•  

  pokaż komentarz

  Czy mi się wydaję, czy ona umalowana poszła grać w siatę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Jak napisał kolega wyżej, atencja musi się zgadzać.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy mi się wydaję, czy ona umalowana poszła grać w siatę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Prosument: Rzeczywiście, nigdy nie widziałem piłkarza, który wchodząc na boisko nie miałby idealnie wystylizowanej fryzury, szczególnie na Euro takiego nie było ani jednego... :)

  •  

   pokaż komentarz

   @postac: Pazdan też smaruje glacę na wysoki połysk

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: dba o siebie i chce wyglądać sexy w przeciwieństwie do tych babo-chłopów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Masz problemy ze wzrokiem, że Ci się "wydaje"?

   pokaż spoiler a nie można?

  •  
   D......e

   +139

   pokaż komentarz

   @Prosument: A to dziwne jakieś? Zobacz w jakiej ciężkiej tapecie Katarzyna Skowrońska - Dolata gra. W jej przypadku makijaż działa cuda.

   źródło: i.wp.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Drmscape: o kur... to jest ta kasia, do ktorej tyle razy obalalem komune? zniszczyles mi zycie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: no i prawidłowo. Jak dla mnie to jeszcze w szpilkach mogłaby grać i nieco bardziej kusej koszulce. Kibicowałbym wtedy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Drmscape: na innych zdjęciach bez makijażu nie wygląda tak źle, to kwestia niekorzystnego zdjęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @kashel: typowa polska nastolatka z liceum. Z wiekiem wyładniała jak zaczeła o siebie dbać a nie tylko siata siata

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Jeśli ktoś myśli że sportsmenki w podobnych strojach nie zdają sobie sprawy co może przyciągać wzrok to chyba jest dość naiwny

   edycja: zapomniałem napisać że tapeta po prostu w tym pomaga :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Nie nie wydaje ci sie. Chyba za duzo grasz w gry i za mało wiesz o swiecie, skoro takie rzeczy cie dziwią

  •  

   pokaż komentarz

   @Mordeusz Wróć wspomnieniem do meczu Polska-Ukraina, a szczególnie do fryzur naszych przeciwników...

  •  

   pokaż komentarz

   dba o siebie i chce wyglądać sexy w przeciwieństwie do tych babo-chłopów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

   @Linuksiarz1: ale ona nie ma wyglądać, tylko grać?

  •  

   pokaż komentarz

   ale ona nie ma wyglądać, tylko grać?

   @dolOfWK6KN: A szpilki założyła? Czy może uważasz, że te 2 gramy makijażu powodują, że słabiej skacze?

   Jak makijaż nie przeszkadza w grze ani jej, ani koleżankom, ani trenerowi, to nie rozumiem czemu wam przeszkadza.

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka: od Pana Pazdana i jego świętej głowy wara!

  •  

   pokaż komentarz

   @Mordeusz: mi nie przeszkadza. Ale wk?@@ia mnie określanie sportsmenek które nie szukają atencji tłuszczy jako "babo-chłopy". Te kobiety mają zadanie do spełnienia i nie muszą przy tym wyglądać tak, żeby @Linuksiarz1 i inni wykopowi gimbusiarze mogli sobie konia zwalić. Z drugiej strony drażnią mnie kobiety, które próbują robić karierę dupą, a nie pracują w zawodzie w którym dupa stwarza karierę, jak np. siatkówka. Nie widziałem jak gra ta z filmu, ale jeśli jest kiepska, to chyba źle trafiła. Tak kończą te wszystkie wyjątkowe śnieżynki którym rodzice i nauczyciele wpajają "możesz być kim chcesz, jesteś najlepsza!". A później wystarczy się dobrze pomalować i sukces gwarantowany.

   A to że jako jedyna ma krótsze spodenki, to też nic? Dla mnie to zwykła atencyjna szmata. Ale nadal nie przeszkadza.

