•  

  pokaż komentarz

  prosze roziwazanie problemu http://proxy.org/. A pomyslodawcom gratuluje, i niech sp#%!$$%ają do chin i nie wracają.

  •  

   pokaż komentarz

   No i wtedy proxy.org trafia na listę Stron Niedozwolonych, a proxy na listę Usług Niedozwolonych. No i już po Twoim genialnym rozwiązaniu.

  •  

   pokaż komentarz

   A wejdź tam i spójrz na prawo - te wszystkie adresy też trzeba by zablokować. Co więcej postawienie sobie własnej bramki na świat to koszt rzędu 5zł/msc i 5 minut roboty.

   A niedozwolone usługi mogą sobie wyłączać tylko w granicach tego kraju. Internetu nie da się skutecznie cenzurować. Kolejny żałosny pomysł kogoś, kto sieć oglądał głównie na końcu reklamy skody.

  •  

   pokaż komentarz

   1. VPN jest wolniejszy
   2. Sprzedajesz swoją prywatność właścicielowi VPN
   3. Co szanujące się firmy spróbują ominąć to żeby nie tracić klientów (Netia czy Tele2 teraz w sumie bez różnicy jak była mowa o ściganiu piratów po logach powiedziały że nie będę mogli dawać logów swoich klientów ponieważ takich nie będą prowadzić) i może coś wykombinują

  •  

   pokaż komentarz

   Mam swój serwer dedykowany za granicą, robię tunel ssh, wcale nie działa wolno.
   Prywatność na takim samym poziomie jakbym wchodził bezpośrednio z domu.

  •  

   pokaż komentarz

   A niedozwolone usługi mogą sobie wyłączać tylko w granicach tego kraju. Internetu nie da się skutecznie cenzurować. Kolejny żałosny pomysł kogoś, kto sieć oglądał głównie na końcu reklamy skody.

   Nie rozumiesz, proxy potrafi ustawić... albo co to jest proxy to wie zaledwie może mały procent polskich internautów, typowi użytkownicy nk, starsze osoby itd. mogą sobie nie poradzić bo się nie znają i właśnie o to chodzi. Co z tego, że będą jakieś strony skoro nie będzie tam mogła wejść większość. Ludność telewizyjna ma siedzieć i oglądać kontrolowane media, a nie wchodzić na strony o których gdzieś usłyszą.

   Co do samego pomysłu nie mam nic, ale niech wprowadzą publiczną listę stron które blokują bo warto wiedzieć czy nie będzie nadużyć.

  •  

   pokaż komentarz

   Wiadomo że będą nadużycia.
   Napalony pedofil zawsze dołoży starań, by jednak mieć dostęp do treści.

  •  
   E........n

   -1

   pokaż komentarz

   Jeszcze jeden przepis do wyciągania lewej kasy.
   Przychodzi urzędas/biurwa mówi że twoja strona jest nielegalna "bo tak" i należy się 10000-50000zł.

  •  
   w......n

   +17

   pokaż komentarz

   argument z pedofilami to szczyt d!$$$izmu. przestań go używać, bo się ośmieszasz.

   Poczytaj sobie na wikileaks jak wygląda scena pedofilska. To jest biznes daleko bardziej zaawansowany niż sobie wyobrażasz. Dostajesz dedykowany serwer gdzieś w rumunii, wszystko zaszyfrowane truecryptem, logujesz się zdalnie przez ssh, oglądasz co tylko chcesz i wylogowujesz się. nie ma śladów, nei ma możliwości prześledzenia czy odgadnięcia ruchu.

   Doucz się nieco i przestań siać panikę. Rzeczy, które już są nielegalne nie ugną się nowemu prawu, bo od tego są nielegalne, prawda?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie rozumiesz, proxy potrafi ustawić... albo co to jest proxy to wie zaledwie może mały procent polskich internautów, typowi użytkownicy nk, starsze osoby itd. mogą sobie nie poradzić bo się nie znają i właśnie o to chodzi.
   Kolego to co było w linku w pierwszym komentarzu to nie jest proxy. To taka uproszczona wersja. Web-proxy tak zwane - obsługuje się to banalnie prosto.

