•  

  pokaż komentarz

  I po tych wszystkich bredniach jakie dziamdał, tego regularnego wariata, w nagrode zrobili szefem- MON!!

 •  

  pokaż komentarz

  Stankiewicza warto wykopać. "Czy to już ostatnia hipoteza Macierewicza?" Oczywiście że nie( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Annak1975_v2: większość tych hipotez pochodzi z neta jakiś blogerów i to zaraz po katastrofie się pojawiały , Macierewicza mówi tylko o bombie czy tam trotylu

  •  

   pokaż komentarz

   większość tych hipotez pochodzi z neta jakiś blogerów i to zaraz po katastrofie się pojawiały , Macierewicza mówi tylko o bombie czy tam trotylu

   @kratos34: oho, strażnik dobrej zmiany prostuje artykuł. To nie ma nic wspólnego z Macierewiczem, to jakieś hipotezy z jakiegoś neta jakichś blogerów.

   Hipotezy z artykułu pochodzą albo od Macierewicza, albo od ludzi wchodzących w skład zespołu Macierewicz, albo pojawiały się w podległych jemu raportach.

   Wszystko w treści tekstu jest rzetelnie przypisane właściwym osobom, wraz z czasem, kiedy hipoteza się pojawiła i jak dana osoba jest związana z Macierewiczem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Theos: Skoro badał przyczynę katastorfy, nie mając wraku, czarnych skrzynek, w ogóle nic nie mając, to dziwne, że raportował o kilku możliwościach. Przecież od razu powinien odrzucić hipotezę zamachu, bo się ona nie mieści w głowie internetowym anonom.
   Z resztą tu na wykopie tak daleko jest posunięta nienawiść do Macierewicza (telewizja wam to zrobiła, dzieci), że idioci są w stanie przyjąć ruskie wyjaśnienia, bez zastrzeżeń. Wszystko prawdziwe, jeśli pogrąża PiS i Macierewicza.

   A tak w ogóle to ja osobiście od 10.IV.2010 stoję na stanowisku, że tam był zamach.

  •  

   pokaż komentarz

   @nieuchwytna-zlozonosc-rzeczy:
   Więc skoro nie miał dostępu do tych dowodów, to skąd brał te swoje teorię? Ano najzwyczajniej w świecie zmyślał.

   To tak jakby 5 letniego Jasia spytać:
   - ile to 2+2?
   - 9043
   - nie Jasiu
   - 0
   - nie Jasiu
   - kura
   - ... dobrze Jasiu, ale nie przejmuj się, że się z Ciebie śmieją wszyscy wokół, w końcu nie Twoja wina, że nie uczyłeś się jeszcze matematyki

   A tak w ogóle to ja osobiście od 10.IV.2010 stoję na stanowisku, że tam był zamach.

   dobrze Jasiu, masz prawo "stać na stanowisku" nawet tego, że ziemia jest płaska ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ajuto00: to się kiedyś zdziwisz, bez odbioru

 •  

  pokaż komentarz

  Co za ironia. Wierzyć w teorie maciarewicza jednocześnie zakopać jego p$$%@?#olo jako informacja nieprawdziwa bardzo ciekawe :)

 •  

  pokaż komentarz

  Macierewicz i jego współpracownicy ogłosili kilkanaście hipotez przyczyn katastrofy smoleńskiej, czasem wzajemnie ze sobą sprzecznych

  Tak właśnie powinno się do takich spraw podchodzić- stawiać szereg hipotez, a następnie w toku badań kolejno je wykluczać. Kuriozalne natomiast jest dopasowywanie badań do z góry przyjętej tezy o winie pilotów.

  •  

   pokaż komentarz

   @stawo73: Podstawą w badaniach wypadków lotniczych są zapisy czarnych skrzynek, a nie stawianie bezpodstawnych tez jak to robi szMacierewicz.
   My mamy odczyty z czarnych skrzynek, a dodatkowo jeszcze odczyty z polskiego rejestratora lotów ATM-QAR, który odczytano w Polsce. Na tej podstawie określono przyczyny katastrofy smoleńskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Tak jest towarzyszu. Dodatkowo jeszcze mamy odczyt ze słynnego sms-a jak członkowie PO dostali chwilę po katastrofie: "Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów. Do ustalenia pozostaje, kto ich do tego skłonił"

  •  

   pokaż komentarz

   @stawo73: Mnie nie interesują SMSy polityków tylko twarde dowody zabrane w trakcie dochodzenia Komisji Państwowej. Te jdnocznacznie wskazuja na błędy popełnione podczas podchodzenia do lądowania czy w procesie szkolenia pilotów. Poza tym na podstawie wtedy obowiązujących przepisów ten samolot nie powinien wystartowac tego dnia z lotniska.

   pokaż spoiler towarzysza sobie zrób i wychowaj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Tak jest towarzyszu. Żadne wątpliwości nie powinny nas odwieść od głoszenia jedynej słusznej tezy. Wszyscy dobrze wiemy, że to imperialistyczne knowania mające na celu oczernić Związek Radziecki, to znaczy Mateczkę Rosje.

  •  

   pokaż komentarz

   @stawo73: Takie twoje wpisy tylko u mnie wywołuja uśmiech politowania nad twoją osobą. Świadczą wiele o tym jakim jesteś zakłamanym człowiekiem, który nie potrafi przyjąć twardych dowodów i przyznać się do błędów.

   A wracając do tematu tu poczytaj sobie o ATM-QAR: http://lotniczapolska.pl/Rejestrator-Tu-154M-z-polskiej-firmy,12841
   Warto poczytac o tym polskim urządzeniu, które pomogło wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Tak jest towarzyszu. Jesteśmy na kursie i ścieżce.

  •  

   pokaż komentarz

   @stawo73: Zapomniałeś jeszcze dodać jeden z cytatów ze stenogramu z kabiny pilotów:

   śmiało, zmieścisz się

  •  

   pokaż komentarz

   Tak właśnie powinno się do takich spraw podchodzić- stawiać szereg hipotez, a następnie w toku badań kolejno je wykluczać.

   @stawo73: ja kompletnie nie rozumiem na jakiej podstawie Macierewicz kompletnie wykluczył hipotezę ataku UFO?

  •  

   pokaż komentarz

   @dziaru: Ja bym do tego dodał jeszcze, całkiem prawdopodobna, teorię o trafieniu w samolot przez niewielki meteor.

  •  

   pokaż komentarz

   @stawo73: ty tylko udajesz, czy naprawdę jesteś aż tak ciemny?

  •  

   pokaż komentarz

   Zapomniałeś jeszcze dodać jeden z cytatów ze stenogramu z kabiny pilotów:

   śmiało, zmieścisz się

   @Kempes: Ja bym jeszcze dodał inny cytat, który jak dla mnie całkowicie i bez najmniejszych wątpliwości wyjaśnia przyczyny tej katastrofy. Mianowicie:

   pull up, pull up, terrain ahead!

   I zero reakcji...

 •  

  pokaż komentarz

  Spójrzmy na to z ludzkiego punktu widzenia. Jak to jest, panie Macierewicz, robić karierę na trumnie brata swojego największego konkurenta?