  •  

   pokaż komentarz

   o kur... to jest ta kasia, do ktorej tyle razy obalalem komune? zniszczyles mi zycie xD

   @kashel: Czy te oczy moga kłamać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

   źródło: dolata.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: why not both? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) piękne, seksowne kobiety umiejące grać są zawsze lepsze od tych, które tylko grają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Linuksiarz1: jeśli faktycznie potrafi grać, to nie ma problemu. Wtedy zrozumiałbym, że zwyczajnie próbuje wyrobić swoją markę, na której będzie później dodatkowo zarabiać, jako bonus. Ale jeśli jest kiepska i próbuje zwrócić na siebie uwagę dupą, to minęła się z powołaniem i nie powinno być jej umożliwione zarabianie dupą, skoro w swojej priorytetowej pracy jest kiepska. Niech szuka zajęcia które umożliwia jej zarabianie tym co w niej najlepsze. Takie mam na ten temat zdanie. Liczą się kompetencje i predyspozycje do wykonywanego zawodu, a nie wygląd zewnętrzny (choć w przypadku kobiet...). Przecież nie zatrudniasz się jako programista, bo ładnie pachniesz, co nie? Są zawody w których trzeba być reprezentacyjnym, ale siatkówka do nich nie należy. Poza tym, gdyby robiła to poza boiskiem, też nie byłoby problemu, wszak to jej prywatne życie. Ale granie w siatkówkę to służba zawodowa, a nie prywatna rewia mody. Brakuje tylko selfie ze środka boiska.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: Gdyby nie umiała grać to nie byłoby jej w reprezentacji Dominikany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @patrzpan: sport zawodowy to nie sport per se. Tutaj wszystko rozchodzi się o atrakcyjność dziedziny, danej drużyny itd., żeby lepiej sprzedać swój produkt. Może właśnie po to została zatrudniona? Poszła fama po internetach, więcej facetów przyjdzie oglądać jej mecze, profit. Tak, wiem, już zakładam czapkę z amelinium ;p Mamy XXI wiek, pracy nie zdobywa się kompetencjami, a zupełnie czymś innym w przypadku kobiet, więc wszystkiego można się spodziewać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: @dolOfWK6KN: @Mordeusz: trener Niemczyk już 13 lat temu kazał swoim zawodniczkom malować się przed meczem, żeby denerwować rywalki (takie Rosjanki np.) i przyciągać uwagę kibiców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @celtics: kazał wszystkim, kolektywnie, duch drużyny, w celu zwiększenia szans na wygraną. To różnica.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: jak ładna to już nie umie grać ( ͡° ʖ̯ ͡°) a taki Cristiano Ronaldo do którego wzdycha miliony (jak nie miliardy kobiet) i któremu masa facetów pozazdrościć może sylwetki i charakteru walki też nie potrafi grać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Linuksiarz1: czekałem na wzmiankę o Ronaldo :) Źle trafiłeś, bo Ronaldo najpierw potrafił grać, a później stał się pięknisiem. Wybił się umiejętnościami, a nie wyglądem. Wymienisz jakikolwiek zawód poza modelingiem, w którym fantastyczny wygląd mężczyzny jest atutem? I tu jest pies pogrzebany, z tym mam problem. Mężczyźni wiedzą, że jeśli chcą się wybić w swoim zawodzie, to muszą na to ciężko zapracować niejednokrotnie poświęcając życie prywatne i zdrowie. A kobiety? Makijaż, dekolt, szpile, pończochy i już można zdobywać świat, po co ciężko pracować? Chyba że kobieta jest brzydka, to wtedy musi pracować...i narzekać, że ładne mają łatwiej.

   jak ładna to już nie umie grać

   Jeszcze raz powtórzę: nie wiem jak gra, nie widziałem. Teoretyzuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: Podobnie było na moim kierunku na polibudzie, 4 z kapelusza, bo mało kobiet na tym kierunku i w zawodzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najlepsze jest to, że jak były zajęcia właśnie z kobietami to się nawzajem zwalczały hah ot babska logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: tylko, że laseczka zapewne nie jest ichniejszym żeńskim Ronaldo w siatkówce co nie znaczy, że kiedyś nie będzie - może grać na dobrym/ponad przeciętnym poziomie przy okazji dbać o siebie i puszczać przysłowiowe oczko w stronę męskiej części kibiców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Wydaje mi się, że troszeczkę się nie zrozumieliśmy, bo moim głównym tematem jest: ładniejszy + skill > brzydki + skill, a nie: ładniejszy + brak skilla > brzydki + skill.

   Nie wiem, moim zdaniem jeśli ktoś gra tak samo jak inny profesjonalista i przy okazji jest "ładniejszy" to niestety, ale na pierwszy rzut oka będzie wypadał lepiej niż ten drugi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Specjalnie nie wnikam w charakter, charyzmę, gadane, patrzę pod kątem pierwszego wrażenia.

