•  
  l......l

  +401

  pokaż komentarz

  BTW ładny strój...

  źródło: media.gettyimages.com

 •  

  pokaż komentarz

  Nie płaczcie lewacy. Tyle szyb na lotnisku wybitych. Gospodarka Belgii wzrośnie, a i jeszcze grabarz sobie dorobi. Normalnie same plusy. Idźcie więc świętować. Ale nie za długo, bo jutro na ulicach będziecie musieli bronić biednych muslimów i przekonywać ludzi, że to nie wina imigrantów, ani islamu, lecz białych ludzi i ich dyskryminacji.

  •  

   pokaż komentarz

   @orkako: Przecież już wszystkie portale "walczące o demokrację" zablokowały komentarze i zaczyna się pieprzenie że zamachowcy to byli Francuzi, Hiszpanie albo Marsjanie.

   Lewactwo z hejtstopu tak przefiltrowało posty na profilu, że teraz wychodzi na to, że cała Polska boi się patroli nacjonalistów i wybuchu islamofobii :D

   Jeśli Francuzi - pewnie to odwet (#pdk), na 100% trzymają komitywę z "polskimi naziolami". Po prostu co się roi w tych pustych, czerwonych dyniach to ja nie wiem...

  •  

   pokaż komentarz

   @ello: Ja to się zastanawiam jak widząc to wszystko nadal można być lewakiem. Mam nadzieję, że przejrzą na oczy, bo jak nie, wszystko się sypnie, to naród ich rozniesie za sam fakt, że u nas chcieli też do mordów doprowadzić. Tak więc mili lewacy, naprawdę udajcie się po rozum do głowy i zastanówcie się, czy faktycznie wszystko w co wierzycie jest prawdą. Zresztą mogę wam podpowiedzieć, że tylko w połowie. Prawda w waszych głowach została wypaczona, a paradoksy moralne są na to dowodem. Pewnie, że trzeba szanować innych i nie narzucać innym własnego światopoglądu. Bo przecież o to walczycie...szkoda, ze stając się tym samy właśnie tym przeciwko czemu walczycie. Robicie dokładnie to co zarzucacie innym. W końcu skończycie tak jak naziści...albo i gorzej, bo naziści jeszcze posiada rozum i jakieś zasady. Wy natomiast jesteście totalnie bezradni bez waszych syjonistycznych przywódców. Precz z komuną!

  •  

   pokaż komentarz

   @orkako: żeby przejrzeć na oczy to trzeba mieć k%?$a mózg...

  •  

   pokaż komentarz

   @orkako: Mam znajomego który lewaczy bardzo mocno. O dziwo, jest bardzo inteligentnym gościem, ot ma tylko takie lewackie zboczenie i o ile nie rozmawia się o sprawach światopoglądowych jest ok. Mimo wszystko, kiedy zapytałem go po co mu ci imigranci w PL, przecież to kultura totalnie nie tolerująca odmienności i bardzo zamordystyczna, dostałem odpowiedź: żeby było ciekawiej bo u nas nudno( ͡° ʖ̯ ͡°) Skrajna lewicowość to zboczenie, które musi powstawać w głowie przez lata, nie widzę innego wytłumaczenia. Jest w tym zapewne doza dwójmyślenia: na pewno przez synapsy przemyka im myśl że cholera, ci ludzie są niebezpieczni ale zaraz zostaje zagłuszona przez budowany przez lata nawyk bezkrytycznej tolerancji i traktowania każdego indywidualnie. Nie potrafią zrozumieć, że wpuszczając na nasze ziemie hordy muzułmanów wpuszczają przy okazji odsetek potencjalnych morderców i gwałcicieli, zalążek totalitaryzmu i teokracji, nie rozumieją, że niechęć do imigrantów to nie jest tam żadna nienawiść tylko czysty pragmatyzm.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @elrich: na szczęście z lewactwa można się wyleczyć.

