ps mam dysortografie i dysgrafie, panie w szkole mnie nie uczyly pisac poprawnie, a ja sie pilnie uczylem i to wszystko ich wina i systemu i wogule.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie karmić troli :S

   Poza tym dajcie chłopakowi spokój, pewnie miał ciężki dzień, jakiś osobnik z policjantem w nicku go pewnie zatłukł na Tibii :/

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo
   roobcioo, poniższe dwie linijki twojego tekstu, świadczą, że p!#$#!$isz głupoty (są ze sobą sprzeczne - pisząc precyzyjnie):
   Zrozum ze udowodnienie tego jest praktycznie niemożliwe, bo nikt tego nie widział … Policja nie zostawia za sobą śladów…
   I w policji to nie dzieje się sporadycznie … to dzieje się naprawdę bardzo często…


   k#!%a, to skoro policja łamie prawo naprawdę bardzo często, to jak to jest możliwe, że nikt tego nie widzi?!
   Ninja, czy co?

 •  

  pokaż komentarz

  Na stronie już jest komunikat że był atak, nie urachamiają odrazu bo pewnie potrzebują dowody do zgłoszenia na policje ;) Generalnie to j!#a... tych JP

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda tylko, że o tych dresach teraz sporo osób usłyszy za sprawą wykopu :) bo np. ja nie miałem pojęcia, że taka plebsowa inicjatywa istnieje ;)

 •  

  pokaż komentarz

  „Uliczne zasady honoru i szacunku. Jp To 100% hardcoru i prawdy.”

  To jest chyba jak z Faktem - oni tam cisną kasę z debli.
  Najlepiej na głupocie się zarabia,

  •  
   E........n

   +14

   pokaż komentarz

   Masz rację ale żeby cisnąć kasę z d!!$#i samemu nie powinno się nim być, a ci od JP SĄ.

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze to nie wiem po co to trafiło na główną bo to czysty spam.
   Po drugie to w sumie żal mi tych którym sie udało włamać bo domyślam sie ze ta strona nie miała specjalnych zabezpieczeń...
   Udowodnili tylko ze mają swój świat(czyt.nie wychodzą z domu bo mają komputer...) w którym lubią sie wykazać/popisać .
   Po trzecie to mam ziuche z komentarzy typu _Ciekawe, czy pójdą z tym na policję :). _ Bo to kompetnie nic nie wnosi.
   Po czwarte to mam ziuche z mędrców stawiającym im plusy za komenty xDDDD
   Po piąte to znów widze ze spory % "wykopowego społeczeństwa" to ludzie poprostu krytykujący coś czego nie pojmują, bądzi mają uraz cielesny/psychiczny spowodowany "d!#!%ami krzyczącymi JP" i niepotrafiącymi dopuścić do siebie myśli ze dla niektórych ludzi policja to nie bustwo do którego trzeba się zwrócić w pierwszej kolejności (zamiast załatwić sprawe z ludzi do których ma się zaufanie i śmiało można ich traktować jak braci)
   Po szóste może ktoś mi powiedzieć po co mieli by zgłaszać to na policje, może dla wielu ludzi niezgłoszenie takich rzeczy na policje ale załatwienia tego na własną ręke bądzi poprostu olania tej sprawy moze być abstrakcyjne...
   Po siódme to wiem ze mój komentarz prawdopodobnie zostanie skrytykowany ze względu na zbyt zawiłą forme co dla niektórych…ale to mnie w sumie nie interesuje bo już dawno zdałem sobie sprawe ze w Polsce zdecydowaną przewage mają… (tutaj pozwole sobie zakończyć…)

   Edit: błąd w pisowni, odczułem lekką ironie, ty nigdy sie nie pomyliłeś ?: )

  •  

   pokaż komentarz

   roobcioo naucz sie liczyc. No dobrze, ze miales ziuche, jak bylo ?

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo - po1 - nie ma takiego słowa jak "ziucha", nie twórz nowej polszczyzny, po 2 nie umiesz liczyć, po 3 "bóstwo" się pisze przez ó a nie u, po 4 "ale to mnie w sumie nie interesuje bo już dawno zdałem sobie sprawe ze w Polsce zdecydowaną przewage mają…" no kto? gimnazjaliści?

  •  

   pokaż komentarz

   @robcio: Twój komentarz nawet po edycji ma błędy, np. "bustwo". Totalnie olewasz interpunkcję, przez co tekst jest trudny do zrozumienia. Słów takich jak "ziucha" może i używa się w twoim czarnym getcie, ale w Polsce są one obce.
   Moja wizja ciebie po przeczytaniu tych wypocin przedstawia się następująco:
   -masz 12-15 lat
   -starsi koledzy naopowiadali ci że policja jest zła, i że bije "dobrych chłopaków" za takie błahe sprawy jak: niszczenie mienia, pobicia, kradzieże, burdy na meczach, groźby, zastraszanie
   -nie akceptujesz edukacji bo uważasz, że jest to wymysł policyjny, który ma nam wpoić że narkotyki są złe a policja dobra
   -w szkole codziennie zabierasz drugie śniadanie "frajerowi-sprzedawczykowi" bo 5zł które mama ci dała na jedzenie chcesz przeznaczyć na papierosy, nie możesz w końcu być jedynym niepalącym wśród swoich joł ziomali z dzielni

  •  

   pokaż komentarz

   @abbs:
   Dużo się nie pomyliłeś. Ma 16 lat

  •  

   pokaż komentarz

   parę minut na google i można znaleźć jego miejsce zamieszkania, nr gg a nawet zdjęcie... słabo się kolega ukrywa :)

  •  

   pokaż komentarz

   Ja was nie rozumiem, po co wdawać sie w jakas bezsensowna polemike, skoro można mu po prostu kazać wyp!#%%$$ać, Ile czasu w ten sposób, człowiek oszczędza.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale ile satysfakcji z ukazania przepaści intelektualnej traci:D Może to dziecinne, ale cholernie przyjemne.

  •  

   pokaż komentarz

   @abbs
   Masz racje interpunkcje olewam bo nauczyciele jakich miałem niestety też olewali to jak ja pisze i nie wkładali zbyt dużego wysiłku w swoją prace. Ale czy to ma jakieś znaczenie ? Czy jeżeli mam problemy z ortografią znaczy ze jestem gorszy, głupszy, mniej mam do powiedzenia ?
   Tylko potrafisz oceniać po błędach ortograficznych a sam nie potrafisz przepisac mojego nicku…
   Lat mam 16 – może mi ktoś powiedzeć co w tym złego ?;D
   - Starsi koledzy mówili ale ja niezbyt w to wierzyłem do póki się sam nie przekonałem.
   - czy ja gdzieś stwierdziłem ze nie akceptuje edukacji ?
   Na temat edukacji możemy porozmawiać, widocznie nie wiesz jak ona wygląda w dzisiejszych czasach.
   - nikomu nie zabieram śniadania- to jakiś głupi wymysł … kraść jedzenie…pff… ?, nie pale papierosów, w moim otoczeniu tylko jedna osoba pali poza rodziną

   Aha i czy mógł bys się odnosić do tematu nie opisywac ( w tym wypadku mnie) bo to źle o tobie świadczy…

  •  

   pokaż komentarz

   Pisownia świadczy po części o edukacji. To że jej nie akceptujesz, wywnioskowałem z tego że masz problemy z pisaniem. Człowiek z gorszą edukacją MA mniej do powiedzenia, jeśli byłoby inaczej to dlaczego polityką zajmują się politolodzy a nie gimnazjaliści, czemu księży rekrutują z seminarium a nie z przedszkola, czemu profesorowie muszą kończyć studia? A scenka ze śniadaniem ma ukazać stereotyp grupy społecznej z którą się utożsamiasz.

   Dostałeś wp$#$!%# od policjantów? Skarga do prokuratury! Żyjemy w społeczeństwie troszkę zbyt zaawansowanym aby uciekać się do prawa pięści, mamy mechanizmy które pozwalają na rozwiązanie takich spraw w bardziej cywilizowany sposób... no, chyba że dostałeś za to że piłeś pod blokiem na ławce i pyskowałeś do patrolu, wtedy to oczywiste że nikt takiej sprawy nie rozwiąże na twoją korzyść, a policja dla ciebie wciąż będzie po ciemnej stronie mocy.