   Nie wiem jak to inaczej wytłumaczyć, może na przykładzie telefonów: dwa identyczne pod względem konfiguracji, ale jeden jest ładniejszy. Większość wybierze ten ładniejszy, bo w końcu ma to samo co ten drugi i dodatkowo prezentuje się lepiej (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

   Tak w ogóle chyba większość ludzi chciałoby być odrobinę ładniejszych, wyższych, wysportowanych... Nawet jeśli ktoś czuje się świetnie w swoim ciele to pewnie gdyby miał możliwość z dnia na dzień poprawy ciała bez konsekwencji i skutków ubocznych to pewnie by skorzystał :)

  •  

   pokaż komentarz

   @Dezynwoltura: automatyka, robotyka, elektronika, infa? 4 z kapelusza za nic to faktycznie dyskryminacja, ale jak wcześniej napisałem co innego miałem na myśli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Linuksiarz1: No powiedzmy, że jak było na granicy 2/3 to zawsze 3, a jak więcej niż 3 to 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°) elektrotechnika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: @dolOfWK6KN: ś.p. Andrzej Niemczyk wybitny trener siatkarski, znawca kobiecej psychiki, zawsze pozwalał malować się swoim zawodniczkom. Choćby z prostego powodu, wyprowadzania z równowagi przeciwniczek.

   Jedna z siatkarek, nie pamiętam która w późniejszym czasie (po sukcesach i zakończeniu kariery ery "Polskich Złotek" opowiadała, że nawet umalowane paznokcie dodawały jej pewności siebie, a u rywalek wywoływały kwaśne miny, gdy orientowały się, że druga kobieta "lepiej wygląda". Niemczyk o tym doskonale wiedział i pozwalał kobietom - jak to nazywacie "zdobywać atencję" - jak pokazała historia - z korzyścią dla nas wszystkich.

   Sukces Niemczyka był rezultatem nie tylko jego doskonałego warsztatu, ale i niezwykłego podejścia do kobiet. Swoim zawodniczkom kazał się malować, zabierał je na dyskoteki, pozwalał pić piwo czy organizował wspólne grille. - Moje zawodniczki na pierwszym miejscu były dla mnie kobietami, dopiero na drugim siatkarkami. Dzięki temu nawiązałem z nimi porozumienie, a one traktowały mnie jako człowieka, od którego można się wiele nauczyć. Ja też musiałem się starać i zrobić z siebie babę. Czytałem te same czasopisma, książki, by myśleć tak jak one. To zaowocowało wynikami - uważał Niemczyk.

   Polecam książkę "Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break"

   Umiejętności owszem się liczą, ale psychologia sportu, zwłaszcza kobiecego również się liczy. Ma dużo większe znaczenie niż u mężczyzn. Wystarczy popatrzeć na statystyki siatkarskie, ile męskich drużyn jest w stanie przegrać mecz wygrywając najpierw w setach 2:0, a ile kobiecych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Co się nie dogra, to się dowygląda.

  •  

   pokaż komentarz

   @dolOfWK6KN: To Ronaldo jest pięknisiem? Przecież wygląda jak skrzyżowanie p#@?usia i konia.

  •  

   pokaż komentarz

   @Linuksiarz1: w końcu obejrzałem jak ta pani gra i muszę wycofać prawie wszystko co napisałem. Gra dobrze, więc make-up i cała ta otoczka ma na celu zwiększenie potencjału finansowego jej osoby. Obrotna dziewczyna, to się jej chwali. Nie jest jedną z tych które opisywałem.

   @Bialy88: nie mnie to oceniać, kobietom się podoba.

  •  

   pokaż komentarz

   Mężczyźni wiedzą, że jeśli chcą się wybić w swoim zawodzie, to muszą na to ciężko zapracować niejednokrotnie poświęcając życie prywatne i zdrowie. A kobiety? Makijaż, dekolt, szpile, pończochy i już można zdobywać świat, po co ciężko pracować? Chyba że kobieta jest brzydka, to wtedy musi pracować...i narzekać, że ładne mają łatwiej.

   @dolOfWK6KN: Mylisz skutki i przyczyny. Kobiety ocenia sie po urodzie i ich status życiowy w głownej mierze zależy od urody. Druga kwestia my faceci sami od kobiet tego wymagamy - inaczej babka zostaje babochłopem, niewyżytą feministką czy wręcz jest wyzywana od lezb.