  •  
   T...........r

   +2

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  
  B.....f

  +272

  pokaż komentarz

  To chyba ze szczęścia, że tak sprawnie idzie tworzenie multikulturowego społeczeństwa. To jest opętana lewaczka, więc w imię "szczęścia ludzkości" gotowa jest poświęcić znacznie więcej, niż te kilkaset ofiar ostatnich zamachów. Szczególnie jeśli poświęcać będzie tych, którym to "szczęście" nieszczególnie się podoba.

 •  
  u..............r

  +111

  pokaż komentarz

  Dlatego kobiety nie powinny zajmować żadnych strategicznych stanowisk. W takich sytuacjach potrzeba opanowanego faceta, który wie co robić, jak się zachować przed opinią publiczną. A ta pani może co najwyżej zabrać się za zorganizowanie jakieś manify przeciw przemocy czy też wykluczeniu społecznemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @unknown_stranger: Masz absolutną rację i niech mnie inne baby za to zjedzą, ale powtórzę to co dziadek zawsze mi mówił: Jagódko, to nie jest tak że nie chcę widzieć baby w kopalni. Po prostu sa zajęcia do których lepiej nadają się mężczyźni, a do innych kobiety. Ja nigdy nie wychowam, ani nie posprzątam domu jak twoja babcia. Tak jak i ona nigdy nie będzie w stanie zarządzać cała kopalnią... Tyle na ten temat.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: @unknown_stranger: Też się zgadzam, kobiety są po prostu - wbrew feministycznemu bełkotowi - zbyt wrażliwe na takie stołki. Chociaż gdyby pojawiła się wyrachowana, odporna psychicznie, umiejąca zarządzać na takim stanowisku to nie mam nic przeciwko. Obecnie w UE czy rządach państw próżno takich szukać, najlepszy przykład kukły z naszego podwórka jedna po drugiej Pani K. i Pani Sz. ...

   Teraz to są jakieś poprawne politycznie słodkie idiotki forsowane...

  •  
   n.........e

   +10

   pokaż komentarz

   @unknown_stranger: bzdura. Przecież to jest granie pod publiczkę. Jakby ją opinia publiczna odebrała, gdyby tam stała i opowiadała jakby nic się nie stało? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że musi wyrażać smutek i zaniepokojenie, ale ona wcale nie odczuwa żadnego smutku. Dobrze wie, że to skutek jej polityki, i że muszą być ofiary. Przecież cała Europa wiedziała, że będą nowe ataki...
   Śmieszy mnie to, że faceci tu często piszą "baby są takie zawistne, pozabijałyby się gdyby mogły, a tylko faceci potrafią kooperować" - nawet na mirko był ostatnio taki wpis o jakiejś klasowej kłótni o klamkę xD i że niby logika różowych pasków, i że potrafią tylko walczyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Dezynwoltura: Jeszcze pamiętam jedną rzecz o której dziadek mi mówił i nie chcę pomylić krajów, ale chodzi o jakieś 'alibaby' i tereny piaszczyste. Jest moda wśród szejków (nie wiem czy dobrze to piszę) gdzie posiadają oni prywatne wojska, wyłącznie składające się z kobiety ze względu na ich bezwzględność. A dlaczego? Ponieważ statystycznie kobieta ma mniejsze opory w zabiciu niewinnego niż mężczyzna - takie jesteśmy niezrównoważone :D

  •  
   u..............r

   +7

   pokaż komentarz

   @no_i_w_ogle: Okazanie smutku, a płacz jak u baby przed okresem to zupełnie inny poziom. Ta pani nie ma żadnych kompetencji do piastowania takiego stanowiska co pokazała już wcześniej.

   Nie bierz tego do siebie, nie jestem mizoginem, po prostu stwierdzam rzecz oczywistą.