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo
   "Masz racje interpunkcje olewam bo nauczyciele jakich miałem niestety też olewali to jak ja pisze i nie wkładali zbyt dużego wysiłku w swoją prace. Ale czy to ma jakieś znaczenie ? Czy jeżeli mam problemy z ortografią znaczy ze jestem gorszy, głupszy, mniej mam do powiedzenia ?"
   Nie, to znaczy, że jesteś zbyt leniwy, żeby używać Firefoksa/Operę/wkleić to w Office'a/sprawdzić pisownię w Google (niepotrzebne skreślić) i tym samym nie szanujesz swoich rozmówców.

  •  

   pokaż komentarz

   Nauczyciele? Ja radzę nie zwalać na nauczycieli, tylko sięgnąć po coś innego do czytania oprócz ulotki z rossmana ;) Lenistwo zwalasz na profesorstwo, naprawdę dojrzale. Jako osoba zbliżona do ciebie wiekiem chętnie porozmawiam o dzisiejszej edukacji. To może być wysoce interesująca polemika, nieprawdaż?
   Opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Mówisz wszystko i nic. 0 normalnych argumentów oprócz "...dopóki się nie przekonałem".

  •  

   pokaż komentarz

   A posty piszesz na maszynie do pisania czy na komputerze? Masz problemy z ortografią, zainstaluj sobie słownik który podkreśla błędy. Ale widać lepiej się użalać, że to wina nauczycieli. A tak w ogóle to mam ziuche z ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @abbs

   Człowiek z mniejszą edukacją ma mniej do powiedzenia – to dlaczego w sejmie są osoby które nie skończyły matury ?
   Abbs naprawde myślisz ze stereotyp ukazuje każdego człowieka w takim samym świetle, każdy jest taki sam?
   Ale powiedz mi co by mi dało ze udam się na prokurature, kto mi uwierzy?
   Myślisz ze policja jest az tak głupia i bije na oczach wszystkich?
   Od tego mają swoje radiowozy… Jeżeli nie wejdziesz to zmusza cie siłą… bo byłeś widziany tam i tam i jesteś podejrzany o to i o to... w takiej sytuacji nie masz nic do powiedzenia…

   @IO5

   Przepraszam ale nie przykładam do tego aż tak dużej wagi bo jeżeli ja z kimś rozmawiam to w pierwszej kolejności oceniam jego rozumowanie, sytuacje, zdanie…
   Aha i mam szacunek do osób z którymi rozmawiam, mam szacunek do każdego …

   @Constantine

   Ulotek zadnych nie kolekcjonuje, nie czytam bo to zwykłe ścierwo z tanimi trikami marketingowymi…
   Argumenty ? Hmm… Nie wiem jakie argumenty mam tutaj przedstawić… ale domyślam się ze jeżeli przedstawie wam jakiekolwiek argumenty to i tak zostaną skrytykowane bo jestem tylko 16 latkiem do tego slabo wyedukowanym …
   Heh… zaskakujące jak to ludzie łatwo oceniają innych…

   @Xarvhisius

   Nie to nie moje :DD
   Nie interesuje się zbytnio grami … :D

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo - jak już do cholery pisałam, jestem w zbliżonym wieku do ciebie, więc jestem tu ostatnią osobą, która może cię za to oceniać. zwalasz winę za swoją marną ortografię na nauczycieli. nauczyciele mają się nauczyć za ciebie? myślisz, że to ich wina? twoje lenistwo i ignorancja to ich wina? mają za tobą chodzić i cię błagać, żebyś się nauczył?
   kiedyś ty chłopie wdział jakąś inną książkę niż lektura szkolna? jakbyś więcej czytał, nie wypisywałbyś takich rzeczy teraz, i to na wykopie.

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo
   a mnie interesuje te zdanie:
   - Starsi koledzy mówili ale ja niezbyt w to wierzyłem do póki się sam nie przekonałem.
   może powiesz coś więcej czy tylko próbujesz się bronić ?

   Albo lepiej nie opowiadaj bo zapewne pokolorujesz to tak, że wyjdzie z tego niezły thriller.

   Jeszcze jedno mnie ciekawi, dlaczego zawsze tak jest że policja przyj!#ie się właśnie do takich osób jak Ty, a przykładowo ja nigdy nie miałem problemów z policją ? no oprócz paru mandatów na które sam zasłużyłem ale to była moja wina więc nie mam pretensji do bóg wie kogo.

  •  

   pokaż komentarz

   Możemy już nie poruszać wątku ortografi ?
   Mogę dodać ze nie stwierdzono u mnie żadnej dysortografii…
   Dlaczego? Nie wiem…

  •  

   pokaż komentarz

   Bo lenistwo to nie dysortografia ;] Jakbyś tu jeszcze wywalił z tekstem, że wręcz stwierdzono go u ciebie i żeby się nie czepiać, to byłbyś tu już kompletnie pogrzebany.
   Rozmowa o niczym. Poglądy nie wiadomo skąd. Argumentów brak. To nie ma sensu ;]

  •  

   pokaż komentarz

   @ uryziel

   Chyba nie sądzisz ze zaczne tu pisać jakieś powieści kryminalne ?:O

   Wiesz, sam tez się zastanawiam dlaczego policja zawsze czepia się takich osób jak ja.… takie państwo…

  •  

   pokaż komentarz

   tak... policja ma monopol na zamykanie/czepianie się 16latków... specjalnie podrzucają im papierosy i alkohol, żeby potem wtrącić gnojków do poprawczaka. true.

  •  

   pokaż komentarz

   Hmm... Czyli ktoś kto popełnia błędy powinien od razu być skreślony ??:O
   I jeżeli ma dysortografie to całkowicie nie powinien kontaktować sie z ludzimi?? Choć to nie jest zależne od niego? Pozwole sobie przytoczyć definicje z wikipedi...
   Dysortografia - specyficzne zaburzenie w nauce pisania, objawiające się popełnianiem błędów ortograficznych pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania. Dysortografia może być korygowana, jednak całkowite ustąpienie objawów występuje bardzo rzadko

  •  

   pokaż komentarz

   Constantine
   tak... policja ma monopol na zamykanie/czepianie się 16latków... specjalnie podrzucają im papierosy i alkohol, żeby potem wtrącić gnojków do poprawczaka. true.

   Hah ;D Ciekawa teoria...

  •  

   pokaż komentarz

   "pomimo znajomości zasad pisowni i odpowiedniej motywacji do poprawnego pisania"
   ano właśnie... a w całej populacji może z 3-4% ma to zaburzenie, a zaświadczenia ma co najmniej 30% potencjalnej szkoły. przez całe swoje życie znałam tylko jedną osobę odpowiadającą temu opisowi. cholernie inteligentną, czytającą parę książek tygodniowo.
   co do teorii - dziękuję, nie moja...
   skończmy na tym ;) żegnam.

  •  

   pokaż komentarz

   @roobcioo
   Mój drogi powiem ci coś w tajemnicy mam dysortografię. Co ciekawe, z dziesiątek wypracowań pisanych przed maturą na polskim wynika, że nie mam większych problemów z ortografią. Dlatego uważam wszystkich zwalających winę na dysleksję i dysortografię za zwykłych leni. No, ale ok odpuściłbym ci gdybyś pisał na papierze, ale ty do cholery piszesz na komputerze i robienie byków w takiej sytuacji to skrajne lenistwo...

  •  

   pokaż komentarz

   Dajcie tu NK Roobciaaa czy jak mu tam, muszę go dodać do znajomych, po przeczytaniu błyskotliwych komentarzy !@!@!@ :O

  •  

   pokaż komentarz

   @IO5
   No lenistwo bo niespecjalnie interesuje mnie przypodobanie się upierdliwym wykopowiczom ;p

   Constantine żegnam…

  •  

   pokaż komentarz

   roobcioo, weź już kur%# odłącz klawiaturę. Ile razy już żeś sklepał policjantów? :D