   Faceci wymagają od lasek tylko pięknej buźki i fajnego ciałka, reszta jest juz ujmijmy to nadprogramowe punty. Oczywiscie zwykli szarzy ludzie dobierają sie w pary lekko inaczej (bardziej przyziemne kwestie mają znaczenie -zawód, zdolność kredytowa itp.). Ale wysarczy popatrzeć jak i czym zajmują sie kobiety najzamożniejszych ludzi - zazwyczaj to modelki lub inne para modelkowe rzeczy.

   Przecież wykop to własnie przekazuje mlodym laskom- jesteście warte tyle jak wyglądacie. Reszta jest kompletnie nieważna, nawet jak ktoś knoci o jakichś pasjach, prestiżowym zawodzie itp. Na brzydkiego faceta, a bogatego laski zwrócą uwagę, faceci na brzydką z kasą już nie. Stad też my mamy drive na kasę i widoczne oznaki bogactwa, a kobiety na urodę i odmładzanie sie.

   My mezczyzni pracujemy "na to ciężko zapracować niejednokrotnie poświęcając życie prywatne i zdrowie" tylko po to, żeby móc wyrwac jak najlepsze dupy, jedzic gdzie, z kim chcemy i czym chcemy. Elonów Musków w każdym społeczeństwie jest garstka, przypuśćmy że 5%, reszta ludzi pracuje i żyje, żeby zdobyc jak najwyższą pozycje w społeczeństwie, co przekłada sie na szerszą i atrakcyjniejszą pulę genetyczną do zasmakowania.

   P.s. zdradzę sekret, jest wiele ładnych czy nawet pięknych kobiet po świetnych uczelniach robiących super ambitne rzeczy (np. mam koleżanki z Ivy league które w 98% zjadają wykopków na śniadanie pod wzgledem możliwosci zawodowych i zarobków, ale one i ich osiągnięcia życiowe są i będa oceniane przez pryzmat pytania "would bang or not" i ich szęście, pomyślność w życiu zalezy i będzie zależec od głównie od tego. Druga kwestia to bycie matką - ale w tym ostracyzmie wiodą prym akurat kobiety, które oceniają bezdzietne jako gorsze, niekobiece, nieznające życia itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @Faszozysz: Twoja teza pasuje do wielu przypadków, ale znajdę ci dziesiątki innych obalających takie "prawo".

   1) Magda Gessler miała wielu mężczyzn: i ludzi sukcesu, i młodych przystojnych. Gessler jest na tyle charyzmatyczna, że różni mężczyźni chcieli z nią być, choć chyba nie ma tagu #boners pod który mogła by trafić.
   2) Również Małgorzata Potocka znana była z temperamentu i zainteresowania mężczyzn. Ta -- w przeciwieństwie do Gessler -- była bardzo atrakcyjna w młodości, ale ona to rocznik '48, młodość jej przypadała na lata 70-te.
   3) Metroseksualna gwiazda telewizji Kammel był przez wiele lat z otyłą prezes banku Katarzyną Niezgodą. Niezależnie od tego czy była to miłość czy pociąg do pieniędzy (zarzucano im jakieś wspólne machlojki, ale ostatecznie zostali uniewinnieni): Kammel nie dobrał partnerki ze względu na urodę (nawet jeśli lubi #bbw to w samej Polsce znajdzie się setki tysięcy bardziej atrakcyjnych utytych).
   4) Żona Pierce'a Brosnana (druga, pierwsza zginęła nim jeszcze zaczął być Bondem) roztyła się po ślubie. Facet był Bondem i mógł mieć wtedy każdą, a i teraz nie jedna by na dziadka-gwiazdora poleciała. A jednak Brosnan -- jak deklaruje -- jest szczęśliwym mężem, a żony na 99% nie zdradza (w czasach Bonda miał na sobie tylu paparazzich, że taka rzecz, by pewnie wyszła).
   5) Demi Moore to oczywiście atrakcyjna GILF... no ale jednak GILF. Już po czterdziestce wyrywała młodszych: Owena Wilsona, Tobeya Maguire'a, Colina Farrella, a potem przez 8 lat była w związku małżeńskim z szesnascie lat młodszym Ashtonem Kutcherem.
   6) Ci zamożni mężczyźni, którzy biorą sobie kobiety "modelki lub inne para modelkowe rzeczy" jakoś też bardzo często wybierają już ex-modelki po czterdziestce-pięćdziesiątce, choć spokojnie mogliby sobie wziąć 20-latkę. Obecna żona Trumpa ma 46 lat, żona Micka Jaggera popełniła samobójstwo dwa lata temu w wieku 49 lat, żona Paula McCartneya ma 56 lat. Oczywiście piszę o gościach po 70-tce, ale jednocześnie to osoby, które mogłyby mieć jako partnerki 18-letnie dziewczyny, a nie zgadzając się na ślub nie musieliby się martwić, że ktoś ich wycycka na majątku.