  •  

   pokaż komentarz

   Wrocmann, to do mnie ta odpowiedź? Czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie to o czym mówisz mam na myśli (między innymi, bo przecież nie każdy internetowy entuzjasta dziecięcej seksualności musi być obeznany w IT i ma mniej wyrafinowane metody również).
   Pedofil to tylko przykład, a nie argument. Szczyt d#!%%izmu to jest niezrozumienie mojej wypowiedzi, co widać dotyczy wielu ludzi. Postaram się nie używać skrótów myślowych w przyszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   Ten rejestr nikomu tak jak pedofilom nie ułatwi życia :) Blokowane będą 4 rodzaje stron: faszystowskie, pedofilskie, phishingowe i hazardowe. A na dodatek 4. Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych jest jawny Po samych domenach dość łatwo będzie poznać które strony do której grupy się zaliczają. Do tego wystarczy proxy, czy tunel (to na prawdę nie jest takie trudne do skonfigurowania) i z rządowej bazy stron pedofilskich korzystać można do woli.

   Może ktoś wysoko postawiony w rządzie ma już dość trudności ze znalezieniem interesujących go treści i pomyślał, że poco się męczyć, skoro za państwowe pieniądze można zrobić rejestr najbardziej smakowitych kąsków?

   Jak naiwnym i głupim trzeba być, by wierzyć że taki rejestr uchroni dzieci przed pedofilami?

 •  

  pokaż komentarz

  Zaczyna się już na poważnie - a to wszystko Wasza "Platforma" z "pięknym" Tuskiem...
  Zróbmy coś póki jeszcze możemy chociaż krzyczeć...

  A na dodatek:
  "Nie ma słowa o zaskarżalności decyzji o wpisie (nawet o tym, że podejmowana będzie jakaś decyzja), nie ma mowy o tym, czy będzie można dochodzić odszkodowań" Jest już więc wiadome, za co zabiorą się dalej.
  Piarowi Oszuści wprowadzają CENZURĘ!!!

 •  

  pokaż komentarz

  Wystarczy ze powiem"ZAŁOŻE sie z wami o dolara że tusk to traswestyta" i juz wykop trafia na czarna.

 •  
  r.........r

  +17

  pokaż komentarz

  No i co, Polacy nie wezma sie w garsc?
  Pewnie ze nie... Najpierw poczekamy na totalna inwigilacje a dopiero potem sie narod wk$$#i i wszystko rozp$!!$!$i.
  Historia lubi sie powtarzac :)

  •  

   pokaż komentarz

   Koniec zdrady, koniec hańby, koniec wrogów naszych
   Koniec krzywdy, koniec zbrodni, koniec wiary w kłamstwo
   Biały orzeł, polski orzeł, dumna polska
   Sławy ptak, chwały ptak, symbolem polskości

  •  

   pokaż komentarz

   Naród się wk!$#i jak:
   - zakażą alkoholu (niemożliwe - w końcu sami posłowie piją)
   - nie będzie co jeść
   Większość ludzi była szczęśliwa w prlu za gierka.

  •  

   pokaż komentarz

   Jestem młody gówniarz, nie żyłem w PRL-u ale ja sytuację widzę tak: Naród się nie zbuntuje bo jeszcze spora część narodu żyła w PRL-u i takie praktyki były dla nich czymś normalnym z czym nauczyli się żyć, dla nich ważniejsze było żeby było co zjeść i dzieci ubrać, ew. wyjechać z rodziną nad jezioro czy nad morze pod namiot, nie żadne Turcje czy Tunezje, dla tego i teraz nie ma dużego poruszenia.
   Poruszenie będzie jak siłą przeważającą w narodzie będzie pokolenie po PRLowe które otwarcie będzie się sprzeciwiać takim cyrkom ze strony władzy, i nie będzie bynajmniej miało formy wstawienia swojego protestu na Wykop. Bo bolączką naszą jest to że rządzą nami czerwone k!%!y którym za komuny żyło się jak w raju, jednak dalej zostali u władzy i najchętniej by ssali z tego kraju do ostatniej kropli krwi, ale niech się nie przeliczą bo nowe pokolenie może się już tak łatwo nie dać ruchać w dupę.
   Jak widzę te komunistyczne mordy w telewizji to mam ochotę strzelić każdemu w łeb, za te nic nie znaczące hasełka którymi nas karmią, za te puste obietnice od 20 lat, za to że robią cyrk z naszego kraju, i na dodatek mówiąc że chcą dla nas dobrze. Nie mogę wyjść z podziwu jak w prezenterzy w TV potrafią mówić ze spokojem o tym co wyprawiają z naszym krajem.
   To tak w ramach frustracji z sytuacji naszego kraju. Może miejscami nieskładne ale pisałem co mi język na palce przyniósł.

 •  

  pokaż komentarz

  Hurra! Znikną z sieci strony rządowe jako propagujące ustrój faszystowski i totalitarny !