  •  
   n.........e

   +1

   pokaż komentarz

   @unknown_stranger: ale nie rozumiesz, że ta pani to twór feminizmu? Jej wyborczynie nie będą na nią głosować jak ona się tam nie popłacze, nie pokaże jaka jest współczująca. Ja też potrafię się rozpłakać na zawołanie ;-) Bzdurą jest myślenie, że politycy robią coś z przypadku. Zgadzam się oczywiście co do tego, że nie ma żadnych kompetencji. No, ale właśnie - zachód stworzył ludzi, którzy piastują wysokie stanowiska tylko ze względu na to, że: są czarni, są homo, kobietami, transami i ch!# wie co jeszcze. Ludzi przestano oceniać za ich kompetencje. Prawda jest taka, że nikt nie chce twardych, bezwzględnych kobiet. Gdyby nagle gdzieś wyskoczył jakiś Trump w spódnicy - wyobrażasz sobie ten ogólnoświatowy lincz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: wybacz, ale twój dziadek nie jest żadnym autorytetem w tych sprawach, a ty jako kobieta po prostu uciekasz od odpowiedzialności i wolisz być na łasce, bądź niełasce mężczyzn, twierdząc że "rządzić powinni faceci". Ciekawe co powiesz jak faceci którzy wg ciebie "wiedzą lepiej" stwierdzą że należy ci odebrać prawa wyborcze, bo skoro nie nadajesz się do niczego innego poza sprzątaniem i zajmowaniem się dziećmi, to nie powinnaś też decydować o losie całego kraju.

   W ogóle to k%?$a nie rozumiem jak takie słowa może wypowiedzieć kobieta, niepojęte to dla mnie. W Arabii poszli kilka kroków dalej i stwierdzili że kobiety nie nadają się do prowadzenia pojazdów. W Polsce na pewno znalazło by się paru co by przyklasnęli tej idei (w końcu kobiety to słabi kierowcy), a ty byś przyznała rację, no tak jestem głupsza, nie nadaję się do tego, zostawię to mężczyznom.

   Nawet trochę mi cię żal

  •  

   pokaż komentarz

   @DJtomex: haahaha chyba źle mnie zrozumiałeś. Kobiety nadają się do wielu rzeczy, ale sa sprawy do których też się nie nadają przez nadmiar niekontrolowanych emocji i nie jest jakas tajemnica. Ani razu nie powiedziałam że wszyscy faceci wiedzą lepiej, ale sa pewne kwestie na których oni sie bardziej znają. Cholera mnie trafiała jak musiałam pokazywać mojemu ex jak naprawić rower, jak poskładać komputer, czy jak odetkać kibel, był straszną ciotką i fakt to był akurat wyjatek niedoj$?#nia zyciowego.
   I może dziadek nie jest autorytete dla Ciebie, ale on dla mnie jest. U mnie w rodzinie jest prosty podział, babeczki genialnie dowodzą w domu, faceci prowadzą duże firmy - u mnie tak to wygląda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: > babeczki genialnie dowodzą w domu, faceci prowadzą duże firmy - u mnie tak to wygląda.

   no i na podstawie tego prostego podziału, który panuje u ciebie w rodzinie, wyciągasz wniosek że tak powinno być wszędzie?

  •  

   pokaż komentarz

   @DJtomex: Nie, ale cały czas mówie że nie do każdego zadania nadaje się wątła kobietka. Są wyjątki, są różne charaktery, które pozwalają na bardziej męskie zawody. No takie moje zdanie, nie narzucam tutaj nikomu tego co ja myślę. Proste

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: gdyby wszystkie kobiety myślały jak ty, to dalej pewnie nie miałabyś praw wyborczych

  •  
   A.........h

   +2

   pokaż komentarz

   @no_i_w_ogle: Clinton wydaje się dość twarda i pozbawiona uczuć. Prawie jak robot. Jakoś nikt jej nie linczuje i w aktualnych sondażach ma przewagę nad Trumpem.