   Tak więc liczy się duuużo więcej rzeczy niż sama uroda (chyba że chodzi o one-night stand): temperament, charakter, usposobienie, seksapil (ten naprawdę nie musi iść w parze z urodą), wspólna przestrzeń komunikacji, poglądy (jak zamkniesz katolickiego radykała i buńczuczną antyklerykalną dziewoję to się zagryzą nim ona zdąży nasiąknąć poglądami #pdk), po prostu miłość.

   A Twoje PS to dla mnie już #rakcontent. Z niego by wynikało, że prawie każda kobieta po pięćdziesiątce może sobie strzelić w łeb, bo wtedy już tylko promil dostanie "would bang". ZAWSZE niezależnie od płci będzie się przez wiele osób ocenianych negatywnie (często z zawiści zresztą) i to nawet przez najbliższe osoby. W ostatnim sezonie House of Cards Frank Underwood mówi słusznie teściowej "wprowadziłem Twoją córkę do pałacu prezydenckiego, a dla ciebie to wciąż nic". Mam w rodzinie profesor uniwersytecką, pracującą od lat na jednej z największych polskich uczelni, z cenionym dorobkiem. Babcia zawsze powtarza, że "ona nie wie, co to praca" i "siedzi wiecznie przy biurku zamiast wziąć się do roboty".
   Szczęście i pomyślność w życiu na pewno nie zależy od tego jak nas inni oceniają. Szczęście i pomyślność w życiu zależy od tego czy potrafimy mieć na to wyj!?@ne, bo wszystkich nie uszczęśliwisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @catkarol:
   Troche sie pogubiłeś. Gessler za młodu była normalnie wyglądająca, nie byla żadnym pasztetem, więc nei wiem po to wyciągąć (zwłaszcza, że bycie z nia dawało inne profity, miała znajomości itp.), to samo Potocka, która jak sam stwierdziłeś, byla kiedys ładna. To jakby wyciągąc Annę Dymną, kiedys i dziś. A Kammel to juz w ogole przykład z dupy i to dosłownie. Trump, coż, co sie naruchał i namacał na wyborach Miss to jego. Ja bym mół podać przykład Korwina ;) Generalnie całą naszą rozmowę mogłaby podsumować historia Kamili Baar - ona wzięła sobie zamożnego, starszego biznesmena, jej eks młodszą, ładną dupę.

   Oczywiście, że są długoterminowe związki, zwłaszcza u ludzi starszych czy w podeszłym wieku, którzy sami by nie podołali utrzymania relacji z osobą o 40 lat młodszą, zwłaszcza, że siusiak już pada, na dupy mniej ciągnie, głowa siwieje, zęby bolą, powoli, ale coraz szybciej wychodza na jaw błędy młodości + druga osoba, wie, że bez bogatego/znanego meża/ żony byłoby jej gorzej + wkracza przywiązanie, przyzwyczajenie do danej osoby, są dzieci oraz człowiek rozumie, że lepszej/lepszego już nie złowi, chyba, że jakąś typową gold digger. No ale dawanie przykładu 60-70 latków i ich 40paroletnich żon... No to jakbym ja dał przykład, że przecież 40-latkowie zdradzają swoje 30-letnie żony ze studentkami, a nie z licealistkami, a mogli sie zainteresowac gimnazjalistkami :P Przypomina się Tymon Tymański i jego wynurzenia na ten temat.

   To, co napisałeś to oczywiście prawda i sie z nią zgadzam. Anyway kobiety i tak są oceniane głownei na podstawie urody, a to, że sobie taka skończy medycynę, będzie panią mecenas itp. to dla meżczyzn znaczy tyle, co nic, chyba, ze akurat można na zwiazku z taką panią cos ugrać dla siebie, więc "za ojczyznę". I nie chodzi mi o to, że zawod i cała reszta jest kompletnie nieważna, ale koleś majacy do wyboru 2 laski wybierze tę ładniejszą, młodszą (lub mlodziej wyglądająca) i milszą niz zamożniejszą/mającą pasjonujące życie, acz mniej urodziwą/starszą/ z bitch face/ z zrzędzącym tonem głosu itp. Tak jak kobiety wybiorą tego bogatszego i zapewniającego lepsze życie, a cz łysiejącego i nie będącego adonisem (stąd dziewczyny gustują w starszych, oczywiście z wyjątkami, od zarania dziejów, czy maja lat 15, 20, 30 czy 45). I nie, nie tylko ładna dupa i wypchany portfel mają znaczenie i nie tylko na podstawie tychże artybutów budujemy mniej lub bardziej trwałe relacje.

   pokaż spoiler I to, co sie nam podoba, nie oznacza, że jest piękne dla innych. Yoko Ono pięknością nie byla, ale Lennon był jej (ludzie czesto sie dziwili czemu taki gość wybrał akurat ją). Ja np. nei znoszę Azjatek i ich typ urody mnei nei przekonuje, pomimo, że sa tacy, co je uwielbiają. Mnie na ich widok nawet nic nie staje, czuję sie jak bym patrzył na dziecko z Downem. To samo mam z osobami czarnoskórymi (kobieta z brązowymi sutkami czy czarną pusią mnei nie pociąga)- a przecież sa amatorzy czekoladek czy indianek, ciemnych latynosek. Ale tak samo nei związałbym się (i nie poszedł do łóżka) z laska po PWSZ w Radomiu czy europeistyce na UW. Nie ta liga i moj wizerunek mógłby ucierpieć, gdyby np. owa dziewczyna zaszłaby w ciążę ze mną.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak więc liczy się duuużo więcej rzeczy niż sama uroda (chyba że chodzi o one-night stand): temperament, charakter, usposobienie, seksapil (ten naprawdę nie musi iść w parze z urodą), wspólna przestrzeń komunikacji, poglądy (jak zamkniesz katolickiego radykała i buńczuczną antyklerykalną dziewoję to się zagryzą nim ona zdąży nasiąknąć poglądami #pdk), po prostu miłość.

   @catkarol: jasne, że reszta się liczy pod warunkiem jak pierwszy warunek zostanie spełniony, czyli uroda co najmniej 6/10.

  •  

   pokaż komentarz

   @Faszozysz: @pan_sting:

   Gessler zawsze była brzydka. Może jako 20-latce dałbym jej 6/10, ale później już nie. A wyrywała jeszcze przed ogólnopolską sławą w "Kuchennych rewolucjach" atrakcyjnych mężczyzn (np. młodszego o 19 lat Adamczyka, jeszcze zanim został papieżem). Potocka wyrywa do dzisiaj. Nowicki mógł sobie wziąć dużo młodszą i bardziej atrakcyjną, a jednak wziął Potocką i był z nią wiele lat. Jak sie rozstali to sobie nowego znalazła. A to przecież babcia, która może na swój wiek jest atrakcyjna, ale obiektywnie to już nie 6/10. Kammel to nie przykład z dupy, bo facet poświęcił wiele lat na związek ze starszą od siebie otyłą kobietą, żyjąc pod ciągłym atakiem plotkarskiej prasy i środowiska, wiedząc że się z niego śmieją i nie dowierzają.

 •  

  pokaż komentarz

  Albo ma za małe te spodenki, albo za dużą... chęć do gry

 •  

  pokaż komentarz

  Po to właśnie zmieniono stroje w siatkówce kobiet. Od tego momentu siatkówka kobiet nagle zaczęła być popularna. Wcześniej nikt tego nie oglądał. I to nie jest żart. Proszę sobie poczytać. Celowo tak zrobiono. Mało tego planuje się jeszcze bardziej kuse stroje... Teraz to samo chcą zrobić z kobiecą piłką nożną...

 •  

  pokaż komentarz

  Widać, że spodenki jej koleżanek z reprezentacji są ciut dłuższe, a tych przeciwniczek kompletnie poza poślady - ta Pani nie tylko chce grać, ale i pozować :D
  Szczerze mi nie przeszkadza (✌ ゚ ∀ ゚)☞

 •  

  pokaż komentarz

  Miałem kiedyś dziewczynę, laska 10 / 10 z figury podobna do tej,z twarzy nawet ładniejsza.Aby nie robić AMA ,napiszę jedno -piękna była,inteligentna ,głos lekko chrypiący jak u takich małych,ale nie dałem rady.Musi być coś zawsze u kogoś, moja była była wredna jak sam sk?#$ysyn... Nie polecam...

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: Te z fapfolderu się nie liczą, kogo Ty oszukujesz jesteś bordo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: A ja miałem wysoką murzynkę która wyglądała jak modelka. Jak szliśmy ulicą to ludzie się oglądali, samochody trąbiły, a faceci nawet starzy dawali kciuki w górę patrząc na mnie, a czasem nawet zagadywali do niej, a później do mnie mówili "sorry man" wtf? A wszystko to się działo w Toronto wydaje się cywilizowanym multikulturowym mieście. Niestety albo stety wytrzymałem z nią tylko 3 miesiące, a później uciekłem. Ona niestety rzeczywiście powinna być modelką, bo była tak głupia że aż strach było z nią żyć i serio mówię. Zaczęło mnie to wkurzać, ale z czasem zacząłem się bać o jej życie np. w życiu tej idiotce nie dałbym prowadzić samochodu. Jakiś miesiąc po rozstaniu napisała że laptop jej się "zepsuł" i co ma zrobić. Nie odpisałem... no bo co ma zrobić? A dziewczyna naprawdę była piękna i jeszcze z Quebec z fajnym francuskim akcentem. Uważam się za przeciętnie inteligentnego, ale przy kimś takim czułem się jak Einstein i wcale mnie to nie bawiło. Po 3 miesiącach czułem pustkę intelektualną. To było straszne. Koszmar.

  •  

   pokaż komentarz

   fapfolderu

   @intri: > Miałem kiedyś dziewczynę, laska 10 / 10 z figury podobna do tej,z twarzy nawet ładniejsza

   @Stivo75:

   GIF

   źródło: da.gif (518KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @supermoc: byłem kiedyś w Mediolanie i akurat pod Duomo przechodziła taka zajebiście zgrabna około 30-letnia sucz (przepraszam za słowo, ale to jedyne określenie właściwe) na szpilach i w lateksowych getrach mocno podbijających całą super zgrabną talię. Może mogłaby być ładniejsza na twarzy ale sex appeal od niej po prostu tryskał fontannami we wszystkich kierunkach. I tak jak w Mediolanie ślicznych dziewczyn i "modelek" oraz modelek jest na pęczki tak akurat przejście tej pani wywołało pod Duomo małe "trzęsienie ziemi". Wszyscy się za nią oglądali, dosłownie k!@!a wszyscy, aż chciałoby się napisać - a wszystko to się działo w Mediolanie wydaje się cywilizowanym multikulturowym mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @intri: Teraz już jest. Chłopak się załamał.

  •  

   pokaż komentarz

   @supermoc: Z tym laptopem. Laptop był na gwarancji. Sama go kupowała w sklepie więc chyba oczywiste co się wtedy robi... Ale ta osoba nie miała zielonego pojęcia gdzie iść i co robić. Powiązanie takiego prostego faktu jak przeczytanie instrukcji i gwarancji było ponad jej siły. O użyciu google nie warto wspominać. I zaznaczam że wcale to nie była próba zainteresowania mnie jej osobą ponownie. Ona serio nie wiedziała co robić. Dorosła kobieta. Zresztą tak się poznaliśmy... potrzebowała pomocy. tylko w innej sprawie. i do mnie zagadała. Później się zaczeliśmy umawiać. Super laska potrzebuje pomocy to wiadomo że czułem się jak superman wtedy. Tylko z czasem ciągle potrzebowała pomocy w najprostszych sprawach i wtedy zrozumiałem że jest po prostu głupia. Zresztą może była nawet lekko upośledzona. Ja naprawdę nie mówię tego złośliwie i wcale się z niej nie wyśmiewam.

  •  

   pokaż komentarz

   Po 3 miesiącach czułem pustkę intelektualną. To było straszne. Koszmar.

   @supermoc: Jak można z kimś takim w ogóle w związek wejść? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @MaxiimumR: prości ludzie szukają prostych rozrywek. Uga-buga, potrzebować dupa! Niesmaczne.

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna