•  

  pokaż komentarz

  Ta sama grupa która winduje "JKM" postara się o to aby twój post nie wyszedł poza wykopalisko.

  Ale poczekaj dziś widziałem na głównej onetu wywiad z nim tylko czekaj jak się pojawi na głównej ;]

  •  
   d.....y

   -16

   pokaż komentarz

   @lolatoja: w powiązanych

  •  

   pokaż komentarz

   Ja będę głosował na JKM, ale nie popieram takiego spamowania... dlatego wykopuje.

  •  

   pokaż komentarz

   Właśnie w tym problem że spore grono ludzi tak cieszy się ze swoich poglądów, że aż zaczyna narzucać je innym. Nie mówię tu o dzieleniu się nimi czyli np. artykułu ogólnego, podsumowującego czy zawierającego ciekawostki. Przeciwko takim nic nie mam ale jak co chwilę przeskakuje mi przed oczami ten sam kandydat wykopywany przez swoje dzielne bojówki... to już się robi chore. Właściwie to nie wiem czy lobby odpowiedzialne za wykopywanie JKM chce zwiększyć jego popularność czy zmniejszyć poprzez obrzydzenie go innym, mniej fanatycznym użytkownikom internetu. Codziennie mówicie o manipulacji i propagandzie a zapełnianie wykopaliska JKM jest właśnie przykładem takiego zachowania.

   Fajnie że macie swoje poglądy ale wciskanie je na siłę innym i kłócenie się o nie w internecie jest trochę... dziecinne?
   Pamiętajcie też że urząd prezydenta to niewiele ponad funkcję reprezentacyjną kraju. JKM ma bardzo ciekawe poglądy ale nigdy ich sam na stołku prezydenta nie wprowadzi w życie, może najwyżej blokować politykę rządu jak ten pies ogrodnika. Co więcej jeżeli zacznie się swoimi poglądami dzielić z głowami innych państw to może się to spotkać z dość smutną dla naszego narodu reakcją.

   To był jedyny mój komentarz odnośnie polityki na wykopie. Uprzedzając minusy i zgryźliwe komentarze: nie znam się na polityce, nie mam własnych poglądów, ewolucja mnie ominęła, moja stara, sam jestem gópi, śmierdzi mi dorszem z gęby i w ogóle upośledzony jestem że chce spokojnie żyć w kraju i że niektóre rzeczy mnie najzwyczajniej nie obchodzą. Mam nadzieję że rozwiałem wszystkie wątpliwości ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @knobik: dodam, że ilośc informacji w sieci na temat JKM rozszerza zasięg jego wpływu, co nie pozostanie bez znaczenia dla przysłowiowych gimnazjalistów w przyszłości, może ktoś wymieni amatorów od jego kampanii. Te plakaty z rewolwerem i hasła o 6 kulach sa na poziomie dokładnie gimnazjalnym.. A może chociaż partia spoważnieje i stanie się zwyczajnie konserwatywna, prawicowa, jak chce Mikke. Będę na niego głosował, bo mam dość miałkości dzisiejszej polityki, na zasadzie odmiany.

  •  
   m........k

   -8

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Masterr:
   a ja zakopałem
   nie dlatego, że nie popieram, ale nie lubie generalizować... chętnie zobaczę ciekawe materiały związane z WIP, UPR, JKM o ilę będą naprawdę ciekawe!!!

   d!!##ne jest zakopywanie dlatego bo upr

   zakopuje to co jest nieciekawe, jeśli po raz setny ktoś wrzuca jakąs głupią wyborczą agitkę to pierwszy to zakopie

 •  

  pokaż komentarz

  Ja dam wykop. Ale sie z Toba nie zgodze. To ze Ty nie chcesz wykopw o JKM nie znaczy, że inni nie chcą, czego świetnym przykladem jest to że JKM się przebija na główną. Każdy ma prawo wykopać albo zakopać. Pozdrawiam

 •  

  pokaż komentarz

  Nie zapisywałem się do żadnej armii, ale chętnie czytam teksty poświęcone JKM, który wg mnie jest po prostu interesującym człowiekiem.

 •  

  pokaż komentarz

  Aby wykop SPOWROTEM stał się ciekawą stroną? Młodzian, wracaj do szkoły zamiast zajmować się tematami, których nie rozumiesz.

 •  
  T.........i

  0

  pokaż komentarz

  JKM to kandydat uczciwy, z moralnym kręgosłupem, a jego przekonania i filozofia doskonale mi pasują. Są kwestie sporne, owszem, ale w większości popieram tego Pana jeśli chodzi o politykę czy gospodarkę.

  Co zaś do tego wykopu - przykładnie zakopuje. Apelować to możesz sobie na podwórku.