  •  
   n.........e

   +16

   pokaż komentarz

   @ArkanisGath: A czemu ma przewagę? Bo jest kobietą. Moja nauczycielka - mieszkała w USA przez 10 lat, straszna lewaczka, ale miła osoba zachwycała się ostatnio Clintonową. Myślisz, że ze względu na jej "twardość"? Nie, ze względu na to, że jest KOBIETĄ, że dobrze by było żeby Stany miały pierwszą kobietę prezydenta. Tak, Clinton jest twarda, ale należy również do tego międzynarodowego kręgu bogaczy, który rządzi światem. Jakkolwiek absurdalnie to brzmi. Oni to wszystko co się dzieje planują - wszystko co ląduje w mediach jest pod publiczkę. Po miękkim i nijakim Obamie w Stanach nastroje nie są za wesołe, więc wiadomo, że ludzie wybiorą kogoś twardego. Poza tym Hilary oficjalnie jest "humanitarna", ale stanowcza, z Trumpa robi się wariata i drugiego Hitlera. Ma też za sobą wszystkich bogaczy, wszystkich, którzy na tej wojnie zarabiają. Dla zwykłych ludzi będą cisnąć bajki typu "to wspaniały dzień dla feministek" - głupie Karynki-kury domowe będą się cieszyć, faceci pomyślą "niezła dupa, ale pewnie mąż będzie sterował za nią", no i tak to po raz kolejny wygra doskonały ustrój zwany demokracją ;-)

  •  
   A.........h

   +1

   pokaż komentarz

   @no_i_w_ogle: Wcześniej stwierdziłaś, że nikt nie chce twardych stanowczych kobiet :P. Clinton ma w sobie coś socjopatycznego. Jej popularność jest dla mnie zaskakująca. Z drugiej, strony w erze poprawności politycznej, chyba nie powinno mnie to dziwić, że kandydat, który mówi jak jest, przegrywa z kimś, kto mówi co ludzie chcą usłyszeć.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja nigdy nie wychowam, ani nie posprzątam domu jak twoja babcia. Tak jak i ona nigdy nie będzie w stanie zarządzać cała kopalnią... Tyle na ten temat.

   @Jagoo: Patrz Pani, takie Meg Whitman potrafią zarządzać taki kolosami jak eBay czy Hewlett Packard ( ͡° ͜ʖ ͡°) Firmami większymi niż kopalnie.

   Cholera mnie trafiała jak musiałam pokazywać mojemu ex jak naprawić rower, jak poskładać komputer, czy jak odetkać kibel, był straszną ciotką i fakt to był akurat wyjatek niedoj$?#nia zyciowego.

   Najeżdżasz na swojego byłego (nieładnie robić to publicznie), a sama nie potrafisz poprowadzić firmy.

   źródło: upload.wikimedia.org

  •  

   pokaż komentarz

   @unknown_stranger: Coś Ci powiem- lewaccy faceci dają taki sam koncert lewackiego spierxolenia co lewackie kobiety, wiec nie przesadzałbym.

  •  
   n.........e

   -1

   pokaż komentarz

   @ArkanisGath: ale ludzie nie chcą "twardych" kobiet - na Clinton głosują ci sami ludzie, którzy głosowaliby na jej męża, faceci, którzy myślą, że to twarda babka, ale, że za jej plecami będzie doradzał jej mąż. Ludzie źle odbierają krzykaczy typu Trump - nawet jeśli są to krzykacze z doświadczeniem. Clinton nie krzyczy, jest chłodna, opanowana - to sprawia wrażenie, że wie co robi i że jej polityka będzie wyważona. Przy tym wszystkim jest uznawana za "ofiarę" - bo przecież została zdradzona! Ale się podniosła, pokazuje, że można coś osiągnąć będąc kobietą, że nie musi być wiecznie dodatkiem do męża - to się spodoba wszystkim kobietom, które były zdradzone, albo kiedykolwiek czuły się dyskryminowane. Każda taka kobieta zagłosuje za nią - tylko po to, żeby pokazać, że kobiety coś mogą. Poza tym wracając do tego, że ludzie nie lubią twardych kobiet - właśnie dlatego kobiety będą na nią głosować. Kobiety nie lubią konkurować z innymi kobietami - jakby to była jakaś Miss Universum, opanowana, ale uśmiechnięta, ciepła, to gwarantuje ci, że poparcie miałaby tylko u facetów. Gdyby była czarną kobietą - też nie zdobyłaby takiego poparcia. Polityka w USA to teatr doprowadzony do granic perfekcji.

  •  
   A.........h

   0

   pokaż komentarz

   @no_i_w_ogle: Trochę się interesuję opiniami zza oceanu i nie spotkałem się z tym, żeby ktoś uważał, że Clinton będzie marionetką męża. Jeśli już, to raczej że byłaby marionetką obecnego establishmentu. Jej mąż skończył się w polityce. Poparcie dla Clinton wynika z jej chęci do kontynuowania socjalistycznej drogi Obamy i jej poprawności politycznej. Wśród mniejszości etnicznych i społeczności uniwersyteckich bije Trumpa na głowę. I oczywiście z tego, o czym wspomniałaś, że byłaby pierwszą kobietą - prezydentem Stanów.

  •  
   n.........e

   -1

   pokaż komentarz

   @ArkanisGath: no właśnie - Clinton się skończył, ale skończył się głównie przez tą aferę. Prezydentem nie był jakimś wybitnie kiepskim - popraw mnie jeśli się mylę. No i tak - socjalizm. Nawet jeszcze nie wiedzą, że sami sobie kopią grób tym socjalizmem :D Co do poprawności politycznej - wydaje mi się, że niezależnie od tego jakby wchodziła do dupy Afroamerykanom to dalej będzie dla nich tą uprzywilejowaną białaską. No, jedyny powód dla którego by na nią głosowali to zasiłki.

  •  

   pokaż komentarz

   elrich 2 godz. temu

   @Jagoo: Zgadzam sie z Toba Jagoo calkowicie

  •  
   A.........h

   0

   pokaż komentarz

   jedyny powód dla którego by na nią głosowali to zasiłki

   @no_i_w_ogle: Dla nich to mocny argument za :). A mniejszość murzynów, którzy nie chcą jałmużny, tylko normalnie pracować - wyśmiewają.
   Co do Clintona to nawet nie pamiętam za bardzo, jakim był prezydentem, bo byłem dzieciakiem jak palił cygara, czy co tam z nimi robił. Ale do czasu tej afery chyba miał niezłe poparcie. Dzisiaj może nawet nie musiałby zrezygnować z urzędu.

  •  

   pokaż komentarz

   @yolantarutowicz: Tak się składa że sama na siebie zarabiam od paru lat, mimo zamiłowania do prowadzenia domu znam się na księgowości, ucze jeździć na natach w klubie i mam własną działalność. Potrafię to robić, ale lepiej sprawdzam się w roli kury domowej, gdyż za bardzo mieszam pracę z domem. I myślę że mało kobiet potrafi to oddzielić I czy ja powiedziałam że WSZYSTKIE kobiety się nie nadają do stresujących prac? Nie... Ja mam wrażenie że tu sie ludzie czepiają jak jest jest zbyt feministką lub wcale - wg toku myślenia wykopków.
   Ja jestem prawdiwa feministką, mam wybór, chcę być kurą domową. To jest feminizm, gloryfikacja kobiecości i wybór własnej drogi życiowej....

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: Nie fair było ocenianie faceta. Nie lepiej się umawiać z facetem na 10 randek w różnych okolicznościach, żeby widzieć czy coś umie czy też nie - a nie potem na Wykopie pomstować... na swój wybór?

   To jak płacze samotnych już kobiet, że bił i zostawił ją z dzieckiem. Sorry, ale w większości przypadków wiemy na co stać drugą stronę.

  •  

   pokaż komentarz

   @yolantarutowicz: Mój były zasługuje na to co mówie i piszę i wszyscy moi znajomi to wiedzą. Był gwałcicielem i jako osoba z doświadczeniami podstanowiłam o tym mówić glośno, był to zły człowiek, a ja byłam zbyt słaba wtedy żeby dużo widzieć. Tak więc będe mówiła to co chcę, bo zasłużyłam na tą swobode językową przez doświadczenia. I uwież mi, dopiero po roku okazało się jakim jest człowiekiem.

   Każdy ma w sobie demonia, czas tylko pokazuje kiedy się pojawia.
   Dla mnie to koniec tematu

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: Z całym szacunkiem dla Twojego Dziadka, ale źle o mężczyźnie świadczy brak umiejętności wychowawczych. Na przestrzeni wieków wpływ ojców na wychowanie był kluczowy. Mówi się wręcz, że niektóre problemy natury psychicznej u mężczyzn wynikają ze spychania na margines ojca w procesie wychowania. Co gorsza (według mnie), niektórzy mężczyźni uciekają od odpowiedzialności właśnie kryjąc się za czymś takim jak "to rola kobiet". Facet, który ucieka od czegokolwiek pod pretekstem "bo to rola kobiet" to nie mężczyzna. Ot moja prywatna opinia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jagoo: To prywatne wojsko złożone z kobiet posiadał Kaddafi.

 •  
  S......5

  +207

  pokaż komentarz

  Pięknie uciekła przed niewygodnymi pytaniami.
  Jakby ją zapytać, to pewnie feminizm by całym sercem popierała, ale gdy jej akurat pasuje, to i stereotyp słabej kobiety wykorzysta.

  Europa jest żałosna. Ja p?!%%%%ę.

  Wyobrażacie sobie, że Putin płacze bo były zamachy w Moskwie?
  Albo Orban, czy Duda po zamachach u nich?

  Bezpieczeństwa wam nie zapewnimy, ściągniemy jeszcze więcej muzułmanów, ale zawsze możemy sobie razem pochlipać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Songox25: Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żeby wspomniani przez ciebie ludzie płakali po ofiarach zamachów w swoich krajach. Ich to totalnie gówno obchodzi czy mają 100 podatników mniej czy więcej...

   Europa jest żałosna. Ja p#$$???ę.
   Czyżbyś miał zamiar się przeprowadzić do mniej żałosnego zakątka świata? Do wszechwolnej Afryki? Do wspanialej i stabilnej Ameryki Południowej? Dziewiczej Azji centralnej?
   W ogóle co tu jeszcze w Europie robisz?

  •  
   S......5

   +13

   pokaż komentarz

   . Ich to totalnie gówno obchodzi czy mają 100 podatników mniej czy więcej...

   @Azot: Tak, a lewaków obchodzi, oni chcą zbawić świat. Co ty p?$%?#!isz?

   Czyżbyś miał zamiar się przeprowadzić do mniej żałosnego zakątka świata?
   Jestem w mniej żałosnym zakątku świata.
   U nas Kaczyński nawet po bracie w telewizji nie płakał, a ty to porównujesz ze sp?$%?#!eniem zachodu.

   Do wspanialej i stabilnej Ameryki Południowej?
   XD Europa taka stabilna, katastrofa humanitarna na południu, w krajach które prawie przekręciły się na lewą stronę gospodarczo przez byle kryzys, zamachy, masowe gwałty i obcinanie głów policjantom na zachodzie, na wschodzie wojna. Oaza spokoju normalnie z tej Europy.

   A pewnie wyjadę jak nie będzie mi się w Polsce podobać, ale do tego celu jest wiele ciekawszych krajów niż zachód europy. Japonia, Hongkong, Chiny, Singapur, Teksas, Węgry, Estonia, Finlandia i wiele innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Songox25:

   krajach które prawie przekręciły się na lewą stronę gospodarczo przez byle kryzys, zamachy, masowe gwałty i obcinanie głów policjantom na zachodzie, na wschodzie wojna

   Tylko to tu zostawię. O reszcie nawet nie ma co wspominać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Songox25: Putin to sam kazał wysadzać bloki z Rosjanami ( ͡º ͜ʖ͡º)
   Specnaz miałby tylko jedno zadanie- nie dopuścić aby jakiś terrorysta przeżył.

1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 następna