  •  

   pokaż komentarz

   Dobra panowie, może nie zmieniajmy niepotrzebnie tematu.
   @Roobcioo:
   Wiesz, będąc w Twoim wieku (no, może trochę młodszy - tak około 14/15 lat) też miałem taki okres w życiu, że policja zła, hwdp itd. Słuchałem hiphopu, bo taka była moda, uważałem, że moja racja jest jedyną słuszną, a wszyscy inni nie dostrzegają głębi przekazu hip-hopu. Za pare lat sam dojdziesz do tego, że większość kawałków tych wszystkich gangsta-grup jest o niczym (poza nielicznymi wyjątkami) i oprócz wulgarnych (albo po prostu głupich) tekstów nie mają w sobie nic. Nie krytykuję Cię, bo pewnie większość z nas przechodziła taki okres, o którym teraz może wspomnieć tylko "co ja wtedy miałem w głowie?". Po prostu pomyśl czasami, że policjanci to normalni ludzie - są wśród nich ch*je ale też i wyrozumiali goście, którzy po krótkiej (grzecznej) rozmowie darują Ci 500zł mandat za prędkość (wiem z doświadczenia ;p). No i nie dziw się, że się Was czepiają o bzdury, jeśli rozmawiasz z nimi z nastawieniem "czego on k%%!a ode mnie chce".

  •  
   g....l

   +10

   pokaż komentarz

   "@IO5
   No lenistwo bo niespecjalnie interesuje mnie przypodobanie się upierdliwym wykopowiczom ;p

   Constantine żegnam… "

   Piekne zdanie... chyba sobie wydrukuje. "Robie z siebie idiote, bo nie obchodzi mnie zdanie innych, jol!". To, ze robiac bledy ortograficzne potem, masz wymowki w stylu "nauczyciele zli", robi z Ciebie totalnego kretyna. Sorry, jak ja robie blad to sie wstydze. Znalem osoby z dysleksja - oni jak robili blad to sie tez wstydzili i chcieli sie poprawic. Teraz mamy gromade 14-16 letnich gowniarzy co chca miec papierek, bo dostana wiecej minut na egzaminie i jak wyjda na kretynow, to "jestem chory niech pani/pan wyp%%%##$a i nie wstawia mi paly".
   Wogole wiesz, ze fakt ze tak usprawiedliwiasz swoje bledy, zastanawia wszystkich co usprawiedliwiasz policja. Piles alkohol i sie awanturowales, zgarneli Ciebie? I bardzo dobrze. Jest wina to jest i kara. Oczywiscie sa zli policjanci. Tak jak sa zli rodzice, strazacy, nauczyciele itd. itp. Ale taka generelizacja jest typowa dla ludzi ograniczonych.
   A i jeszcze do wieku. Ludzie maja dosyc 16-latkow, ktorzy mysla ze sa pepkiem swiata, ze wiedza co to zycie itp itd. Jak widzisz 10 dzieciaka z JP na koszulce, to krew sie zaczyna gotowac. Pieprzona moda. Jeden cos powie, a owieczki becza i jeszcze mysla, ze sa czyms wiecej.
   Wiec zdobadz sie na troche pokory. Gdyby nie bylo policjantow, to bys sral w gacie, przed kazdym wyjsciem z domu. A gadki, ze teraz to srasz ze policja Ciebie zlapie to sobie schowaj miedzy bajki. Zapytaj sie rodzicow/dziadkow co to byla milicja i jaki to byl "hardkor", albo poszukaj sobie o policjantach rasistach ze Stanow. To od nich imho zaczelo sie jechanie policji w hip hopie/rapie tyle, ze wtedy to mialo sens... teraz to takie szczeniactwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Idzie sobie dwóch ziomów po 16 lat, browar w łapach fajki w zębach drą mordę "JP na 100%" "HWDP" itd, mimo że cisza nocna już bardziej się kończy niż zaczyna. Tu kopną śmietnik, tu walną butelką o ścianę. Mija chwila niedługa i panowie władza zawijają delikwentów.

   Dwa dni później na ich blogach pojawia się wpis że znów policja czepia się niczemu winnych obywateli, bije pałkami za to że się spokojnie siedziało na ławce itd itp.

   Generalnie, jak człowiek tak czyta i czyta, to, jak za każdym razem zresztą, przypominają się słowa babci "Hitler był potworem, ale przynajmniej umiał hołotę za mordę złapać."

  •  

   pokaż komentarz

   Hitler to chyba ubrał tą hołotę w mundury z tego co słyszałem.

  •  

   pokaż komentarz

   profil roobcia mozna znaleźć na fotce. podpis pod zdjęciem sugeruje że ma na wszystko wyj#%ane, wiec generalnie nie będize mu przeszkadzało to, że to napisałem.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna